Skocz do zawartości

Recommended Posts

Coś w tym jest że jak się porządnie ciepło zrobi to już tak się ćwiczyć nie chce jak w zimniejszą porą :D hehe.

To się nazywa słaba psychika i kompletny brak determinacji w dążeniu do celu. Ja jak się wkręciłem to na bardzo długi czas potrafiłem odstawić alko.

Link to post
Share on other sites

Wystarczy jak raz w tygodniu będę robił skosy? W sensie opuszczanie hantla na wysokość kolan i hop do góry (20 powtórzeń 4 serie)? Plecy robie w Piątki, raz na 2  tygodnie martwy ciąg, więc o to się raczej martwić nie muszę :P

Chodzi mi o to :

Edytowane przez polish95
Link to post
Share on other sites

A jakieś inne ćwiczenie na spalenie tłuszczyku z boczków?

 

Nie istnieje. Tłuszcze palisz dietą i ew aerobami..... z całego ciała. Nie da się palić tłuszczu miejscowo. Ludzkie ciało to nie kotlet.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

 

 

Wystarczy jak raz w tygodniu będę robił skosy?

 

chodziło mi bardziej o to co robią w tym zestawie jako drugie i trzecie ćwiczenie, ale to z hantlą tez ok, rób i nie raz w tygodniu tylko na każdym treningu

 

https://www.youtube.com/watch?v=NuyPMeUUm_o

 

 

a tak poza tym mój przedmówca chyba wyjaśnił, samym robieniem brzuchów nie zmienisz oponki zimowej na letnią, za cholerę

Link to post
Share on other sites

Chłopaki, rozpiszecie mi jakiś trening na klate?

Dopiąłem swego i kupiłem używaną ławkę za niewielkie pieniądze. Jeszcze nie wiem jak ją zmieszczę w pokoju, ale teraz o to się nie martwię.

Chcę zacząć rzeźbić klatę, a dokładniej cycki. Coś tam kiedyś pisałem, że w wieku 14 lat ważyłem 95 kg / 163 cm wzrostu.

Zgubiłem sporo i aktualnie jest 75kg / 174 cm, nadal trochę za dużo. Skura na mnie zwisa jak na psie, chociaż sucha skóra to nie jest, tłuszczu sporo, ale to bym musiał chyba schudnąć jeszcze z 10/15kg i zrobić z siebie kalekę.

Ofc mam zamiar poświęcać sporo czasu aerobom, głównie będę jeździł na rowerze, bo biegać nie lubię i przy moich przepalonych płucach to nie ma sensu.

Ogółem chodzi mi o to, żebyście podklepali mi jakąś rozpiskę, co robić na tej ławce, jak i ile.

Wiem, że samą ławką celu nie osiągnę, dieta też się liczy, ale to już zostawię dla siebie, bo coś tam o niej wiem.

Można liczyć na pomoc?

Link to post
Share on other sites

Teraz zaczalem najciezszy etap treningu cardio ktory trwa do godziny. Kilka minut cwiczen i 30 sek przerwy. Czy powinienem brac jakies suplementy zeby miec sile robic to samo 6 dni w tygodniu?

Link to post
Share on other sites

dużo jarzyw i warzyn, poza tym poza zwykłymi białkami BCAA się przydadzą w większej ilości (tylko drogie są niestety), a na to, żeby dać radę to są kalorie, nie za ciężkie, treściwe jedzenie przed treningiem to podstawa, sam siedzę teraz po dwie i pół godziny machając żelastwem, raz nie dojadłem i byłem kompletnie wypruty po półtorej

Link to post
Share on other sites

Dobry sen to podstawa. PRzy 6  treningach an tyg masz bardzo malo czasu na regen. Nie wiem jakie masz doświadczenie ale zadając takie pytania raczej małe.

to jest 6x cardio na tyg czy jak bo nie rozumiem? czy 6x trening silowy + cardio

Wyrazaj sie jasniej

Link to post
Share on other sites

Tak wygląda mój plan na drugi miesiąc - pierwszy zaliczony + recovery week

http://i830.photobucket.com/albums/zz228/Okar19/26255919_zpsdb00cbb4.png

Tak jak widać 6 dni w tygodniu + 1 dzien off i tak w kółko.

Nie ma żadnego treningu siłowego.

Link to post
Share on other sites

Chłopaki poradźcie co robić?

Już od dawna chciałem zacząć ćwiczyć,na razie zwykłe domowe ćwiczenia,ale zawsze gdy chcę zacząć to przypomina mi się od mocnym bólu jaki odczuwam w plecach przy ćwiczeniach na brzuch.Nie wiem od czego to zależy ale gdy robię nawet lekkie ćwiczenia na brzuch to odczuwam dość mocny ból w plecach, próbowałem już bardzo dużo technik -nic nie pomaga,zawsze odczuwam po pewnym czasie ten ból w plecach a dokładniej w lędźwiach.Czym więcej powtórzeń robię tym bardziej boli,aż dochodzę do takiego momentu że się cały trzęsę :D.Byłem już z tym u lekarza,powiedział mi że to może być związane z dorastaniem-srali bonki.....Zapisałem się jakiś miesiąc temu na jakieś ,,leczenie prądem'', które miało usunąć ten ból.Ale niestety za dużo to nie pomogło.Być może jest to związane ze słabymi plecami-a dokładniej prostownikami,jak niektórzy twierdzą.

Ma ktoś z was,lub miał ten sam problem?Wiem ktoś z was może co zrobić z tym fantem/

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...