Skocz do zawartości

[MULTI] Tomb Raider - seria


Shadow of the Tomb Raider  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Może wydadzą jakiegoś pactha albo stery bo na razie sytuacja odwrotna w stosunku do AC3.

Radki rypią Nvidie na łeb w tej grze :cry:



Beznadziejnie wyglądają te włosy tragedia straszna normalnie rozwartwiająca się płaska textura już lepszy jest wrkocz, jak te pseudo włosy wchodzą w ramie Lary Croft to żal w ogóle coś mówić.

Woda nic włosom ani ubarniu nie robi straszny minus.

Fizyka warkocza jes lipa włosów przesadzona.

 

Gra sie fajnie tylko pady do pc nie działają oprócz pada od xbx 360.

Mogę zrobić tak by działały :menda::>

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Rypią jak rypią - o ile poprawią crashe z v-sync/tesselation to masz bezproblemowe 60FPS na nvidii, o ile nie chcesz ULTRA włosów.
Fakt, numerki przemawiają za czerwonymi - ale wiadomo, że na numerkach się performance nie kończy stąd jestem ciekaw porównania "na żywo" pod względem animacji i płynności gry a nie słupków.

Odnośnie gry... wciąga, oj wciąga. Póki co najlepsza gra tego roku jak dla mnie.

Link to post
Share on other sites

No i czym się tu podniecać...? Polecam Demo technologiczne z NVIDII (Hair) jakby takiego czegoś nie mogli zrobić i chodziłoby to dobrze na jednych i drugich. Zresztą uroki nadają oryginalne włosy a nie zabugowane Tereski.

Link to post
Share on other sites

Fpsów mam tak z 60 -70 ze spadkami do 40 praktycznie chodzi jak assasins creed pojawiają sie spadki animacji ale małe takie że na padzie i tak jest elegancko.

W porównaniu z crysis 3 gdzie przy spadku zwalniał cały engine w tomb raiderze większość ludzi by nawet spadków nie poczuła.

Link to post
Share on other sites

Wiedziałem że ktoś z nowych nie skuma :)

 

Ale jak już chcesz robić mi wykład to TressFX, mimo że nie jest 'only for AMD' (a jednak jest technologią zaproponowaną przez tą firmę) to wykorzystuje nic innego jak GPGPU, w którym Keplery kuleją z racji niewielkiej ilości cache. 

 

Od początku było wiadomo że GTX 6xx to seria przeznaczona dla graczy, AMD lansowało HD 79xx jako akcelerator uniwersalny. Ładnie to wychodzi np. przy SL3 (zresztą wszelakich metodach BF), gdzie HD 77xx bije sobie 680.

Nowy jak nowy... bo rzadko tu bywam. Na labie mam swój staż i swoją wiedzę mam więc takie tłumaczenia to zostaw świeżakom którzy nie mają pojęcia o kompach/technologiach itp. itd.

Link to post
Share on other sites

Ja tam nie narzekam na wydajnosc 

PC1

http://img21.imageshack.us/img21/1045/tombraider2013030508013.jpg

 

PC2

http://img254.imageshack.us/img254/1656/1111jt.jpg

 

Wszystko na maxa pc1 1920x1080  pc2 1280x720

Widać procka nie potrzeba byle Radek z dx11

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

Grajcie w grę!!!!

 

Jak dla mnie gierka mega.

Na high w fhd bez dupereli zabijajacych gpu mam 60fps (z v-sync) ze spadkami do 45(dosc rzadko).

W koncu jakis porzadny tytul, ktory wciaga, a nie jakies krajzisy..

 

Miodu tym panom!

 

Uh, Effendi mnie przedzielił, pardon.

No właśnie nie o akcelerację chodzi - jest jakby opóźniony w stosunku do tego co robię - ciągnie się za ruchem myszy zamiast nim być, co w RTSie wkurza. 

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...