Skocz do zawartości

7ym0n

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  122
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

37 Dobry

O 7ym0n

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków

Ostatnie wizyty

212811 wyświetleń profilu
 1. Sprawdź, o ile masz taką możliwość w innym komputerze, czy podobny problem występuje również tam. Jeśli będzie podobnie, to reklamowałbym taki dysk- odczyt z dysku DVD jest dużo niższy niż pendrive przez USB i zapewne dlatego zapis nie przegrzał SSD.
 2. Chodzi o radiator. Odpowiadając na pytanie opa, to nie, nie możesz już zwrócić towaru na zasadach wskazanych powyżej.
 3. Chyba już o tym pisałem, ale kolega kodował W3- odszedł z tego co pamiętam zaraz po podstawce. W firmie panowała bardzo zła atmosfera, tyrali nimi wszystkie weekendy, a gdy ktoś zgłaszał niezadowolenie z powodu np. braku urlopów, słyszał cyt. "jak się nie podoba to wypie*****ć". W podobnym okresie gdy on "wypier****ł", odeszło też mnóstwo innych ogarniętych ludzi. Teraz mając wiedzę, że CDP płaci nadal psie pieniądze wychodzi mi, że najlepszy materiał ludzki przehandlowali za swoje chamstwo w stosunku do pracownika, a szkoda im kasy by odbudować intelektualnie zespół, stąd takie ob
 4. Nie ma tam już kogo bronić- trzy miesiące po premierze, gra nawet nie załatana, a usprawnień wprowadzanych łatkami rodem z W3 nie widać nawet na horyzoncie. Przy takiej indolencji zespołu deweloperskiego możemy nie doczekać już wersji finalnej nawet w okrojonej postaci. Zatrudnili by w końcu prawdziwych specjalistów, za prawdziwe pieniądze, bo ludzie, którzy są tam obecnie ewidentnie nie posiadają wystarczającego doświadczenia i wiedzy.
 5. W reddit pojawiły się już pierwsze fragmenty kodu CP77! & catch( Exception ) {T.pose;}
 6. Zależy pewnie od platformy: Steam - ~ 6-9 GB GOG - 1.1 GB Xbox - 16.54 GB PS4 - 16.84 GB
 7. Właśnie wyłączyłem grę, a tu aktualizacja- 1.1 GB, wcale nie taka mała
 8. Nie można zapominać również o pozycjonowaniu czujników obok krocza klienta (żeby kasa dobrze się zasysała) Wymienione przez Ciebie gry są bardzo dobre, ale skala jest zupełnie inna. Życzę Ci, żebyś mógł ograć na konsoli CP w naprawionej wersji (choć będzie ciężko patrząc na liczbę problemów), gdyż dopiero po wjechaniu wątków pobocznych tytuł staje się niesamowicie wciągający. Porównywałem go wcześniej do AC, ale po rozpoczęciu dodatkowych zadań okazało się, że to przypudrowany Wiedźmin, tylko że cholernie zbugowany.
 9. O ile UOKiK "w ryj dać może dać", co dobitnie pokazuje niedawny przykład Gazpromu, o tyle powództwa wytoczone w USA można traktować w kategorii ciekawostki- od złożenia pozwu do otwarcia przewodu sądowego w amerykańskiej wersji common law upłyną całe lata. Małe kancelarie chcą sobie zrobić darmową reklamę- ot tyle.
 10. Cytat ze zdania, do którego się doczepiłeś: Zanim zarzucisz komuś kłam, przeczytaj najpierw ze zrozumieniem. Nie masz absolutnie racji. Wysokość sprzedaży singlowego exclusive PS4 opublikowana zaraz po premierze jego następcy wyniosła 5 mln. Prawda jest jedna, obiektywna i nie ważne jak pokrętnej ekwilibrystyki słownej byś nie użył, taka pozostanie. Koniec, kropka. Lepiej sprzedać 5-6 mln niż ich nie sprzedać. Natomiast w przypadku GoT nie ma co liczyć na wyniki gier, który wymieniłeś wyżej z jednej prostej przyczyny- w momencie gdy miały premierę na horyzoncie nie było
 11. Na konsolach na pewno tego nie piszą Kod powstaje na PC- jeśli twierdzisz inaczej, udowodnij. E: Co jest tutaj wymysłem? To że sprzedano ok 110 mln egzemplarzy PS4, czy może to, że sprzedano ok 5 mln kopii GoT, czy to że 5 mln z 110 mln to w przybliżeniu 4.54%? Te dane mówią ile kopii w stosunku do potencjalnej bazy klientów znalazła ostatnia duża singlowa premiera na PS4. Mam to rozrysować?
 12. Każda gra powstaje w pierwszej kolejności na PC i to z tego bazowego kodu wywodzą się wersje na poszczególne platformy. GTA 5 wyszło na PS3 w końcówce jej żywota i wyglądało jakby żywota miało wyzionąć. Zauważ, że R zajęło ponad rok, by wprowadzić produkt na pozostałe platformy. Potencjalnych klientów- zakładając, że samo PS4 sprzedało się w 110 mln egzemplarzy, to wynik sprzedażowy Ghost of Tsushima na poziomie 5 mln daje 4,54% ludzi, którzy wydają jeszcze na tej platformie pieniądze- co najmniej marnie. Steamspy szacuje liczbę osób posiadających grę na Steam
 13. W przeciwieństwie do PS4 i XBox ta platforma ma jakikolwiek potencjał do rozwoju produktu w przyszłości. Jednym z założeń spółki był rozwój programu (pewnie poprzez multiplayer) na przestrzeni kilku lat. I nie można tego faktu lekceważyć patrząc z obecnej perspektywy. Najgorsze właśnie jest to, że przez chciwość cięli zawartość PC na potęgę, żeby można było zrobić jakikolwiek port na tego trupa technologicznego, jakim są konsole poprzedniej generacji. I nawet to im się nie udało.
 14. W promocję marki władowali już tyle siana, że choćby skały sr**y muszą to reanimować- mowa oczywiście o konsolach. Wersja PC oprócz wkurzających bugów to jeden z najlepszych action-rpg ostatnich lat, a jeśli mowa o takiej skali, to pewnie najlepszy. Jednakże to co obiecali, a to co zostało powycinane wymaga podejścia w stylu Hello Games. Jeśli przyjmą inną drogę niż Brytyjczycy, to jest to czerwona lampka i przy kolejnej ich produkcji trzeba będzie czekać na recenzje oraz opinie frajerów graczy, którzy kupią produkt na premierę.
 15. Wczytaj sobie zapis gry z okresu, gdy byłeś pewien, że gra działała w stabilnych 60 FPS, lub rozpocznij testowo nową grę i potwierdź, czy w takim scenariuszu również występują spadki?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...