Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Wiem , że nie idealny :)  ale jeszcze bez valvetronika i wtrysku bezpośredniego  . Więc eksploatacja nie powinna być droga .  Ten ma niecałe 150tyś km przejechane (może nawet to być prawdą ) to jeszcze pojeździ trochę zapewne bez awarii .  W dodatku pewnie nie zrobi więcej jak kilka tysięcy rocznie . 

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, porcelanowy_janusz napisał:

Busso i 2.4 JTD robią robotę :D jak na klekota, te 5 garów pięknie brzmią

 

Oj tam, ja 10 lat jeździłem TS'em i też nie narzekałem. Teraz też mam niby nieszczęsny 1.9 JTS.

Link to post
Share on other sites

U mnie 4x jtd . 1.9 8v , 1,9 16v , 2.4 10v i teraz 2.4 20v . Busso zawsze jakieś takie drogie były , no i spalanie nie małe . A u mnie kilometry lecą .  TS znów się bałem i zawsze jtd brało górę . 1.9 jtd już raczej nigdy nie kupię znając 2.4 . No i ciekawe czy niedługo wpadnie 5 alfa . Żeby nie było , że nie mam porównania . W życiu miałem jeszcze ze 20 innych aut , a i obecnie mercedes stoi w garażu .  Ale alfa ma to coś w sobie , nie jest idealna ale chwyta za serce . W dodatku nie wiem jak to jest ,ale u mnie są to najmniej awaryjne auta jakie miałem . No i w sumie mercedesy , ale one trochę nowsze to i łaski nie robią , że się nie psują . 

Link to post
Share on other sites
W dniu 23.05.2021 o 09:23, wrzesi0 napisał:

Zakup dla żonki... ale do czasu "ogarnięcia po zakupie" rozbijam się X3. 

 

Mama kupiła stare X3 3.0i (tzn. tata jej wybrał i go używa :D )  trochę tym pojeździłem i jednak tego typu auta nie są dla mnie . Ale najbardziej ucieszyło mnie , że żona podzieliła moje zdanie . Bo już powoli szykowała mnie na suva . A jak wiadomo sporo trzeba dopłacić w stosunku do sedana czy kombi . 

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, jakub1t napisał:
 
Mama kupiła stare X3 3.0i (tzn. tata jej wybrał i go używa  )  trochę tym pojeździłem i jednak tego typu auta nie są dla mnie . Ale najbardziej ucieszyło mnie , że żona podzieliła moje zdanie . Bo już powoli szykowała mnie na suva . A jak wiadomo sporo trzeba dopłacić w stosunku do sedana czy kombi . 

mów mi jeszcze.... Ja jestem przeciwnikiem SUV ów i na codzień jeżdżę 123d coupe. Żona zawsze twierdziła że to małe ciasne i w ogóle beee...,. Teraz jeździ 1ką do 2 tyg i w sumie nie wie czy nie "zostawić mnie z x3" bo to auto jest fajniejsze, przynajmniej do zimy bo wtedy to w sumie SUV fajniejszy... I weź bądź tu mądry


 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 12.05.2021 o 19:08, jakub1t napisał:

Ja się nie wypowiadam , facet zajechał mi drogę miesiąc temu . Ja jechałem swoim pasem , a on się wepchnął i zawadził o mój narożnik . Niby jasna sytuacja , a w praktyce  dalej sprawa jest nierozstrzygnięta . 

 

No i dziś dostałem pismo z komisariatu . Uniewinniony :) Czyli dalej konto czyste , od 22lat . 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...