Skocz do zawartości

[MULTI] Tomb Raider - seria


Shadow of the Tomb Raider  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ile Ci przejście zajęło ?

Grając na Normalnym poziomie trudności, nie pomijając Cut-scenek i nie korzystając z 'szybkiej podróży' myślę że maks. 7-8 godz. oczywiście potem dostępny jest jeszcze tryb free-roamingu, można szukać 'znajdźki' etc. (jak ktoś chce zrobić 100%), ale mnie to już specjalnie nie kręci.

Link to post
Share on other sites

 to mnie zachęciłeś a właśnie zainstalowałem :D

Wiesz to jest jego opinia i nie sugerowałbym się tym tylko sam przeszedł i sam ocenił i to stwierdził. Bo każdy gra inaczej.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Replay value tej gry raczej za wysoki nie będzie, bo urzekają w niej skrypty i fajnie opowiedziana historia, a to jak już się raz widziało - to drugi raz tak samo nie bawi. 



Wiesz to jest jego opinia i nie sugerowałbym się tym tylko sam przeszedł i sam ocenił i to stwierdził. Bo każdy gra inaczej.

Na zachodnich forach krąży zbliżona opinia. Po prostu zakończenie tej gry mogłoby być pocięte nawet na 3 osobne wątki, podczas gdy spaja się to w całość i w pewnym momencie ucina. Trochę szkoda, bo zaczęło się robić epicko :) 

Link to post
Share on other sites

zakończenie tej gry mogłoby być pocięte nawet na 3 osobne wątki, podczas gdy spaja się to w całość i w pewnym momencie ucina

Czyżby powtórka z Deus Exa oraz Hitmana?

Square Enix już chyba tak ma :P

 

Zresztą, wnet sam ukończę to się dowiem - chociaż u mnie idzie dłużej bo szukam znajdziek po drodze.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja rozumiem, że niektórzy tu prawie orgazmu dostają przez tego TR ale bez przesady... Takie se rozbudowane uncharted... Gra jest fajna, owszem, ale patrząc od drugiej strony - ile mieliście takich action adventure na PC w ciągu ostatnich dwóch, ba!, trzech lat ?

 

Na bezrybiu i rak ryba :]

Link to post
Share on other sites

To moze wszystkie karty nv, w każdym bądz razie stery 310.90 rozwiązują problem i gra chodzi do tego plynniej.

Jak nie jesteś na 100% pewny to nie pisz bzdur. 310.90 nie rozwiązuje problemu,w misji po dzwonie mnie wywaliło,mało tego gra tnie jak miało miejsce to samo w crysisie i tylko wtedy gdy jest Dubbing + Napisy.Po wymianie plików na english gra jest płynna i nie mam crashe.

Link to post
Share on other sites

 

action adventure na PC w ciągu ostatnich dwóch, ba!, trzech lat ?


Podciągnąłbym pod to Hitmana, Dishonored, Batmana i może nawet Maxa 3 wraz z Far Cry.
Wszystko to w sumie jedzie na jednym wózku, ale TR jest świetny i tego mu odmówić niemożna. 

Jest klimat, jest historia, jest oprawa.
Rozbudowana, acz nie do przesady, mechanika, niezła oprawa wizualna (du*y nie urywa, ale jest ładnie), dźwiękowa też trzyma poziom... i ponad wszystkim cycki. 
Czego więcej potrzeba? :)
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

TR :P

motto gry - łuk dobry na wszystko :D

no może prawie wszystko

co do błędów to miałem aktualnie 1 - jak ulepszyłem łuk z dwóch części, to menu obozu strasznie mi się rozjechało i nic nie dało się wybrać, kilka ruchów myszki i miałem lustrzane odbicie, ale dało się wyjść i po wejściu już było ok :)

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

A sid mówił tysiąc razy. Wyłączyć v-sync i teselację. Odznaczyć Exclusive Fullscreen.

 

 

Hehehe. Nie. Wtedy to już nie jest ultragranie. Zostawiam to i kontynuuję brutal legend, może jak skończę to już naprawią swoją głupią grę. Eidos. Your game is bad and you should feel bad.

Link to post
Share on other sites

U mnie chodził całkiem przyzwoicie ;) Dałem sobie jednak spokój, mając skończone ok 70%, bo mnie najzwyczajniej znudził. Patrząc na kalendarz premier szybko do niego nie wrócę.

Link to post
Share on other sites

<myśli nerwowo o grze która nie chodzi jak trzeba na radeonach...> 

 

A! AC3. O jejku jejku jaka fajna gra :P

może nie aż tak strasznie ale jeszcze Crysis 3 :D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...