Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

2 godziny temu, Succubus napisał:

Pany - zapoznać się z materiałem

 

Nie wspomniał o najważniejszej kwestii w temacie pierwszeństwa pieszych, pieszy DALEJ nie może wchodzić wprost przed nadjeżdżające auto

Ten przepis nie został wyłączony

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Byłem dziś sprawdzić moc w mojej alfie 156jtd 2.4 20v . Z tym że został dołożony frontowy intercooler i jak wspominałem jest tam program (kiepski i tani) 

Każda zmiana coś dawała na plus ,ale  wynik finalny mnie rozczarował .  Będzie zapewne robiony bardziej profesjonalny program , tylko trzeba znów nazbierać cebulionów i sprawdzić czy coś niedomaga , bo autko skończyło właśnie 300tkm . 

Seria to 175km i 385nm . 

 

240076960_Obraz(5).thumb.jpg.b4fc99a0c7c7ff5f23d16d84eef826c0.jpg

Brakuje około 60nm i 30-40km jeśli wszystko było by dobrze zrobione i sprawne .

Link to post
Share on other sites

Niestety, wszystko rozbija się o zwykłe zrozumienie człowiek człowieka. 

Jakby jedni nie rzucali się pod koła na przejściu uważając się za nieśmiertelnych z "pierwszeństwem", a drudzy (kierowcy) po prostu częściej przepuszczali pieszych,

to nie trzeba by było regulować tego żadnymi przepisami. Naprawdę wystarczy zwykła uprzejmość na drodze, albo i nie....

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zapewne niektórzy mieli coś z silnikiem 2.5T Volvo 220 kuni ...
Mam pytanie bo jak przegazuje i puszcze to pojawia się głośne terkotanie. Tak jakby łańcuch rozrządu walił po ślizgaczach, tylko że to ma rozrząd na pasek.
No i w zasadzie rolka alternatora też nie bo napinacz nie drży.
Więc zaczynam obstawiać koło zmiennych faz rozrządu "wariator"

Tylko czy to może aż tak terkotać?
Coś jakby patyczek od lizaka w szprychy do roweru wsadzić...

Kuźwa jak ja nie lubię rozbierać tego silnika, a jak jeszcze raz zobaczę że pękł znów cylinder to się chyba rozpłaczę...



Link to post
Share on other sites

Potrzebuje jakieś głośniki 165mm do autka pod zwykłe radio JVC  . Oryginalne uległy zniszczeniu . Kupiłem JVC za 79 zł na szybko aby coś tylko grało . Teraz pójdą na tył . A na przód wybrał bym coś do 300zł . 

Mam takie propozycje 

JBL 

https://allegro.pl/oferta/jbl-club-622f-glosniki-165mm-180w-super-dzwiek-9952925877

 

Mtx , w sumie nie znam tej firmy jak i następnej esx .

https://allegro.pl/oferta/mtx-audio-tx265c-glosniki-samochodowe-165mm-260w-10008995168

 

Esx 

https://allegro.pl/oferta/esx-hz62-glosniki-dwudrozne-165mm-3ohm-90rms-8829987829

 

Pioneer 

https://allegro.pl/oferta/pioneer-ts-a1670f-3-drozny-zestaw-wspolosiowy-320w-9860547805

 

 

Nie znam się za bardzo na głośnikach i dawno nie kupowałem , a jak już to potem to i tak średnio grało . 

 

Tak mi się teraz przypomniało i jeszcze rozważę oryginalny zestaw bose 4.1 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Zapytałem w sklpepie specjalistycznym  i kupiłem hertz dsk 170.3 . Do tego matę wygłuszającą .

 

Ale mam pytanie , macie radio dab . Coś możecie powiedzieć na jego temat . Bo ja miałem krótko styczność z 5 lat temu i się zastanawiam czy swojego nie wymienić na takie z tą funkcją . 

Link to post
Share on other sites
W dniu 21.06.2021 o 12:48, jakub1t napisał:

Kupiłem JVC za 79 zł na szybko aby coś tylko grało . Teraz pójdą na tył

 

Tak w ogóle to ciągnęło mnie do zmiany głośników na lepsze bo się okazało że te jvc to padło totalne , jeden już nie grał , tylko sopran , a drugi w ostatnich dniach zaczął mi przerywać . Także zamiast na tył to pójdą do kosza .

Link to post
Share on other sites

Panowie potrzebuję (tak sobie wmawiam) pianownicy do myjki ciśnieniowej, możecie polecić coś co wytrzyma dłużej niż kilka użyć? Przyłącze do Lavora, Parkside. @Johny3 Na Ciebie troszkę liczę że pomożesz :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...