Skocz do zawartości

[MULTI] Tomb Raider - seria


Shadow of the Tomb Raider  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

A mnie coś nie powaliły. Fakt - latają dosyć frywolnie, co cieszy, ale wyglądają najmniej dziwnie w połączeniu z otoczeniem.

Tutaj drobne porównanie dla dociekliwych - preset Ultimate (TressFX on) - GTX670
http://i48.tinypic.com/av1laa.jpg

A poniżej preset - Ultra, czyli to co się wbiło po odznaczeniu TressFX (TFX Off)
http://i48.tinypic.com/1177prl.jpg

Wnioski:
Skoro kuc na TressFX lubi sobie furgać we wszystkie strony (mój podskakiwał do góry podczas wiszenia głową w dół), wygląda jak oleisty placek i pomimo, że zwiększyła się detaliczność włosia nie robi to spójnego efektu a jedynie "wow, włosy... no... właściwie... włosy." a jeszcze do tego wszystkiego zjada mi 12fps (których na początku gry było średnio 42-60) to nie dziękuję, gram na oldschoolowej fryzurze.

Link to post
Share on other sites

No u mnie na Ultra gra działa ciągle na 60fps (ze sporadycznymi spadkami do 50), natomiast po włączeniu TressFX gra zżera 15- 20 fpsów, kompletnie nieopłacalne.

 

Za to, niektóre QTE w tej grze to jest przegięcie. Na przykład gdy uciekamy z jaskini, prześlizgujemy się pod kamieniem i nas jakiś koleś łapie za nogi. Po chwili tłuczenia A i D musimy kliknąć w pewnym momencie. Tyle, że ja próbowałem tak z 20 razy, w różnych momentach i nie szło. Za każdym razem głaz spadał na Lare. Natomiast po podłączeniu pada poszło za pierwszym razem.

Link to post
Share on other sites

Zbyt dużo nie pograłem - raptem pierwszego jelenia z łuku ubiłem, ale z tego co zauważyłem, to ULTRA włosy nie powodują jakiegoś wielkiego ubytku fpsów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...