Skocz do zawartości

[MULTI] Cyberpunk 2077


Recommended Posts

Na starych konsolach działa mocno do du*y, każdy to wie i widział. Mówili, że skupili się na nowych konsolach. Ok. Aktualnie zaś wypowiadają się, że wersja na nowe konsole będzie prawie rok po premierze, wtf :rotfl:

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Cóż, myślę, że przeprosiny zawsze należy docenić. Jest to pewien gest, ale jedynie gest.

Teraz należy czekać na konkrety i obserwować, czy wywiążą się z obietnicy naprawy gry oraz dalszego rozwoju gry. 

Tak sobie czytam jednak różne komentarze na różnych forach i stronach, to się zastanawiam, czy gracze nie woleliby, by poszli drogą EA po Andromedzie, bo tyle znowu krzyku na te przeprosiny. Może wolą ciszę, wydanie patcha i anulowanie dalszego rozwoju gry bez słowa wyjaśnienia? ;)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Czyli co, ludzie, którzy przeszli grę mogą śmiało usunąć z dysku, bo i tak nic w najbliższym czasie się nie pojawi wartego ponownego ogrania lub kontynuowania przygody?:rotfl: Bo przecież po paczu nie będę sprawdzał specjalnie gry, czy danego buga usunęli. A jeszcze nie tak dawno pisali, że free DLC na początku roku. Nic się nie zmieniło - burdel jaki był taki jest.

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

No i jeszcze wszystkiemu winny covid, bo nie dawał pracować i trzeba było w domu robić :facepalm:itd...

 

Wiecie co, dla mnie łatanie CP2077 to jak pudrowanie trupa - co byś nie zrobił i tak nie wstanie. :evil: Lepiej zamiast tracić czas i pieniądze na dlc i pacze wzięliby się za następną produkcję AAA, np Wiedźmin 4 - bo na tym się znają i z góry można założyć, że to jak wyjdzie będzie miało ręce i nogi.

Edytowane przez Succubus
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Succubus napisał:

Wiedźmin 4

 

Mimo iż W3 uwielbiam (jedynie tylko G2NK bardziej cenię), to osobiście po takim blamażu jak z CP nowego wieśka bym nie kupił, chyba że edycje goty za 60 zł, więc lepiej niech naprawiają co mogą, by odzyskać twarz.

 

Z tymi przeprosinami to takie gadanie dla gadania. Covid - bo tylko CDP się z nim zmagał na świecie, nie wiedzieliśmy w jakim stanie jest gra (bo w końcu na konsolach działała nadzwyczaj dobrze - chyba tylko u nich :rotfl:)

 

Z tych przeprosin dowiedziałem się jedynie, że wersja, którą ja zakupiłem, czyli PC, została zaorana przez konsole PS4 i XO - dziękuję bardzo. Skoro wiedzieli, że gra będzie słabo działać na tych sprzętach, to zamiast usuwać pewne elementy, było po prostu anulować wersje na te konsole, a nie teraz przepraszać.

 

I nie, nie uważam, żeby te przeprosiny były jakimkolwiek gestem w stronę graczy, bo wolę milczenie od bełkotu, byleby ugasić swoje płonące 4 litery.

 

BTW. Ich hasło: Szczera rozmowa z graczami :D

 

Żeby nie było, gram już 210h, gra zła nie jest, ale do ideału daleko, a bawię się nieźle (wciąż lepsza od wypocin EA lub Ubisoftu). Lecz robienie z siebie męczenników tylko ich pogrąża w moich oczach.

Edytowane przez Sir R
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Succubus napisał:

Wiecie co, dla mnie łatanie CP2077 to jak pudrowanie trupa - co byś nie zrobił i tak nie wstanie. :evil: Lepiej zamiast tracić czas i pieniądze na dlc i pacze wzięliby się za następną produkcję AAA, np Wiedźmin 4 - bo na tym się znają i z góry można założyć, że to jak wyjdzie będzie miało ręce i nogi.

