Skocz do zawartości

[MULTI] Tomb Raider - seria


Shadow of the Tomb Raider  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

U mnie jeszcze przy żadnych ani razu nie z-crashowała :>  Troszkę dziwne... czy gram z Tesselacją czy nie czy z Vsync czy nie to nie crashuje... może to wina sterowników bo już była gdzieś mowa że na NVIDII przy 314.07? Crashuje a chyba na 314.14 już nie.

Link to post
Share on other sites

Z mojego żartu, który skierowany był dla pewnej grupy użytkowników (a ci dobrze wiedzieli o kogo chodzi) wyszło twoje fanbojskie gadanie jaką to krzywdę poczyniły ci niegdyś sterowniki AMD oraz aprobata dla CUDA... 

 

Btw. nie wiem gdzie je używasz, bo nawet PS przeszedł już na otwarty OpenCL, zaś profesjonaliści biorą Quadro. Ano, tak APEX PhysX :) To żeś się go ostatnio naużywał całe 2 razy (Batman, Borderlands 2).

 

Ewidentnie szukasz starcia, ale niektórzy tak mają. Wracaj na swojego Pclolka i tam się wykłócaj. Bo z tematu TressFX w TR zboczyłeś już na temat gloryfikacji NV i podkreślenia jak to niektórzy są ciemiężeni za to. 

 

Na takiej zasadzie jak tobie 'nic po włosach' tak mi nic po płaszczu w Mafii II, czy kilku dodatkowych efektach w Batku. Więc zakończmy to i tyle.

A co może z CUDA ten PS nie korzysta ? Bo pracuję w nim regularnie i wiem dodatkowo że go mam CS6 z Illustratorem CS6 :rotfl:  Kolejną rzeczą jest obróbka filmów i inne prace. Ja w grach nie używam PhysX bo mi to niepotrzebne więc takie przytoczenia możesz sobie schować do kieszeni. A jak ktoś jest fanbojem to na pewno nie ja ;) Co do Radków mam uprzedzenia swoje i tyle. I to jest moja sprawa a nie żadne fanbojstwo. Bo AMD szanuję za procki ale za to co miałem z ich kartami dla mnie Radki nie istnieją po prostu. Zrażenie i tyle.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Pany warto to kupować czy dać sobie spokój?? Bo sotatnio wszystkie gry są tak na raz u mnie. Więc lepiej pójść do wujka skidrow czy do sklepu i wydać te 120zł by przejść i odstawić na półkę??

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Zobaczcie jak duży wpływ ma CPU na TR2013 :/  (miałem sprawdzić w weekend, ale nie wytrzymałem i zrobiłem test jeszcze w nocy %-) )

 

Ustawienia MAX, tj takie jak na scr,

 

CPU i5-760 + Turbo ~2940 MEM 1333

 

OC CPU i5-760 + Turbo ~3540 MEM 1600

 

Zmienił się właściwie tylko min frame rate, ale ... różnica jest mocno odczuwalna :D

 

 

E:

Za cholerę nie wiem na jakiej zasadzie jest liczona wartość średnia - wyszła identyczna mimo wyższego o 10fps min frame rate %-) ?

 

E1:

Żadnych "zwiech", wywalania się gry nie odnotowałem - ciekawe, co piszecie ? :roll:

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

A jaka karta ? Podkręć proca po 4GHz + Kartę wtedy zwiększy się każdy Min/Avg/Max. Chyba że to jakiś HD7850 to cudów nie oczekiwałbym.



E1:

Żadnych "zwiech", wywalania się gry nie odnotowałem - ciekawe, co piszecie ? :roll:

No u mnie też 0 zwiech... ani wywalania..

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Podczas grania CPU nie wydaje się u mnie jakoś bardzo obciążony (2500K 4,5GHz). W C3 spokojnie przekraczało 85%, zaś TR nie dochodzi do 50 nawet... 



Chyba że ta gra faktycznie optymalizowana jest dla AMD i na Radkach OCL przydaje się do czegoś więcej niż TressFX. 

Link to post
Share on other sites

E1:

Żadnych "zwiech", wywalania się gry nie odnotowałem - ciekawe, co piszecie ? :roll:

U mnie najgorsze jest to że jest np. 80 fps a za chwile nie wiadomo z czego crash i teraz już one występują wszędzie. Wcześniej tylko w jaskiniach gronowcach. A druga rzecz to spore skoki fps w jednym miejscu dochodzi do 100 a w drugim potrafi spaść do 20 i to bez DOF i SSAO nie mówiąc już o TreesFX bo z tym się nie da grać :/

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

U mnie najgorsze jest to że jest np. 80 fps a za chwile nie wiadomo z czego crash i teraz już one występują wszędzie. Wcześniej tylko w jaskiniach gronowcach. A druga rzecz to spore skoki fps w jednym miejscu dochodzi do 100 a w drugim potrafi spaść do 20 i to bez DOF i SSAO nie mówiąc już o TreesFX bo z tym się nie da grać :/

A jakie masz stery ? Bo crashe z tego co wiem występowały na 314.07 a na 314.14 już podobno nie ma. I sam potwierdzam bo nie miałem ani jednego.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Fajny bug z włoskami załapałem :) (występuje tylko na razie w tym miejscu i tylko przy takim ustawieniu kamery)

 

http://pics.tinypic.pl/i/00342/vpbtkcccu9it.jpg



Kurczę -- trzeba trochę kodu napisać, przez TR nie mogę się skupić na pracy :wariat:

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...