Skocz do zawartości

7ym0n

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O 7ym0n

 • Tytuł
  Amator

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków
 1. Też mam niestety podobne odczucia co do polskiej wersji językowej- brak klimatu. Mamy też wymagania: https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1329815591151144960/photo/1 E: Kontynuują z zaskakująco niskimi.
 2. Wiadomo, że trailer, ale całkiem ładnie to wygląda. Szczególnie dobrze prezentują się drzewka rozwoju postaci. Gdyby ktoś był zainteresowany PC Gamer dostało mozliwość ogrania 15h z aktualnej wersji [Może zawierać spojlery]: https://www.pcgamer.com/i-love-being-a-cyber-samurai-and-other-revelations-from-playing-15-hours-of-cyberpunk-2077/ Krótki wycinek z podsumowania, który jeśli się potwierdzi będzie dobrze: "This isn't a bold new leap for the medium, or a game that will redefine the RPG genre. It's an incredible, detailed, lavish thing, with a level of fidelity and reactivity mo
 3. Po pierwsze nie panikuj Jeśli jesteś pewien, że wysłałeś działający w 100% sprzęt, kupujący nie zgłosił zastrzeżeń co do transportu kurierowi, to wszelkie uszkodzenia najprawdopodobniej wystąpiły po jego stronie. Dodatkowo, problemy mogą wynikać z braków w edukacji technicznej u kupującego, za co nie możesz odpowiadać. Trzecim elementem układanki może być felerny spiracony windows wrzucony na starym obtłuczonym pendrive. A samą rękojmie możesz sobie swobodnie regulować w umowie.
 4. 1. Dostarczyłeś mu sprzęt z zainstalowanym systemem? Jakie były postanowienia umowne co do tego? 2. Czy przy zawieraniu umowy sprzedaży zaznaczyłeś, że nie ma rękojmi i druga strona przystała? Edit: Dlaczego ma oddawać kasę jeśli nawet nie sprawdzono, czy sprzęt faktycznie jest zepsuty? Druga sprawa, gdyby to był ram, to nawet by nie doszedł do tego screena.
 5. Przyszła ekspresowo. Myślisz, że konieczne będzie stosowanie podpórek? I byłbym wdzięczny za wrzucenie większej liczby zdjęć jeśli możesz
 6. Może nie będzie tragicznie- obniż swoje oczekiwania wobec produkcji, to możesz się pozytywnie zaskoczyć. Podoba mi się odejście od klimatu gliniarza z Beverly Hills (z neonami), na rzecz trochę mroczniejszej wizji pokazanej np. w nowym Blade Runnerze.
 7. Wrzucili też na YT: Hajpują- wygląda to lepiej niż się spodziewałem, oby wyszło 10-tego
 8. W artykule jest jasno wskazane, że nie ma żadnego info nt. ewentualnego OC na platformach testowych, stąd wyniki...
 9. @Succubus Wyglądało to jakby Twoje zdenerwowanie wynikało z treści artykułu. Co do samego artykułu, to pewnie bardzo zbliżone wyniki w 1080p, to już bottleneck ze strony procesora.
 10. Hehehe, może jak będzie dostępny. A co do AMD, jeśli to się potwierdzi, to nikt nawet nie będzie brał tych kart pod uwagę, bo co z tego, że najprawdopodobniej 6800 gniecie 3070, gdy przewaga wydajnościowa jest dużo niższa od różnic w cenie.
 11. Karta też niestety będzie do zmiany. Podaj rozdzielczość monitora, którego będziesz używał do grania/pracy?
 12. Wejdź w tryb awaryjny: shift + start ->uruchom ponownie Spróbuj usunąć z tego poziomu.
 13. Tak zasil zarówno płytę (po prawej stronie) jak i sekcję 12V.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...