Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moja wymarzona forma - 

Ktoś też chciałby tak wyglądać?

Dobre info na początku. "bez sterydów"

Mam znajomka co wygląda niemal identycznie i koleś jest na ciągłej "bombie"  ;) No prawie bo zdarzało mu się wpadać w depresje i nie ćwiczył pare miechów ( tracił sporo masy) ale jak wracał do formy to w ten sam sposób, teść i jazda.

No i info pod filmikiem że forma wypracowana  w lekko ponad półtora roku. Smiech na sali ;DD

BEz dobrego "farmaceuty" nie ma szans dojść do takiej formy w tak krótkim czasie.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

To się gęstość nazywa Panowie :rotfl:  

Ktoś kumaty i tak zrozumie o co chodzi. A najważniejsze że pewnie zrozumiał dlaczego może stać mu waga w miejscu. Ale jeszcze pomyślałem że jego organizm mógł się zaadoptować się do jego sposobu ćwiczeń i diety. Wszystko zależy od wielu czynników.

Link to post
Share on other sites

Mi np. nie chcę się tyle jeść jeśli jest za gorąco. Mam dużo aktywności więc i zapotrzebowanie kaloryczne wzrasta. Na mojej siłowni w ostatnie dni było tak duszno (okna pootwierane i nawiew był) że pomimo wysiłków odczułem dyskomfort i ćwiczyło się zdecydowanie ciężej poza tym na marginesie leję się z człowieka nie miłosiernie i trzeba hektolitry wody zasysać :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ćwiczył ktoś może w domowym zaciszu z Kettlebell'ami?
Bo zastanawiam się na kupnem 16kg i a później możliwe że 2 także chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś miał z nimi do czynienia i może powiedzieć czy warto je kupić?

Link to post
Share on other sites

Dla mnie wydaje się że będzie za ciężkie 20kg, więc wolałbym na początku wziąć 16kg, a jako że w domu mam hankiel, sobie założyłem taką wagę no i 16kg to taka dość duża waga, chociaż jakoś sobie z nią radze, oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich ćwiczeniach bo pewnie w jednym będzie za mało a w drugim za dużo. Do tego szeroki zakres ćwiczeń pozwala na ogólno rozwojówkę, nawet nóg(przysiady).
Co do tego kanału to znam go, stosowałem z tego kanału parę ćwiczeń w tym wojskowe pompki.
@up 6kg 15 ruchów 4 serie? Zwiększ wagę i zrób 12/10/8 ruchów(odpowiednio zwiększając) w jednej serii a w ostatniej możesz zmniejszyć i zrobić 20.
 

Link to post
Share on other sites

mi sie wydaje ze mlode chlopaki od zera nie powinni sie rzucac na domowe pakowanie co by sobie najprosciej mowiac krzywdy nie zrobili, ja osobiscie zaczynalem na silowni z trenerem ktory mi pokazal na podstawie badan wydolnosciowych co mi wolno a co nie zeby cwiczenia byly efektywne bo ponizej pewnego tempa sie spocimy a nic nie zbudujemy - roi sie od porad jak to jak tamto a nie widze (byc moze przeoczylem) o zywnosci co jest tutaj kluczowym punktem, przy alkoholu typu browarek itp oraz jedzeniu pokroju mc donald nic nie zdzialacie - dodatkowo dobrze wlaczyc basen przy cwiczeniach , co do jedzenia czesciej a mniej, cukry zastapic naturalnymi czyli owoce a nie slodycze, jak najmniej gotowcow - duzo zieleniny bialka, wolowiny no mowie ogolnie najlepiej sie skonsultowac z trenerem bo dla przykladu nie kazdy moze zrec bialka niewiadomo ile - nie zrozumcie mnie zle bo nie jestem kulturysta i z brakow finansowych jak i naglych problemow zdrowotnych z tym niezwiazanych musialem przerwac to ale uswiadomilem sobie przez ten okres kiedy cwiczylem regularnie poniedzialek sroda piatek (co 2 dzien) ze chcac cos osiagnac to wygibasy w domu nie wystarcza a nawet sobie wieksza krzywde tym robicie bo tak machajac dajmy na to troszke reka sie cwiczy a kregoslup sie rozwala , pozycja w cwiczeniach ma ogromne znaczenie

