Skocz do zawartości

[MULTI] Tomb Raider - seria


Shadow of the Tomb Raider  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

U mnie musiałem wyłączyć jeszcze Teselację, bo wycrashował w późniejszym etapie gry.
Bez Vsync/Tesse jest póki co bezpiecznie.

Już nawet nie wiem jakie mam ustawienia, fps oscyluje w okolicach setki, ale wszystko jest płynnie i nadal cieszy oczy - tyle mi wystarczy :)
 

Link to post
Share on other sites

Nawet w starym Rainbow Six Vegas 1 i 2 czuć zwolnienie animacji z V-Sync mimo że jest 60fps :] Odczuwalny ruch między tym co robię myszką a co dzieje się na ekranie.

 

To tak jak grać z Vsync w Dead Space i bez niego.. tj. czyt. 30vs60fps i więcej nie nie... nie widać różnicy.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ta, czuć. Jak masz monitor powyżej 60Hz. Ile ludzi teraz taki ma ?



Problemy z myszką bywały podobno, nie wiem, gram na padzie. Ale przecież jest ta cała opcja acceleracji. W jakichś strategiach zawsze z niej korzystałem i było wszystko w porządku bez laga.

Link to post
Share on other sites

Odnoszę dziwne wrazenie ze wiekszosc osób narzekających na tressfx to posiadacze gf'a

Bo niektórych boli fakt że już nie mogą mieć wszystkiego, wiele osób decydowało się na GTX'y bo mieli swojego PhysX'a i 3D Vision (z którego mało kto korzysta, ale jest) jak AMD wprowadziło swoje technologie to jest żal do niewiadomo kogo i czego i należy ponarzekać. Zwyczajna chęć posiadania. Ani PhysX ani TressFX nie są do grania niezbędne, baa... często je będą jeszcze uprzykrzać spadkami wydajności, ale chęć posiadania wszystkiego jest u niektórych silniejsza. Jak dla mnie włosy Lary wyglądają całkiem fajnie.

 

Głupkowate gadanie niektórych że "to można zrobić bez TressFX" - TAK MOŻNA, ale niezanikające odłamki w Batmanie czy Mafii też można zrobić bez PhysX. Konsolowcy mają swoję ekskluzywne gry, PC'towcy mają swoje ekskluzywne "ficzery".

 

Więc chętnie dalej popatrzę na ujadających "zielonych" i henus7 który dalej nie skumał o co chodzi :)  

Link to post
Share on other sites

A mi się wydaje, że teraz na siłę posiadacze AMD będą wciskać w usta słowa niezadowolenia posiadaczom GTXów bo muszą się wreszcie poczuć, że coś posiadają.

Dla mnie cały ten TressFX to pic na wodę, bo jest niedopracowany pod względem wizualnym, a nie dlatego, że zżera mi zasoby.
Kilka stron wcześniej jest zresztą screen na którym całkiem nieźle widać dlaczego to JEST niedopracowany "ficzer" i dlaczego narzekania SĄ SŁUSZNE.
Może za jakiś czas coś z tego wyjdzie, na chwilę obecną to niewypał który zaledwie ma potencjał.

A teraz zagryźcie mnie, bo mam GTXa i muszę poświęcić 20fps na ten sam chłam na który Wy poświęcacie 7.
 

Link to post
Share on other sites

Bo niektórych boli fakt że już nie mogą mieć wszystkiego, wiele osób decydowało się na GTX'y bo mieli swojego PhysX'a i 3D Vision (z którego mało kto korzysta, ale jest) jak AMD wprowadziło swoje technologie to jest żal do niewiadomo kogo i czego i należy ponarzekać. Zwyczajna chęć posiadania. Ani PhysX ani TressFX nie są do grania niezbędne, baa... często je będą jeszcze uprzykrzać spadkami wydajności, ale chęć posiadania wszystkiego jest u niektórych silniejsza. Jak dla mnie włosy Lary wyglądają całkiem fajnie.

