Skocz do zawartości

[MULTI] Cyberpunk 2077


Recommended Posts

W dniu 19.12.2020 o 13:15, DeltaWorld napisał:

@up

Niech zgadnę - ameryka? xD

 

Na polskim forum ktoś tez się żali, że chce oddać, bo taka zła gra. Jak go ktoś zapytał, ile godzin przegrał, to się okazało, że 53. 
Długo się człek męczył... oj długo... ;)

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Aktualnie normalne zużycie, zależne od lokacji. Jak grasz z vsync, to normalne, że użycie gpu będzie mniejsze z dlss.

 

Dziś dotarłem do jakiegoś (chyba) parku w CP2077 i z ustawionym wszystkim na max razem z rt i dlss miałem 40fps w fhd na rtx3070 :rotfl:, przy użyciu gpu 99%

Link to post
Share on other sites

Niektóre krótkie questy mnie rozwalają. W jednym, gdy muszę śledzić czyjąś żonę, komentarze, a w zasadzie narracja johnego potrafi sprawić, że banan z twarzy nie schodzi. W trakcie następnej misji uciąłem sobie miłą (dziwną) pogawędkę w bronią

o nazwie skippy

. Szkoda tylko, że póki co jest takich zadań strasznie mało, wydaje mi się, że w wieśku więcej było takich zabawnych zdarzeń.

Link to post
Share on other sites

photomode-22122020-151651.png

Łatka 1.05 daje radę, teraz nie da się już kompletnie w to grać :wariat:

 

E/wersja pc, pozbawiona większych błędów...podobno

Edytowane przez Szarik
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

@Szarik Może jakiegoś wszczepa do widzenia przez ściany sobie zamontowałeś :D

Ja mam ponad 30h na liczniku i największym bugiem było jak mi się jakiś quest na początku zaciął jeszcze na wersji 1.03, reload sejwa pomógł. Aha i raz jeszcze "otworzyłem" jakieś przejście a ono pozostało zamknięte, tak samo szybki reload i po problemie. A tak poza tym to czasem jak jadę samochodem to nad nim renderuje się głowa V, raz zrobiłem fikołka samochodem jak wjechałem w przechodnia, kilka razy postaciom nie załadowały się animacje i stały jak z krzyża zdjęte. W sumie to irytujące drobnostki raz na jakiś czas ale nic psującego grę. Fizyka kolizji, policja, SI są skopane od podstaw, to wiadomo i raczej żaden patch tego już nie naprawi.

Pytanie do osób które już skończyły. Doszedłem do miejsca bez powrotu (swoją drogą bardzo szybko). Czy można później zasejwować i dokończyć wszystkie misje poboczne? Czy niektóre przepadają już bezpowrotnie? Bym sobie dokończył dzisiaj fabułę bo ciekawy jestem zakończenia.

Link to post
Share on other sites

W 1.03 i 1.04 nie było takich akcji u mnie a grałem długo mimo chwilowej przerwy do czasu wyjścia 1.04, w 1.05 występuje to niemal cały czas po wejściu do pomieszczeń...

 

E/a już miałem nadzieje, że skoro druga łatka wyszła to będzie tylko lepiej :wariat:

 

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

Mam podkręcony tak jak zawsze, nic nie zmieniałem.

 

E/sprawdziłem bez oc cpu, ram i gpu. Nadal to samo się pojawia. Ewidentnie nowa łata coś namieszała.

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites
20 minut temu, Szarik napisał:

Mam podkręcony tak jak zawsze, nic nie zmieniałem.

 

E/sprawdziłem bez oc cpu, ram i gpu. Nadal to samo się pojawia. Ewidentnie nowa łata coś namieszała.

 

Grałam na tej łacie już z 5 godzin i też nie miałam takich objawów. Może sprawdzić by trzeba integralność plików, bo sama aktualizacja coś namieszała?
Rozumiem, że bez żadnych modów lub zmian w plikach?

 

Link to post
Share on other sites

Ja dobijam powoli do 100h, wszystkie poboczne zrobione, zostały tylko pomniejsze aktywności i oczywiście fabuła. Gra się ok, u mnie nawet ten ostatni patch poprawił coś wydajność bo w miejscach w których zdarzały się spadki do 30 klatek teraz jest ~50. Także na razie nie narzekam, bawię się świetnie  ; )

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, 7ym0n napisał:

Tam, żeby zrobić wszystkie punkty na mapie i wątek główny, to 200h spokojnie mogło zabrać przy spokojnym podejściu.

 

Tak, choć znaki zapytania na wodzie na Skellige trochę wydłużały zabawę :). Minęło kilka lat od W3 a mi się nadal wydaje, że CP jest grą po prostu gorszą od W3 i to w zasadzie we wszystkim (nie liczę oprawy graficznej, bo ta w CP jest po prostu nowsza).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, Offka napisał:

 

Grałam na tej łacie już z 5 godzin i też nie miałam takich objawów. Może sprawdzić by trzeba integralność plików, bo sama aktualizacja coś namieszała?
Rozumiem, że bez żadnych modów lub zmian w plikach?