 

W promocję marki władowali już tyle siana, że choćby skały sr**y muszą to reanimować- mowa oczywiście o konsolach. Wersja PC oprócz wkurzających bugów to jeden z najlepszych action-rpg ostatnich lat, a jeśli mowa o takiej skali, to pewnie najlepszy. Jednakże to co obiecali, a to co zostało powycinane wymaga podejścia w stylu Hello Games. Jeśli przyjmą inną drogę niż Brytyjczycy, to jest to czerwona lampka i przy kolejnej ich produkcji trzeba będzie czekać na recenzje oraz opinie frajerów graczy, którzy kupią produkt na premierę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Każde przeprosiny należy doceniać bo lepiej zabrać głos niż chować głowę w piach i udawać że nic się nie stało. Jednakże tutaj to jest takie trochę gadanie dla gadania, żeby załatwić sprawę z uokik, który nad nimi wisi. W grze spędziłem ponad 150h, zrobiłem wszystko co się tylko dało, wbiłem wszystkie aczki i liczyłem że zostanie zapowiedziany choć jeden większy dodatek, który wprowadzi dodatkowy content i zapewni dodatkowe dziesiątki godzin zabawy. Jednakże z mapy którą pokazali okazuje się, że nic się takiego nie stanie do końca obecnego roku.... Więc na chwilę obecną jak i dalszą nie ma tam co robić i można grę odłożyć na półkę w oczekiwaniu na dodatkową zawartość, która kij wie kiedy się pojawi... Szkoda bo mimo tych wszystkich narzekań to była i nadal jest świetna gra tylko trochę krótka :]

 

Jeszcze sprawa starych konsol, okazuje się że wiedzieli od dawna jak to działa i wygląda na tych sprzętach więc takie tłumaczenie jakie teraz przedstawiają jest mocno naciągane. Po co w takim razie wydawać port który z góry jest nastawiony na porażkę... Trzeba było to porzucić na długo przed premierą i skupić się wyłącznie na nowych konsolach i nie byłby tego całego cyrku jaki mamy teraz a może i byłby ale nie w takiej skali. Z obecnymi konsolami też jest zabawna sprawa, patch który ma zaoferować "next-genową" jakość pojawi się dopiero najwcześniej za pół roku...:->

 

Ja im życzę jak najlepiej ale Cajber już raczej zaprzepaścił swoją szansę na sukces i nie powtórzy tego co było z W3. Przecież za pół roku czy nawet pod koniec obecnego roku, kiedy już załatają grę (o ile się to uda), wprowadzą wszystkie uaktualnienia graficzne dla konsol, większość ludzi zwyczajnie zapomni o tej grze. Konsolowcy już się mocno zrazili do CP2077 i raczej mało kto będzie chciał ją ponownie kupić. Redzi tą premierą przekreślili mocną rysę na swoim wizerunku i ciężko będzie im odbudować zaufanie ludzi którzy w nich wierzyli przez te wszystkie lata i niemal ufali bezgranicznie, stawiając jako przeciwieństwo takich firm jak choćby EA.

 

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Succubus napisał:

No i jeszcze wszystkiemu winny covid, bo nie dawał pracować i trzeba było w domu robić :facepalm:itd...

 

Wiecie co, dla mnie łatanie CP2077 to jak pudrowanie trupa - co byś nie zrobił i tak nie wstanie. :evil: Lepiej zamiast tracić czas i pieniądze na dlc i pacze wzięliby się za następną produkcję AAA, np Wiedźmin 4 - bo na tym się znają i z góry można założyć, że to jak wyjdzie będzie miało ręce i nogi.

 

Mam nadzieję, że Cię nie posłuchają, bo po 100h lubię tę grę coraz bardziej i chcę ją kiedyś przejść raz jeszcze z dlc, bez bugów i na nowej karcie graficznej (i tak zanim ją zakupię, to połałatają mi tę grę ;). 

 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Sir R napisał:

było po prostu anulować wersje na te konsole

 

5 minut temu, rafal12322 napisał:

skupić się wyłącznie na nowych konsolach

 

Przepraszam, ale to my jesteśmy w większości(ps4 i xos) i to wersja na pc jest absolutnie nikomu nie potrzebna i to ona sprawiła, że cp77 jest technicznie do bani. Co dobitnie potwierdził RDR, RDR2 i GTAV. 

Edytowane przez MiK
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
11 minut temu, MiK napisał:

Przepraszam, ale to my jesteśmy w większości(ps4 i xos) i to wersja na pc jest absolutnie nikomu nie potrzebna i to ona sprawiła, że cp77 jest technicznie do bani.

