Skocz do zawartości

Offka

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  299
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

53 Bardzo dobry

1 obserwujący

O Offka

 • Tytuł
  Gaduła

Ostatnie wizyty

7862552 wyświetleń profilu
 1. Tak, ale za chwilę to producenci gier zaczną wymuszać przesiadkę na nowszą generację. Po pierwsze po to, by oczywiście napędzić sprzedaż nowych konsol, ale też ze względu na to, że stara generacja ich ogranicza. Z tego, co czytałam taki Horizon Zero Down 2 będzie exlusievem na PS5. Warto tez w tej dyskusji brac pod uwagę jedno. Bez PC nie byłoby żadnych konsol. Obecnie konsole to po prostu komputery skrojone na miarę oczekiwań i portfela przeciętnego klienta. Już nie mówiąc o tym, że na rynku PC pojawiają się nowe rozwiązania, które potem lądują w konsolach, począwszy od dysków SS
 2. Za dobry wynik na konsolach Sony w przepadku exów uznaje się roczną sprzedaż na poziomie 10 milionów. Może to jest jakiś miernik tego rynku na dziś? Choć może na wczoraj, bo jednak nowa generacja będzie wypierać starą. Nie sądzę, by Rockstar zrobił GTA VI na PS4.
 3. Mam nadzieję, że Cię nie posłuchają, bo po 100h lubię tę grę coraz bardziej i chcę ją kiedyś przejść raz jeszcze z dlc, bez bugów i na nowej karcie graficznej (i tak zanim ją zakupię, to połałatają mi tę grę ;).
 4. To miałam na myśli, pisząc wyżej o reakcji co poniektórych graczy.
 5. Cóż, myślę, że przeprosiny zawsze należy docenić. Jest to pewien gest, ale jedynie gest. Teraz należy czekać na konkrety i obserwować, czy wywiążą się z obietnicy naprawy gry oraz dalszego rozwoju gry. Tak sobie czytam jednak różne komentarze na różnych forach i stronach, to się zastanawiam, czy gracze nie woleliby, by poszli drogą EA po Andromedzie, bo tyle znowu krzyku na te przeprosiny. Może wolą ciszę, wydanie patcha i anulowanie dalszego rozwoju gry bez słowa wyjaśnienia?
 6. Innych danych niż szacunkowe na razie nie mogą podawać, bo nie mogą być pewni, że spływające dane są pewne. To raczej normalna praktyka. Ale nawet 10 milionów w ciągu dwóch tygodni, to niezły wynik. To znaczy że sprzedaż mimo zawirowań nie jest mała. Jeśli chodzi o inwestorów to zapewne wpływa na ich reakcję wiele czynników. Tak czy inaczej na razie uznają, że z kupnem należy się wstrzymać. Nie sądzę też, by coś w najbliższym czasie wywindowało kurs zbyt wysoko. Może dopiero konkretna data premiery DLC. Albo ogłoszenie prac nad nową grą. Nie ma po prostu powodu by teraz grać na akcjach Redów
 7. Analitycy Bank of America ocenili, że powinny spaść do 100. Ale oni wieszczyli, że sprzedaż przez rok po premierze osiągnie raptem 15 milionów, więc za bardzo bym im nie ufała.
 8. Fakt, choć odszedł bodajże w 2010 z firmy. Wątpliwości mogą jednak budzić koneksje rodzinne oczywiście.
 9. Poza tym nawet jeśli, to sama bym je sprzedała przed premierą, gdybym je miała. Kurs był tak wysoki, że zakrawało to już na bańkę, która za moment pęknie. Do tego warto pamiętać, że po premierze Wiedźmina 3 też poleciały, bo ludzie chcieli wreszcie mieć zysk, a nie trzymać akcje w nieskończoność.
 10. Grałam na tej łacie już z 5 godzin i też nie miałam takich objawów. Może sprawdzić by trzeba integralność plików, bo sama aktualizacja coś namieszała? Rozumiem, że bez żadnych modów lub zmian w plikach?
 11. Na polskim forum ktoś tez się żali, że chce oddać, bo taka zła gra. Jak go ktoś zapytał, ile godzin przegrał, to się okazało, że 53. Długo się człek męczył... oj długo...
 12. Jeszcze trochę polecą akcje, to się nimi Microsoft zainteresuje (oby w sumie, bo jak jakiś inszy EA, to... ;/ ).
 13. Ewentualnie z możliwością łatwego zwrotu. Na PC to chyba jednak łatwiejsze niż na konsolach, dlatego gracze konsolowi powinni się wystrzegać jeszcze bardziej. Wiedźmin 3 i CP77 to moje jedyne preordery w całej mojej historii grania. Ale w tym wypadku zadecydowała chęć wsparcia polskiego studia i byłam już pewna, że fabularnie te gry mnie nie zawiodą. I nie żałuję tych preorderów. Ale to raczej ostatnie moje preordery u Redów, bo tak, jak całą branżę, mam wrażeniie, że preordery ich nieco zepsuły. @7ym0n Dzięki za wyjaśnienie. Gracze PC jednak w tym temacie choć
 14. Pytam o praktykę, nie teorię. Niektórzy bowiem narzekali, że jednak zwrotów Sony nie przyjmuje po uruchomieniu gry i zagraniu.
 15. Tak z ciekawości zapytam. Sony w ogóle ma jakąś politykę sensownych zwrotów? Bo czytałam gdzieś, że tylko gry nieuruchomione można zwracać. Prawda to? Kto wie, czy to nie była transakcja "coś za coś". Będziemy zwracać, ale wycofamy, bo nie chcemy się użerać ze zwrotami.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...