 

Głupkowate gadanie niektórych że "to można zrobić bez TressFX" - TAK MOŻNA, ale niezanikające odłamki w Batmanie czy Mafii też można zrobić bez PhysX. Konsolowcy mają swoję ekskluzywne gry, PC'towcy mają swoje ekskluzywne "ficzery".

 

Więc chętnie dalej popatrzę na ujadających "zielonych" i henus7 który dalej nie skumał o co chodzi :)

Ten który dalej nie skumał o co chodzi nie będzie kumał jakiś zasranych podtekstów ani się domyślał o co Ci chodziło to raz. Druga sprawa... nie ujadam  tylko stwierdzam fakt co mi po włosach? Dlaczego też nie ma jakiś zaawansowanych efektów cząsteczkowych... szkoda że nie zrobili falujących łoniaków bo to byłby HIT! :o Dżyzys... Z kolei ja się decyduję zawsze na GTXy z racji niemiłych doświadczeń z ATI/AMD + sterowniki i hmm... to że używam CUDA? Jak dla mnie trzy proste i dobitne argumenty których wielu nie wymieni bo albo się boją że zostaną zhejtowani przez fanaberie albo po prostu milczą w tej sprawie.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Dokładnie -- spokój mi tu :wariat:

 

 

Znalazłem trochę czasu aby pograć w TR13 - doszedłem do jakiś drzwi, których nie można otworzyć na dwie korby (z jakimś gościem - rozbitkiem). Gram na ustawieniach MAX -- co prawda w benchmarku wyszło, że mój PC ma min frame rate ~13fps, ale jakoś tego nie widać, gra się zupełnie OK, nie ma drastycznych spowolnień :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ten który dalej nie skumał o co chodzi nie będzie kumał jakiś zasranych podtekstów ani się domyślał o co Ci chodziło to raz. Druga sprawa... nie ujadam  tylko stwierdzam fakt co mi po włosach? Dlaczego też nie ma jakiś zaawansowanych efektów cząsteczkowych... szkoda że nie zrobili falujących łoniaków bo to byłby HIT! :o Dżyzys... Z kolei ja się decyduję zawsze na GTXy z racji niemiłych doświadczeń z ATI/AMD + sterowniki i hmm... to że używam CUDA? Jak dla mnie trzy proste i dobitne argumenty których wielu nie wymieni bo albo się boją że zostaną zhejtowani przez fanaberie albo po prostu milczą w tej sprawie.

Z mojego żartu, który skierowany był dla pewnej grupy użytkowników (a ci dobrze wiedzieli o kogo chodzi) wyszło twoje fanbojskie gadanie jaką to krzywdę poczyniły ci niegdyś sterowniki AMD oraz aprobata dla CUDA... 

 

Btw. nie wiem gdzie je używasz, bo nawet PS przeszedł już na otwarty OpenCL, zaś profesjonaliści biorą Quadro. Ano, tak APEX PhysX :) To żeś się go ostatnio naużywał całe 2 razy (Batman, Borderlands 2).

 

Ewidentnie szukasz starcia, ale niektórzy tak mają. Wracaj na swojego Pclolka i tam się wykłócaj. Bo z tematu TressFX w TR zboczyłeś już na temat gloryfikacji NV i podkreślenia jak to niektórzy są ciemiężeni za to. 

 

Na takiej zasadzie jak tobie 'nic po włosach' tak mi nic po płaszczu w Mafii II, czy kilku dodatkowych efektach w Batku. Więc zakończmy to i tyle.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

 

Cudowna giera, mam już 24%. Save'y działają bo sprawdzałem. Żadnych problemów.

 

http://4.bp.blogspot.com/_PLjNWOu-Zn0/SqUwRa938NI/AAAAAAAAA24/aXlYy1lmsWg/s400/theres-the-door-now-get-the-%25&@%23-out.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...