Skocz do zawartości

Recommended Posts

e tam dobry smalec nie jest zły plus nie jesz go codziennie w hurtowych ilościach, żeby miał cokolwiek do gadania

 

 

 

patrząc na pokazy treningowe to te treningi są i wiele cięższe niż myślałem  
 

 

pokazy są dla pokazu, a treningi swoją drogą

Link to post
Share on other sites

Co do tego smalcu. Z biologicznego punktu widzenia lepszy dla nas jest tłuszcz zwierzęcy bo genetycznie ludziom bliżej do np. świni niż do jakiejkolwiek rośliny. Z żywnościowego punktu widzenia nie powinno się jeść tłuszczy zwierzęcych bo cholesterol bla bla bla. Ja uważam, tak jak Pan moderator, że raz na jakiś czas powinno się jeść smalec. Ponadto każde mięso powinno być smażone na smalcu, a nie oleju, który dodajemy do warzyw by rozpuściły się w nim witaminy (dzięki temu absorbujemy ich znacznie większą ilość). Trochę ostatnio zmieniłem podejście do diety i według mnie, ktoś kto nie wybiera się na zawody itp. powinien postawić na zdrowie, nie efekt. Efekt przyniesie ciężka praca i cierpliwość. Oczywiście nie pomyślcie zaraz, że jestem za jedzeniem wszystkiego co popadnie i w dodatku nieregularnie :)

Link to post
Share on other sites

Powiem tak żeby iść na siłownię i wyjść biegać zawsze mam ochotę robię to już z automatu ale coraz bardziej obawiam się wstąpienia na jakieś sporty walki bo coś czuję że nie podołam ale liczę że to złe przeczycie.

 

 teraz takie pytanie czy jak bardzo intensywnie trenuję na siłowni i biegam czy jak przejdę na dietę 1000 kcal to może mi się coś stać ? 

Przecież na początek nikt Cię nie da do zaawansowanej grupy....

Za dużo się filmów chyba naoglądałeś.

Link to post
Share on other sites

dentor23 jak masz problemy z kolanem to od razu zajmij sie wyleczeniem tego, dopiero pozniej mysl o sportach walki. Wczesniej czy pozniej życie to zweryfikuje i albo podczas tereningu lub sparingu powiekszysz tą dolegliwosc, która moze cię calkowicie wykluczyc z tego sportu. Lub nie bedziesz mogł sie efektywnie rozwijac co cię powoli zrazi  bo bedziesz odstawal od reszty.  I tak z grupy 40 osob które zaczynaja we wrzesniu przygode z tym sportem w czerwcu zostaje 15 , odpadaja przez słaba wole i kontuzje. Z tych 15 tylko kilka decyduje sie na zawody - spartan wear , almma.

 

Sama silownia to kalectwo ;)

Link to post
Share on other sites

Sporty walki będą ale niestety w mojej okolicy są tylko porządne kluby i niestety żaden nie oferuje mma początkującym :/ i postanowiłem pójść na BJJ lub Muay Thai zobaczę i porównam obie dyscypliny i zobaczę która mi bardziej podpasuje :D 

 

Teraz takie pytanie z racji że bardzo wiele biegam to muszę w końcu zakupić pulsometr żeby rozpocząć też treningi interwałowe i w oko wpadł mi ten pulsometr może się ktoś o nim wypowiedzieć ? 

 

http://allegro.pl/pulsometr-sigma-15-11-pol-instr-gwar-4-kolory-i3422610310.html

Link to post
Share on other sites

 

 

PS u nas też już mamy fermowe ścierwo

 

Smak produktów spożywczych dostępnych w Polsce jest o niebo lepszy od tych z UK. Czasem musisz widzieć co jeść aby wiedzieć co jesz, po samym smaku nie poznasz. 

 

 

 

a skąd taka tortura, żeby nie przyprawiać?

 

 

Sadomasochista %-) 

 

Sol to nic dobrego, olej - wiadomo, stad gotuje tak a nie inaczej.  

Link to post
Share on other sites

przesadzasz, sól w rozsądnych ilościach jest wręcz wskazana, tylko nie ten wybielony chlorem syf jaki mamy do kupienia jako sól kuchenna, tylko sól kamienna, taka szara o konsystencji piasku

 

olej tak samo, zwłaszcza lniany dobra rzecz, choć nie do obróbki cieplnej, tu sugeruję z pestek winogron, praktycznie same nie i wielonasycone czyli to czego potrzeba 

 

a przyprawy bez glutaminianu też spokojnie dostaniesz

 

co do smaku żarcia na wyspach to wierzę na słowo

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...