Skocz do zawartości

worm

Moderator
 • Liczba zawartości

  12051
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16636 Doskonały

O worm

 • Tytuł
  π
 • Urodziny 1 Stycznia

Informacje

 • Płeć:
  Nie podaję

Osiągnięcia

 • 3DMark Time Spy:
  3927
 • 3DMark Fire Strike:
  9820
 • CineBench R20:
  1398

Ostatnie wizyty

90582409 wyświetleń profilu
 1. W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").
 2. Przecież to powinno mieć jakieś czujniki, że przy zbyt wysokich obrotach np. ustawia śmigła w chorągiewkę, czy głowica się obraca...
 3. worm

  Gpu rtx 2060 super na konsole

  Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro, Allegro Lokalnie (również darmowych ogłoszeń). Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro, Allegro Lokalnie a w temacie poda
 4. W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").
 5. W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").
 6. Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro, Allegro Lokalnie (również darmowych ogłoszeń). Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro, Allegro Lokalnie a w temacie poda
 7. @up - oj obejrzałbym sobie, chociażby na dużym ekranie. U mnie również w czołówce filmów akcji.
 8. Raczej te które trafiają do głównych kin. Wiele, naprawdę dobrych produkcji pojawia się dopiero gdzieś na platformach w sieci, lub innych formach dystrybucji. Kino moim zdaniem, dzisiaj nie jest nastawione na filmy, które wymagają od widza głębszego wejścia w temat.
 9. W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").
 10. worm

  Co ostatnio kupiliście?

  Stary model Sturmpanzer II oraz drugi Konigstiger jako dawca klocków i kluczyk
 11. Spokojnych Świąt dla wszystkich :)

  1. zbiku90
  2. ALF

   ALF

   Spokojnych!

  3. raiders

   raiders

   Zdrowych i spokojnych ,oraz dobrej zabawy noworocznej :)

 12. W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").
 13. W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").
×
×
 • Dodaj nową pozycję...