Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pany szybkie pytanie- czy pvl mutant mass ma sens w przypadku ćwiczeń na drążku- podciąganie, pompki itp? Nie chodzi mi tylko o zwiększenie masy ale i zastosowanie tej odżywki jako hmm uzupełnienia codziennej diety w dodatkowa porcje węgli, białek itd.

 

Dodam, ze mam szybką przemianę materii więc wątpię by po prostu żarcie miało jakiś większy sens. Co do odżywiania- jem dwa posiłki zazwyczaj- śniadanie i obiadokolację (wcześnie jeżdżę do pracy więc zanim zgłodnieję po obiedzie to już śpię :P)

Link to post
Share on other sites

trochę mało jedzonka, a gainer nie głupia rzecz, też popijam, ale tylko przy mocno wysiłkowych treningach, jak teraz, gdy bez 1k kalorii przed nie idzie skończyć treningu

 

pamiętaj tylko o jednym suplement diety ma ją tylko uzupełnić, a nie zastąpić, a przy tych kompleksowych koktajlach łatwo przymknąć na to oko

Link to post
Share on other sites

Ogólnie potrafię sporo zjeść a mimo to wyglądam jak wyglądam, cóż cienki kościec a i przemiana (176cm, jakieś 65kg ale nie jestem pewien wagi  ;) ) Do tego wysiłek w robocie.

Proszkiem normalnego żarła nie zastąpię co to to nie. Jak wspomniałem chodzi mi o uzupełnienie diety- jak się napcham to zaraz za przeproszeniem wysram, z koktajlem wysokoenergetycznym chyba tak by nie było.

Czytałem o pvl mm i jest ogólnie polecany. Czy wg was jego zakup i stosowanie ma sens w moim przypadku (zero jakiejś konkretnej siłki)?

Link to post
Share on other sites

Dokładnie jak tak zrobiłem że zwiększyłem liczbę posiłków i staram się jeść co dwie godziny ale często wychodzi różnie 2,30-3h i masa skoczyła też jestem ekto w krótkim czasie przybralem 4kg bez "gajnera" :) pompeczki, drążek itp uskuteczniam teraz również. Pozdrawiam i powodzenia w dążeniu do celu :) !

Link to post
Share on other sites

Panowie, możecie mi podać jakieś cwiczenie na dwugłowe ud w domowym zaciszu? Najlepej jakby były bez dodatkowych przyrządów, no moze sztanga jeszcze wchodzi w grę. W necie znalazłem unoszenie bioder w leżeniu na plecach z nogami zgiętym w kolanach. Może martwy ciąg albo jakaś jego modyfikacja? Wieszanie obiążeń na piętę i zginanie nogi jest dla mnie zbyt niewygodne

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

Dizękuję :)



Da radę w ogóle pozbywać się fatu i jednocześnie budować samo mięcho? Jestem ektomorfikiem więc na każdy kilogram mięśnia muszę nieźle harować i szkoda mi tak poprostu spalić to co wypracowałem. Dieta na masę zbyt dobrze poskutkowała i na brzuchu zebrało się trochę niepotrzebnej tkanki. Nie ma tam tego tłuszczu zbyt wiele, tochę widać kratę ale chciałbym to poprawić, szczególnie że teraz gorąc i bez koszulki lubię łazić Chodzi mi o strategię. Czy jakiś fat burner zakupić (chociaz wolałbym nie), a może rowerek?

Link to post
Share on other sites

redukcja i tyle....

Ehh a ja kupiłem sobie w ramach cheat meala całą paczkę chrupek orzechowych 150g i zastanawiam się czy zjeść czy nie ;d

Sporo kcal 8-) 2 posilki mi zostaly dzis jeszcze to na 2gim bym odpuscil w ogole węgle.

Mam nadzieje ze od wrzesnia znajde czas na prawdziwy trening bo na razie latam 2x 2h w tyg robiac pseudo HsT planem ABAB i trening ma raczej na celu utrzymanie mięsa niż jego budowę bo przy takiej częstotliwości jest to raczej nie możliwe.

 

@up co masz przy HST bo nie rozumiem? Tłuszcz palisz ? Nie masz nadwyzki w kcal w diecie to ci sie pali powolutku. A Hst swoją drogą ładnie podkręca metabolizm. Swego czasu jadłęm przed i po trenigu o 180g ryzu do kury i waga stała w miejscu.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...