Skocz do zawartości

[MULTI] Tomb Raider - seria


Shadow of the Tomb Raider  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Podobne do uncharted trochę ale to akurat bardzo dobrze bo przy wszystkich częściach uncharted sikałem po nogawkach z zachwytu. mam nadzieję tylko że nie będzie za dużo sieczki a więcej wspinania i kombinowania bo w "u" było momentami za dużo jatki, Wygląda to świetnie i sama bohaterka też wygląda świetnie, nic tylko "bede grał w gre" :)

Link to post
Share on other sites

Ja jako że nie mam na czym zagrać w Uncharted to czekam na TB z niecierpliwością :D

 

Kupujecie zwykłą edycję czy Survival? Na muve póki co status jest niedostępny... Będę tam kupował bo jest zniżka 40% :D

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Wersja piracka na Xa już lata po sieci.



To co marnować płytę na tego tomb raidera ? Chcecie wiedzieć jak się gra ?



Jak reszta gry będzie taka jak pierwsze 10 minut to uncharted nie ma do tego nawet startu.



http://img4.imageshack.us/img4/1591/p1010636c.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Gra jest oskryptowana do bólu ale te skrypty są zajeb... Taki rozbudowany bardzo uncharted centralnie. Lokacje nie są tak bardzo liniowe, można pomiędzy nimi się przenosić. Przeciwnicy dają kość. Nie wiem czy tyo był skrypt ale jak zaatakowało mnie kilku kolesi to obrzucili mołotowami, normalna walka, mogli tego nie zrobić a ogień na balkonie nie zgasł tylko zajął się cały i spłonął zawalając, skrypt czy nie - dla mnie bomba.



Gra nawet na konsoli wygląda BARDZO DOBRZE.



EDIT: ta gra to wypas.

Link to post
Share on other sites

Effendi możesz napisać coś więcej odnośnie oprawy na xboxie bo zamierzam kupić tą grę na x-a i ciekawi mnie jak się ma np do takiego uncharted, Jak to wygląda, jest płynnie i nie ma spadków ?? (liczę po cichu na tak świetną wersję na klocku jak hitman absolution)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...