Jakby nie pecety to w Cajbera nikt by nie grał :rotfl: A co do konsol to jakim cudem ta gra przeszła proces certyfikacji skoro była w tak tragicznym stanie?:-> Podobno zarówno Sony jak i MS zaufali Redom, że gra jest w należytym stanie ale jak widać teraz nie można ufać nikomu...

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
16 minut temu, rafal12322 napisał:

Każde przeprosiny należy doceniać bo lepiej zabrać głos niż chować głowę w piach i udawać że nic się nie stało. Jednakże tutaj to jest takie trochę gadanie dla gadania, żeby załatwić sprawę z uokik, który nad nimi wisi. W grze spędziłem ponad 150h, zrobiłem wszystko co się tylko dało, wbiłem wszystkie aczki i liczyłem że zostanie zapowiedziany choć jeden większy dodatek, który wprowadzi dodatkowy content i zapewni dodatkowe dziesiątki godzin zabawy. Jednakże z mapy którą pokazali okazuje się, że nic się takiego nie stanie do końca obecnego roku.... Więc na chwilę obecną jak i dalszą nie ma tam co robić i można grę odłożyć na półkę w oczekiwaniu na dodatkową zawartość, która kij wie kiedy się pojawi... Szkoda bo mimo tych wszystkich narzekań to była i nadal jest świetna gra tylko trochę krótka :]

 

Jeszcze sprawa starych konsol, okazuje się że wiedzieli od dawna jak to działa i wygląda na tych sprzętach więc takie tłumaczenie jakie teraz przedstawiają jest mocno naciągane. Po co w takim razie wydawać port który z góry jest nastawiony na porażkę... Trzeba było to porzucić na długo przed premierą i skupić się wyłącznie na nowych konsolach i nie byłby tego całego cyrku jaki mamy teraz a może i byłby ale nie w takiej skali. Z obecnymi konsolami też jest zabawna sprawa, patch który ma zaoferować "next-genową" jakość pojawi się dopiero najwcześniej za pół roku...:->

 

Ja im życzę jak najlepiej ale Cajber już raczej zaprzepaścił swoją szansę na sukces i nie powtórzy tego co było z W3. Przecież za pół roku czy nawet pod koniec obecnego roku, kiedy już załatają grę (o ile się to uda), wprowadzą wszystkie uaktualnienia graficzne dla konsol, większość ludzi zwyczajnie zapomni o tej grze. Konsolowcy już się mocno zrazili do CP2077 i raczej mało kto będzie chciał ją ponownie kupić. Redzi tą premierą przekreślili mocną rysę na swoim wizerunku i ciężko będzie im odbudować zaufanie ludzi którzy w nich wierzyli przez te wszystkie lata i niemal ufali bezgranicznie, stawiając jako przeciwieństwo takich firm jak choćby EA.

 

I to była moja pierwsza i ostatnia gra kupiona w preorderze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, rafal12322 napisał:

Jakby nie pecety to w Cajbera nikt by nie grał

 

No nie dziwne skoro redzi skupili się na tej platformie. 

 

3652673-screen%20shot%202020-04-09%20at%

 

2 minuty temu, rafal12322 napisał:

A co do konsol to jakim cudem ta gra przeszła proces certyfikacji skoro była w tak tragicznym stanie?

 

Kesz bejbe. Okres świąteczny itp itd. 

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
7 minut temu, MiK napisał:

Kesz bejbe. Okres świąteczny itp itd. 

 

I tutaj MiK ma 100% racji. Chcieli się wbić w okres, gdzie mamony najwięcej wpada. Tylko smutne jest to, że sama gra stara się piętnować korporacje, które nastawione są tylko na zysk, nie licząc się ze zwykłymi ludźmi. Kapkę hipokryzji ze strony redów, a może zamierzony easter egg:rotfl:

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, MiK napisał:

 

No nie dziwne skoro redzi skupili się na tej platformie. 

 

W przeciwieństwie do PS4 i XBox ta platforma ma jakikolwiek potencjał do rozwoju produktu w przyszłości. Jednym z założeń spółki był rozwój programu (pewnie poprzez multiplayer) na przestrzeni kilku lat. I nie można tego faktu lekceważyć patrząc z obecnej perspektywy.

 

1 godzinę temu, MiK napisał:

Kesz bejbe. Okres świąteczny itp itd. 