Link to post
Share on other sites

Ja dziś skończyłem 2 miesiące Insanity Workout. Pozbyłem się tłuszczyku, wyrobiły się mięśnie, których wcześniej nie miałem, poprawiła się kondycja. Nie dawałem z siebie 100% ale i tak jest *****iście! Od przyszłego tygodnia powtarzam wszystko od początku. Siłownia nie jest do niczego potrzebna. Nasze ciało jest naszą siłownią. Jedynie 35-60 minut dziennie, 6 dni w tygodniu!

Jak ktoś chce przejść transformację to polecam zobaczyć filmik - może kogoś zmotywuje do działania.

 

PS

Wszystko zaczęło się od tego, że zostałem w hotelu zamiast pójść na spacer, przeglądałem kanały i natrafiłem na ten właśnie filmik. Zmotywował mnie i jakoś poszło :D

 

Link to post
Share on other sites

widziałem kiedyś fajny filmik na YT, ale nie mogę znaleźć, w każdym razie - był gość całkiem krzepki widać po nim przynajmniej parę lat machania żelazem i omówił w 3 krokach, jak stworzyć taki before-after

1. pół godzinki ćwiczeń i oliwka na skórę, robimy foty after, szczególny nacisk na kaloryfer

2. 2l mleka, ciastka i parę innych wzdymających produktów i tak przez 4 godziny

3. jak już nas rozsadza robimy zdjęcia before, a w ręku trzymamy gazetę z przed miesiąca, szczególny nacisk na wypięty, nabrzmiały boiler, do tego nie za równa postawa ciała i gotowe - magiczna przemiana

 

PS w przypadku tej pani pal licho skóra, gdzie się podziały jej biodra i parę innych cech genetycznych   ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

gdzie się podziały jej biodra

o tym już też myślałem... ;)

a dzisiaj trochę rekreacyjnego rowerku...spora część oczywiście z pominięciem siodełka.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Mam   3 pytania do  was . Od miesiaca i 2 tygodnie cwicze FBW na redukcje tkanki tłuszczowej  udało mi sie zrzucic 6kg.

 

A więc teraz pytania:

 

1.Czy FBW to dobre trening do rzucania tkanki tłuszcowej?

2 . Czy moge ćwiczyc gryffem zamiast sztangą?

3 . Czy zwiększyc sobie ciężar  na gryfie i sztangielkach po miesiacu cwiczen ?

 

Ćwicze  nogi ,plecy ,klatka  3 s  12 pow  barki ,tricepsy ,bicepsy 2  s 12 pow    x 3 tyg . Oprocz tego rowerek 5x tyg  po 1 godz

Link to post
Share on other sites

Ja kiedyś ćwiczyłem, nawet robiłem podwójną dawkę węglowodanów ( naturalnie ) podaną proporcjami przez kolegę kulturystę ( były 2 krotny mistrz polski z lat 90' ) max przytyłem 10 kg ( nawet mogę powiedzieć że 8 ) i to po 2 latach treningu ... potem jak już przestałem tyć itd to przestałem ćwiczyć. 

Co się okazało u mnie problemem ?? Lekarz stwierdził że nigdy nie przytyję do póki przemiana materii się u mnie nie uspokoi :< Kazał czekać do 25 roku ( jeszcze 4 lata prze de mną :f ) i może coś się zmieni. 

 

Aczkolwiek siła przy treningu szła, ale jak byłem "szczurek" tak zostałem " szczurek ":)

Link to post
Share on other sites

Ja nie ćwicze ale pracuje...

I mam problem z tym że mogę podnieść duży ciężar ale po odstawieniu jego strasznie bolą mnie przedramienia.Po całym dniu nie mam zabardzo siły jeszcze na trenning ale chyba muszę zacząć ćwiczyć.Do siłowni mam daleko wiec ona nie wchodzi w grę...Zostaje workout,macie jakieś zaprzyjaźnione filmy,kanały,strony ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...