Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Akurat z podniesieniem stawek OC dla debili na drogach to się w pełni zgadzam. Jak oglądam stopcham czy polscykierowcy to niektórzy tam nie powinni w ogóle dostać prawa jazdy. Nic tak dzbana nie nauczy jak kara finansowa i poniekąd jest to niesprawiedliwe, bo ktoś będzie karany dwa razy za to samo, ale skoro nie ma innej możliwości to może to jest sposób by eliminować zagrożenie z dróg.

Link to post
Share on other sites

No i jak zwykle pięknie obnażony debilizm ustawodawców we wprowadzaniu kawałków populistycznych prawa "obowiązującego" w europie, nic mnie tak nie wzburza jak te kretyńskie przepisy o pierwszeństwie dla pieszych

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Jakbyście znali Pierre'a; Jeanea Claude'a czy innego bagietkożerce który projektował proces wymiany żarówek w Clio III pozdrówcie go solidnym kopem w d... ode mnie. Zawsze raz do roku spotyka mnie ta przyjemność. Łapy pocięte, mięcha narzucane ale jakoś ogarnąłem bez pomocy warsztatu tym razem. Gdyby nie padło w majówkę na bank bym jechał do mechanika :(

Link to post
Share on other sites

Zawsze mnie uczyli że w takim wypadku występuje zasada prawej ręki.

To jest:

Pojazd na prawym pasie może wybrać czy chce zjechać na prawy lub środkowy pas, natomiast pojazd na lewym pasie jako, że drugie auto jest po jego prawej musi zająć pas skrajnie lewy, ewentualnie środkowy jeżeli nie wymusi pierwszeństwa na prawym.

 

Tak samo odnośnie kończących się pasów, które są niewyznaczone, od zawsze obowiązywała zasada prawej ręki, nie wiem skąd te pomysły o kończącym się pasie tam gdzie go nie ma - jest to po prostu zwężenie jezdni.

Link to post
Share on other sites

Ja się nie wypowiadam , facet zajechał mi drogę miesiąc temu . Ja jechałem swoim pasem , a on się wepchnął i zawadził o mój narożnik . Niby jasna sytuacja , a w praktyce  dalej sprawa jest nierozstrzygnięta . 

Link to post
Share on other sites

W mercu zamontowałem , a w Alfie która warta jest wypłatę sobie odpuściłem i to był błąd . 

 

Kamerka z merca nawet się przydała w zeszłym roku , na szczęście nie mi . 5 metrow przed żoną starszy dziadzio wymusił pierwszeństwo i była całkiem spektakularna kraksa . Sytuacja raczej oczywista , ale poszkodowany poprosił o film następnego dnia . 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...