Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co się okazało u mnie problemem ?? Lekarz stwierdził że nigdy nie przytyję do póki przemiana materii się u mnie nie uspokoi :< Kazał czekać do 25 roku

I call BS on this

Link to post
Share on other sites

Ja kiedyś ćwiczyłem, nawet robiłem podwójną dawkę węglowodanów ( naturalnie ) podaną proporcjami przez kolegę kulturystę ( były 2 krotny mistrz polski z lat 90' ) max przytyłem 10 kg ( nawet mogę powiedzieć że 8 ) i to po 2 latach treningu ... potem jak już przestałem tyć itd to przestałem ćwiczyć. 

Co się okazało u mnie problemem ?? Lekarz stwierdził że nigdy nie przytyję do póki przemiana materii się u mnie nie uspokoi :< Kazał czekać do 25 roku ( jeszcze 4 lata prze de mną :f ) i może coś się zmieni. 

 

Aczkolwiek siła przy treningu szła, ale jak byłem "szczurek" tak zostałem " szczurek ":)

Sorki ale wypisujesz kompletne bzdury ^^

Link to post
Share on other sites

@up

Dokładnie to samo chciałem napisać.

 

@upup

wydasz ponad 1 k pln an sprzęt a za to mógłbyś kupić karnet w zależności do nawet półtora roku.

PRzez te półtora roku jeśli się zaweźmiesz, szybko ogarniesz podstawy dietetyki i sposó treningu to naprawdę sporo możesz zmienić w wyglądzie. PAkować się w takie koszta to imo pomyłka bo to tylko początek i ciężary trzeba będzie bardzo szybko dokupić. Nie wspomne o ograniczonej możliwośći ćwiczeń

Link to post
Share on other sites

Czytać, czytać, czytać... najpierw musisz wiedzieć co jeść i jak ćwiczyć bo bez tego to gó**o nie robota.

A trzeba to wiedzieć żeby nie skończyć tak:

 

Albo tak:

 

 

Podzielam zdanie przedmówców - jak chcesz porządnie ćwiczyć to karnet na siłownie i jazda, natomiast jak z jakichś powodów nie możesz, bo dojazd, bo coś-tam to kup drążek i porządne hantle (spore ciężary), do domowego treningu wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Ja nakupiłem sprzętu do domu i na siłce robię tylko plecy :)

 

Ławka z modlitewnikiem 170zł

Sztanga prosta (połamana w odpowiednim miejscu pod modliwenik i bicepsa) - 80zł

Podpórki pod sztange : 160zł

2x sztangielki = 70zł

Obciążenie 80 kg = 560zł

 

Na wszystko 1040 zł. Równowartość karnetów na 9 miesięcy. Teraz płacę tylko 40/mies za te plecy.

Jeśli są warunki na domową siłownię to nic tylko inwestować :) A jak ktoś lubi towarzystwo to można kumpla zaprosić :)

Link to post
Share on other sites

Ja  za niedługo wrzuce znów jakieś fotki , teraz bd yebał armagedon na (bice) obowiązkowo trzeba aminokwasy bez tego ani rusz, i zastanowie się czy do tego nie dorzucić jakiej odżyweczki białkowej żeby sie zrobic bardziej na takiego miśka :menda:

Link to post
Share on other sites

Ja nakupiłem sprzętu do domu i na siłce robię tylko plecy :)

 

Ławka z modlitewnikiem 170zł

Sztanga prosta (połamana w odpowiednim miejscu pod modliwenik i bicepsa) - 80zł

Podpórki pod sztange : 160zł

2x sztangielki = 70zł

Obciążenie 80 kg = 560zł

 

Na wszystko 1040 zł. Równowartość karnetów na 9 miesięcy. Teraz płacę tylko 40/mies za te plecy.

Jeśli są warunki na domową siłownię to nic tylko inwestować :) A jak ktoś lubi towarzystwo to można kumpla zaprosić :)

 

Ja wszystko robię w domu. Ławka i sztangielki. :)

Link to post
Share on other sites

Ja zacząłem ostatnio chodzić na siłkę po tym jak zrezygnowałem z grania w piłkę :/ , chodzę 3x w tygodniu i ogólnie teraz mam cel pozbyć się 7 kg :D , jak przychodzę to 45 minut na bieżni a potem ćwiczenia żeby się ładnie wyrzeźbić tzn. mało obciążenia a dużo powtórzeń :D 

Link to post
Share on other sites

No i popełniarz popełniasz błąd. Aeroby robi się po treningu. NA rzeźbe nie jest trening tylko dieta z ujemnym bilansem kaloryczny, Dużo powtórzeń wcale nei da ci lepszej rzeźby mięsni tylko wytrzymałość...

Bardzo dużo kcal spala sięwłąśnie na dużych ciężarach.

 

//sam "popełniarz" błąd. sv

 

/ Ale wstyd  :( Nie wiem jak mogłem to napisać przez RZ. Równie dobrze mogłem napisać BUK zamiast Bóg...

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites
Dużo powtórzeń wcale nei da ci lepszej rzeźby mięsni tylko wytrzymałość...

 

i lepiej rozbudowaną sieć naczyń, a więcej krwi = lepsza regeneracja i to w cale nie takie głupie, od czasu do czasu każdy powinien zrobić sobie takie coś, ja w tym tygodniu zacząłem po wymuszonej przerwie w ćwiczeniach (zapalenie oskrzeli plus wyjazd wyszło prawie miesiąc) w ramach restartu, łączone serie po ~50 powtórzeń na grupę... nie ma lipy, jak to potrafi dać się we znaki

Link to post
Share on other sites

Ja ten trening mam zamiar ciągnąć do końca wakacji , a daje spore efekty po 3 wejściach na siłownie + średniej jakości dieta pozbyłem się 1kg .. :D , od września mam zamiar brać się za robienie "siły" bo mam zamiar zapisać się na Muay Thai lub MMA więc taki trening się przyda , wiem robię źle z bieganiem ale nie mam wyjścia bo jak przychodzę to jedynie bieżnie wolne a czekanie w sporej kolejce mnie nie zadowala więc pobiegam sobie 3x15 min na tętnie 160-170 (pod wyrabianie kondycji) i się zwalnia wszystko i mogę  spokojnie ćwiczyć to co mam zaplanowane :) 

Link to post
Share on other sites

Najpierw to Ty się chłopie zbuduj, bo przy treningach sztuk walki to Ty masy nie zrobisz.
Kondycja to jest rzecz którą na Twoim miejscu przejmowałbym się najmniej. Priorytet masa mięśniowa, bo kondycję wyrobią Ci treningi MT/MMA. Siłę ta się jako tako połączyć z takimi treningami, a dynamikę, VO2 max czy elastyczność wyćwiczysz sobie właśnie tam.

Link to post
Share on other sites

Kondycję mam :) od zerówki gram w piłkę nożną , więc będę się musiał się zbudować ale pierw muszę się pozbyć tłuszczu bo z tego nic nie zrobię a mma planuję zacząć koniec września żeby mieć czas się zbudować bo wiem jak tam wygląda byłem oglądać kilka treningów 

Link to post
Share on other sites

Nie kwestią jest jak wyglądają bo to idzie wszystko w parze, jeśli chcesz trenować MMA czy inny sport walki musisz pod to dostosować trening na siłowni. A nie w drugą stronę. A dwa to że grasz w piłkę nie znaczy że nie zaczniesz wysiadać na treningach :P Ale tak jak mówi sid najpierw złapał bym pare kg mieśnia dopiero zaczął trenowac MMA 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...