Skocz do zawartości

7ym0n

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

41 Dobry

O 7ym0n

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków

Ostatnie wizyty

213130 wyświetleń profilu
 1. Czyli źródło żadne, bo to, że z kolegami poprzegrywaliście niesamowicie wysoki procent procesów, to tak jak branie statystyki używania kierunkowskazów na przykładzie kierowców BMW... Nikt nie będzie fundował ci darmowej rozrywki. Zasadność założenia powództwa oceni kolega po rozmowie z mecenasem i rozważeniu, czy opłaca mu się inwestować czas, środki i nerwy w proces. W twoim przypadku będąc bardzo doświadczonym użytkownikiem wypisujesz jako pewnik rzeczy, które nie mają odbicia w porządku prawnym i do tego nawiązywałem. Wejdzie tutaj ktoś świeży, przeczyta takie jak
 2. Masz może jakieś źródło dla potwierdzenia tego wskaźnika? A czy od razu musi żądać odszkodowania? Nie może żądać wykonania przez dłużnika zawartej umowy? Dziękuję też za podanie źródła, z którego czerpiesz wiedzę o polskim porządku prawnym. A pozew zbiorowy to mrzonki- kto i niby jak miałby to zorganizować?
 3. Generalnie tak jak zauważył powyżej @korzychxp rękojmia z punktu widzenia konsumenta jest zawsze korzystniejsza od gwarancji. Jednakże przed ruszeniem w tą stronę sprawdziłbym tą kartę u kolegi. Bo jeśli to karta i sklep zdecyduje się na zwrot pieniędzy, to bardzo prawdopodobne, że w tej cenie nie kupisz nic o podobnej wydajności, dlatego warto rozważyć również tą kwestię.
 4. Dlaczego wprowadzasz użytkowników w błąd? Dlaczego miałoby być dla OPa najwygodniej odstąpić od umowy, gdy posiada roszczenie wobec dłużnika (sklepu)? Z tego co widzę doszło do skutecznego zawarcia umowy sprzedaży, dlatego też, jeśli ta sama rzecz pojawiła się w ofercie sklepu, a zamówienia w wyższej cenie zostały zrealizowane, oznacza to ni mniej, ni więcej, że sklep nie wywiązał się należycie z zawartej umowy i OPowi przysługuje roszczenie w przedmiocie należytego wykonania zobowiązania lub odszkodowania. Edit: Dlaczego miałby udowadniać, że nie mógł pracować bez k
 5. Jeśli kupiłeś u nich całego kompa, to bym po prostu go do nich zabrał. Windows i oprogramowanie było po Twojej, czy ich stronie? Jeśli po Twojej to zabierz też z sobą pendrive z Linuxem, żeby pokazać, że to problem z hardware, jak zauważyła powyżej BlackCoffe. Dawno temu kupiłeś u nich ten zestaw? Chodzi o kwestię rękojmi oraz o ewentualną różnicę w cenach podzespołów- jeśli kupiłeś kartę po cenie z górki, to nie masz nic do stracenia.
 6. Albo przepisywali całe fragmenty kodu, albo dodane jest coś, czego nie było w patchlogu. Co do samej listy zmian, to straszna bieda, mając oczywiście na uwadze, że to już 8 miesięcy od złożenia obiecanek-cacanek.
 7. Ale sam chętnie do niej nawiązujesz. Player1 rozjaśnił nieco sytuację z premium.
 8. Oho, właściciele MBSów z odwróconym principalem zaczęli nerwowo przebierać nogami po tym oświadczeniu No to dajesz.
 9. Czy mógłbyś przybliżyć więcej szczegółów dotyczących wzrostu rentowności przy spadku wyceny instrumentu?
 10. Bańka oznaczała 1,000,000.00. Mniejszym rzędem wielkości, który jestem w stanie nazwać jednostkowo jest tysiąc, ale w życiu nie słyszałem by ktoś nazywał go małą bańką.
 11. Spieszę z wyjaśnieniem: Chodziło o 500,000,000.00 PLN (złoty, zł). O połowie małej bańki nigdy nie słyszałem- nie pomogę.
 12. Gdzieś spotkałem informację, że pół dużej bańki. Wzbudzili dzięki temu zainteresowanie znacznie szerszego grona osób, dzięki czemu ich marka kojarzy się teraz negatywnie większej liczbie ludzi, niż gdyby nie prowadzili tak agresywnej kampanii marketingowej. Genius spece od sprzedaży
 13. Sprawdź, o ile masz taką możliwość w innym komputerze, czy podobny problem występuje również tam. Jeśli będzie podobnie, to reklamowałbym taki dysk- odczyt z dysku DVD jest dużo niższy niż pendrive przez USB i zapewne dlatego zapis nie przegrzał SSD.
 14. Chodzi o radiator. Odpowiadając na pytanie opa, to nie, nie możesz już zwrócić towaru na zasadach wskazanych powyżej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...