Skocz do zawartości

7ym0n

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  129
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

39 Dobry

O 7ym0n

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków

Ostatnie wizyty

212993 wyświetleń profilu
 1. Ale sam chętnie do niej nawiązujesz. Player1 rozjaśnił nieco sytuację z premium.
 2. Oho, właściciele MBSów z odwróconym principalem zaczęli nerwowo przebierać nogami po tym oświadczeniu No to dajesz.
 3. Czy mógłbyś przybliżyć więcej szczegółów dotyczących wzrostu rentowności przy spadku wyceny instrumentu?
 4. Bańka oznaczała 1,000,000.00. Mniejszym rzędem wielkości, który jestem w stanie nazwać jednostkowo jest tysiąc, ale w życiu nie słyszałem by ktoś nazywał go małą bańką.
 5. Spieszę z wyjaśnieniem: Chodziło o 500,000,000.00 PLN (złoty, zł). O połowie małej bańki nigdy nie słyszałem- nie pomogę.
 6. Gdzieś spotkałem informację, że pół dużej bańki. Wzbudzili dzięki temu zainteresowanie znacznie szerszego grona osób, dzięki czemu ich marka kojarzy się teraz negatywnie większej liczbie ludzi, niż gdyby nie prowadzili tak agresywnej kampanii marketingowej. Genius spece od sprzedaży
 7. Sprawdź, o ile masz taką możliwość w innym komputerze, czy podobny problem występuje również tam. Jeśli będzie podobnie, to reklamowałbym taki dysk- odczyt z dysku DVD jest dużo niższy niż pendrive przez USB i zapewne dlatego zapis nie przegrzał SSD.
 8. Chodzi o radiator. Odpowiadając na pytanie opa, to nie, nie możesz już zwrócić towaru na zasadach wskazanych powyżej.
 9. Chyba już o tym pisałem, ale kolega kodował W3- odszedł z tego co pamiętam zaraz po podstawce. W firmie panowała bardzo zła atmosfera, tyrali nimi wszystkie weekendy, a gdy ktoś zgłaszał niezadowolenie z powodu np. braku urlopów, słyszał cyt. "jak się nie podoba to wypie*****ć". W podobnym okresie gdy on "wypier****ł", odeszło też mnóstwo innych ogarniętych ludzi. Teraz mając wiedzę, że CDP płaci nadal psie pieniądze wychodzi mi, że najlepszy materiał ludzki przehandlowali za swoje chamstwo w stosunku do pracownika, a szkoda im kasy by odbudować intelektualnie zespół, stąd takie ob
 10. Nie ma tam już kogo bronić- trzy miesiące po premierze, gra nawet nie załatana, a usprawnień wprowadzanych łatkami rodem z W3 nie widać nawet na horyzoncie. Przy takiej indolencji zespołu deweloperskiego możemy nie doczekać już wersji finalnej nawet w okrojonej postaci. Zatrudnili by w końcu prawdziwych specjalistów, za prawdziwe pieniądze, bo ludzie, którzy są tam obecnie ewidentnie nie posiadają wystarczającego doświadczenia i wiedzy.
 11. W reddit pojawiły się już pierwsze fragmenty kodu CP77! & catch( Exception ) {T.pose;}
 12. Zależy pewnie od platformy: Steam - ~ 6-9 GB GOG - 1.1 GB Xbox - 16.54 GB PS4 - 16.84 GB
 13. Właśnie wyłączyłem grę, a tu aktualizacja- 1.1 GB, wcale nie taka mała
 14. Nie można zapominać również o pozycjonowaniu czujników obok krocza klienta (żeby kasa dobrze się zasysała) Wymienione przez Ciebie gry są bardzo dobre, ale skala jest zupełnie inna. Życzę Ci, żebyś mógł ograć na konsoli CP w naprawionej wersji (choć będzie ciężko patrząc na liczbę problemów), gdyż dopiero po wjechaniu wątków pobocznych tytuł staje się niesamowicie wciągający. Porównywałem go wcześniej do AC, ale po rozpoczęciu dodatkowych zadań okazało się, że to przypudrowany Wiedźmin, tylko że cholernie zbugowany.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...