Skocz do zawartości

Recommended Posts

No i paczka doszła. Szkoda, że koles poobklejał cała paczkę jakąś dziwną folią, po oderwaniu klej został :( Ale już sprawdzałem, idzie to wyczyścić.

Sorry za burdel w pokoju, trochę mam teraz ciasno, ale i tak myslałem, że będzie gorzej.

Zapłaciłem za nią 170 zł (ławka, gryf i talerz 10kg, opłacało się?)

 

 

http://tinypic.com/view.php?pic=2uzf2ur&s=5

 

http://i41.tinypic.com/2uzf2ur.jpg

 

// fota się nie wyświetla

u mnie normalnie się wyświetla, ale wrzuciłem jeszcze raz oraz daję bezpośredni link, dzięki.

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites

Chciałbym wrzucić tutaj pewien filmik,który zawsze gdy mam lenia bardzo mnie motywuje- może komuś się przyda :)

 

 

A wracają do mojej sprawy-z racji tego że zbliżają się wakacje-i będzie trochę wolnego czasu chciałbym zacząć stosować jakaś dietę i porządne treningi,ale nie wiem co będzie z moim plecami i kręgosłupem.Czy mogę jednocześnie ''leczyć,, kręgosłup i ćwiczyć?

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Panowie mam parę pytań: Kiedy najlepiej robić kardio i interwały? W dni teningowe czy nietreningowe? Jeśli w treningowe to przed czy po terningu, na czczo czy np godzine po posiłku? Staram się robic masę, jednak czuje taką zamułę więc postanowiłem zwiększyć aktywność  i spalić troche fatu przy okazji poprawić wydolnośc.  w chwili obecnej czuję, że mój organizm terningu crossfitowego by nie przetrzymał :P  Jakie znacie ćwiczenia które rozwinęłyby tkankę w okolicy nadgarstka Czy obracanie sztangielek bedzie dobrym pomysłem?

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

nigdy, ale to nigdy nie ćwicz na czczo ani bezpośrednio po jedzeniu, jeśli już przy tym jesteśmy

jak chcesz masować to żadne cardio, a jak ci brakuje stymulacji to zwiększ intensywność ćwiczeń; ciężar, liczbę serii itd btw jaki robisz ten trening?

 

ja też tak miałem, że mi przestał wystarczać ułożony trening, musiałem praktycznie dosłownie podwoić dawkę, bo pomimo machania żelazem był regres, po tygodniu wszystko wróciło do normy, na początek katorga, ale trzeba ten okres przeboleć, też dosłownie

co do przedramion rób te ćwiczenia, które wymagają żelaznego uchwytu, byle poprawnie, a po pewnym czasie łapa sama zacznie rosnąć

Link to post
Share on other sites

Tzn chodzi mi najbardziej o te okolice najbliżej nadgarstków, mam je troszkę cienkie, po prostu kościec jest cienki i dziwnie to wygląda przy sporo grubszej częśći przyłokciowej. A ze zwiększeniem intensywnośći poprubuje na pewno :)

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

chce kupić ze 40kg obciążeń na gryf, mam już 10kg co koleś dorzucił. pytanie, mierzyć szerokość gryfu, czy tej dziury w talerzu? chce, by to wszystko do siebie pasowało. talerz wychodzi mi jakos 34mm

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites

Tzn chodzi mi najbardziej o te okolice najbliżej nadgarstków, mam je troszkę cienkie, po prostu kościec jest cienki i dziwnie to wygląda przy sporo grubszej częśći przyłokciowej. A ze zwiększeniem intensywnośći poprubuje na pewno :)

Polecam Ci osobiście taką małą zabawkę: http://allegro.pl/sciskacz-regulowany-cramp-spokey-20-40kg-okazja-i3284770931.html

 

można sobie nieźle mięśnie przedramion wyrobić.Ściskając taki ściskacz z odpowiednią regulacja gwarantuje Ci że ręce będą cie ostro piec :)

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

NAjwiększy błąd początkujących. Za dużo uwagi poświęcacie bzdetom i izolowaniu malutkich parti miśniowych typu przedramiona a powinniście się skupiać na ćwiczeniach złożonych. Jak zaczniesz robić bicki w nachwycie to i przedramie ci podskoczy.

Link to post
Share on other sites

Ale się nie zgadza :D Dobra, mniejsza. Gryf 28mm, talerz na niego wchodzi, także tutaj tematu nie drąże.

http://allegro.pl/zestaw-solid-37kg-sztanga-hantle-prezent-c0-i3289668231.html

 opłaca się to brać?

 

pardon, on będzie miał koło 3cm, bo jest lekko spiłowany na rogach. Obciążenia 30mm pewnie wejdzie na styk, albo i nie

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites

No ale nie wiem, czy mi te obciążenia wejdą na ten gryf, bo on jest dość gruby i do tego był piłowany na rogach.



31mm styknie, suwmiarką zmierzyłem.

Biorę to http://allegro.pl/30-kg-obciazenie-zeliwne-w-dobraj-cenie-i3296901106.html

zawsze żeliwo, a nie jakiś żelowy plastik, czy inne cudo.



i powiedzie mi jeszcze czy zrobi mi to jakąś róznicę, jak na jedną stronęgryfu wrzucę 1x10kg a na drugą 2x5? Będzie po równo, więc nie powinno przewazać?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...