 

Bez modów. Wczytałem sejwa około 4 godziny wstecz i jest ok ale nie wiem czy chce mi się dalej grać już...

Link to post
Share on other sites

Ja mam 75h nabite. Poza słabym wykorzystywaniem cpu przed 1.05 i lewitujacych rzeczy, czy postaci w pozycji T żadnych większych bugów nie napotkałem. Z wyczyszczeniem wszystkiego do 100 godzin dobije, może lekko ponad. Wiem, że szykuje się drugie podejście, bo zacząłem używać smart guna i mega fajnie się strzela, a do tej pory grałem jako hacker i już staje się to monotonne. Fakt, gra jest gorsza od W3 pod każdym względem. Ma swoje momenty, ale jest ich na tyle mało, że na palcach można by je policzyć. 

Nie podoba mi się system levelowania przedmiotów jak w jakimś MMO, nie trawie tego systemu - dla mnie jest to pójście na łatwiznę. Nawet przy legendarnych przedmiotach przed zebraniem wystarczy wczytać poprzedni zapis i rzecz może mieć zupełnie inne statystyki. O ile rozumiem losowy loot, tak jakieś unikaty powinny mieć z góry ustalone statystyki i/lub jakieś wymagania żeby je założyć, tak jak było np. w wieśku trzecim. Mocno mnie ten system irytuje.

Trochę słabo, że w trakcie gry nie można zresetować głównych cech, jedynie te które używamy do odblokowania umiejętności.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Sir R napisał:

Nie podoba mi się system levelowania przedmiotów jak w jakimś MMO, nie trawie tego systemu - dla mnie jest to pójście na łatwiznę. Nawet przy legendarnych przedmiotach przed zebraniem wystarczy wczytać poprzedni zapis i rzecz może mieć zupełnie inne statystyki. O ile rozumiem losowy loot, tak jakieś unikaty powinny mieć z góry ustalone statystyki i/lub jakieś wymagania żeby je założyć, tak jak było np. w wieśku trzecim. Mocno mnie ten system irytuje.

Trochę słabo, że w trakcie gry nie można zresetować głównych cech, jedynie te które używamy do odblokowania umiejętności.

A w ogóle ten poziom levelowania broni ma jakiś limit? Ja już ulepszyłem swoją broń już nawet nie wiem który raz ale będzie już ponad 10 i dalej można xD Brakuje mi tutaj takich hmm typowych setów jak w W3 gdzie skupialiśmy się na konkretnym zestawie, sukcesywnie go ulepszając i dostosowując do niego statystyki. Tutaj tego nie ma, nie wiem czy nawet jest sens cokolwiek ulepszać bo i tak to znalezione będzie lepsze od tego ulepszonego... A tym bardziej czekać na rzeczy których nie możemy wykorzystać bo nie mamy statystyk, zanim się je zdobędzie ta rzecz stanie się bezwartościowa...

5 godzin temu, Sir R napisał:

a do tej pory grałem jako hacker i już staje się to monotonne.

Mam to samo, od początku hakowanie i skradanie ale powoli robi się to nudne... Tym bardziej, że wystarcza taki "reset systemu" i przeciwnik pada dosłownie na hita, tak jakby mu wyciągnął wtyczkę z gniazdka, nawet boss :D Sam system rozwoju postaci jest imo trochę przekombinowany, mam już 50 poziom reputacji i 40 poziom postaci a i tak nie mam jeszcze wszystkiego odblokowanego, hakowanie na którym skupiam się od początku do pełnego ulepszenia jeszcze brakuje mu sporo... O pozostałych drzewkach nie wspominając. A z chęcią spróbowałbym teraz czegoś innego a jakoś nie chce mi się ponownie zaczynać choć pewnie jeszcze z jedno podejście zrobię ;)

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, rafal12322 napisał:

A w ogóle ten poziom levelowania broni ma jakiś limit? Ja już ulepszyłem swoją broń już nawet nie wiem który raz ale będzie już ponad 10 i dalej można xD 

Możesz ulepszać do poziomu swojej postaci, tylko taki myk, że redzi zapomnieli dodać na jakim poziomie jest aktualnie dana broń :rotfl:

8 godzin temu, rafal12322 napisał:

Tym bardziej, że wystarcza taki "reset systemu" i przeciwnik pada dosłownie na hita, tak jakby mu wyciągnął wtyczkę z gniazdka, nawet boss :D 

 

Mam set na 100% obrażeń krytycznych + ponad 100% do dmg krytyków, do tego dosłownie 5 perków na obrażenia od karabinów + kilka do zimnej krwi (która jest słabo opisana) i efekt jest jeszcze lepszy niż samo hakowanie, bo teraz z karabinem typu smart obozowisko z 10 bandytami czyszcze w 30 sekund (praktycznie bez wykrycia) :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...