 

Najgorsze właśnie jest to, że przez chciwość cięli zawartość PC na potęgę, żeby można było zrobić jakikolwiek port na tego trupa technologicznego, jakim są konsole poprzedniej generacji. I nawet to im się nie udało.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
6 minut temu, 7ym0n napisał:

W przeciwieństwie do PS4 i XBox ta platforma ma jakikolwiek potencjał do rozwoju produktu w przyszłości.

 

Przyszłość mnie nie obchodzi. Liczy się tu i teraz. Poza tym co to za wymówka? Takie gta 5 wyszło na ps3 w końcówce jej żywota. Wyszło potem na ps4 i pc i nikt nie miał problemu.

 

Nawet nowy assasyn czy RDR2 działa dobrze na starej ps4 a liczbę tytułów można mnożyć. 

 

Nie ignoruje się 150 milionowej bazy klientów tylko dlatego, że mają stary sprzęt. 

Link to post
Share on other sites
35 minut temu, MiK napisał:

 

Przyszłość mnie nie obchodzi. Liczy się tu i teraz. Poza tym co to za wymówka? Takie gta 5 wyszło na ps3 w końcówce jej żywota. Wyszło potem na ps4 i pc i nikt nie miał problemu.

Każda gra powstaje w pierwszej kolejności na PC i to z tego bazowego kodu wywodzą się wersje na poszczególne platformy. GTA 5 wyszło na PS3 w końcówce jej żywota i wyglądało jakby żywota miało wyzionąć. Zauważ, że R zajęło ponad rok, by wprowadzić produkt na pozostałe platformy.

 

45 minut temu, MiK napisał:

Nie ignoruje się 150 milionowej bazy klientów tylko dlatego, że mają stary sprzęt. 

 

Potencjalnych klientów- zakładając, że samo PS4 sprzedało się w 110 mln egzemplarzy, to wynik sprzedażowy Ghost of Tsushima na poziomie 5 mln daje 4,54% ludzi, którzy wydają jeszcze na tej platformie pieniądze- co najmniej marnie.

 

Steamspy szacuje liczbę osób posiadających grę na Steam na 10-20 mln, a nie wlicza się do tego GOG. Matematyka dała odpowiedź dlaczego PC zostało wiodącą platformą.

Link to post
Share on other sites
9 minut temu, 7ym0n napisał:

Każda gra powstaje w pierwszej kolejności na PC

 

9 minut temu, 7ym0n napisał:

Zauważ, że R zajęło ponad rok, by wprowadzić produkt na pozostałe platformy.

 

Te dwa zdania są ze sobą sprzeczne. 

9 minut temu, 7ym0n napisał:

Steamspy szacuje liczbę osób posiadających grę na Steam na 10-20 mln, a nie wlicza się do tego GOG. Matematyka dała odpowiedź dlaczego PC zostało wiodącą platformą.

 

No trudno, żeby nie była wiodącą platformą skoro jest jedyną na ten moment liczącą się. Na ps4 wycofali z ps stora.

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites

 

13 minut temu, 7ym0n napisał:

Potencjalnych klientów- zakładając, że samo PS4 sprzedało się w 110 mln egzemplarzy, to wynik sprzedażowy Ghost of Tsushima na poziomie 5 mln daje 4,54% ludzi, którzy wydają jeszcze na tej platformie pieniądze- co najmniej marnie.

 

Przecież te dane mówią tylko ile sprzedało się GoT i nie da się tych danych wprost przenieść na chłonność rynku... Opuść takie wymysły następnym razem.

Link to post
Share on other sites
56 minut temu, MiK napisał:

 

 

Te dwa zdania są ze sobą sprzeczne. 

 

Na konsolach na pewno tego nie piszą :rotfl: Kod powstaje na PC- jeśli twierdzisz inaczej, udowodnij.

 

46 minut temu, FeX napisał:

Przecież te dane mówią tylko ile sprzedało się GoT i nie da się tych danych wprost przenieść na chłonność rynku... Opuść takie wymysły następnym razem.

 

E: Co jest tutaj wymysłem? To że sprzedano ok 110 mln egzemplarzy PS4, czy może to, że sprzedano ok 5 mln kopii GoT, czy to że 5 mln z 110 mln to w przybliżeniu 4.54%? Te dane mówią ile kopii w stosunku do potencjalnej bazy klientów znalazła ostatnia duża singlowa premiera na PS4. Mam to rozrysować? 

Edytowane przez 7ym0n
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...