Skocz do zawartości

[MULTI] Cyberpunk 2077


Recommended Posts

No na konsoli to bez sensu. Tylko #pcmr i minimum 60fps
Też PC, ja to nawet nie mam żadnej konsoli tak jakoś. Ale skończyłam dopiero w lutym. Może rzeczywiście dlatego bez lądowania poza mapą.

@MiK gdy i tak trzeba wydać, bo się na PC pracuje, to konsola wydaje się być raczej zbędnym wydatkiem. Ot każdemu według potrzeb.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Kiedy to było. Jak c77 wyszedł to ceny już szybowały. A bez 3060 nie ma co podchodzić. 
Mam raptem 2060, kupioną jeszcze za normalną cenę, po wyłączeniu RT i kilku opcjach na średnich stałe 60 klatek. Z RT było oczywiście gorzej, bo tłum trzeba było ustawić na średni, co mi nie pasowało.
Ale od 40-50 bez problemu dało się wyciągnąć.
Niektórzy przechodzili grę na leciwych sprzętach.
Ergo - to nieprawda, że bez 3060 nie da się w to komfortowo grać. default_smile.png
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Grając na gorszych kartach to równie dobrze mogę dalej „grać” na xox gdzie mam coś pokroju rx 580. 
Graj, na czym chcesz i możesz. Albo nie graj, jeśli gra lub jej stan techniczny Ci nie odpowiada na Twoim sprzęcie. Ot cała filozofia.
Link to post
Share on other sites

Udało mi się odpalić C77 z najtańszego pendriva 128GB usb 3.0 na konsoli XSX. Spodziewałem się mega problemów z doczytywaniem i ogólnie siary. Jednak wszystko chodziło w porządku i różnicy względem ssd nie zauważyłem. 

Link to post
Share on other sites

Chyba redzi czytają ten temat na forum. Bo wprowadzają poprawki na błędy tutaj zauważone. 

 

  

W dniu 14.03.2021 o 09:16, MiK napisał:

Dodatkowo próbkowanie analoga od pada uzależnione jest od liczby klatek. Im ta liczba niższa tym gorsze sterowanie samochodem. Dlatego tak dziwnie czasami się jeździ.

 

 

Cytat

Samochodami trudno było kierować szczególnie przy spadkach płynności gry. Przyczyna tkwiła w kodzie gry, który nie radził sobie z nagłymi zmianami liczby klatek na sekundę. Obecnie szybkość sterowania powinna działać tak samo w przedziale od 20 do ponad 60 klatek na sekundę.

 

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites

Pobrałem sobie na nowo CP2077 pierwszy raz od grudnia i kurde coś zdążali spieprzyć pod moją nieobecność.

Nie wiem po cholerę ten dodatkowy ekran przed uruchomieniem gry z wiadomościami, nie było tego i było dobrze.

Teraz Cyberpunk ingeruje w jakiś magiczny sposób w MSI Afterburner i psuje kompletnie mi krzywą wentylatorów w GPU.

Mam swój profil z uV i własną krzywą. W momencie odpalania CP2077 WYMUSZA jakieś bezsensowne OC 15 Mhz na rdzeniu i 100 na pamięciach.

Do tego rozwala kompletnie krzywą napięć i wentylatorów. Wentylatory non stop skaczą między 40 a 70% obrotów w trakcie gry, przy 70 stopniach na układzie. 

Moja karta w syntetykach trzyma 72-73 stopnie przy wentylatorach skręconych na 25%. Chyba nie muszę mówić jaka suszarka się załącza po wejściu do gry? I najlepsze, że to jest takie unormowane, normalnie wentylatory zachowują sie idealnie jak na sinusoidzie. Cudowna harmonia od 1500 RPM przez 2200 RPM i znów do 1500RPM i tak w kółko.

A najśmieszniejsze jest to, że MSI w ogóle wtedy nie reaguje na moje zmiany, kompletnie. Mogę sobie ustawiać co mi się zamarzy, klikać 100 razy ptaszka do zatwierdzenia i nie dzieje się kompletnie nic. Oczywiście w innych grach nic się nie dzieje, korzystam z mojego profilu w MSI, tylko jak odpalam cyberpunka zaczyna się cyrk.

 

Jakim cudem można spieprzyć coś takiego? No ku&#%a brak słów.

Edytowane przez dan-mark
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, dan-mark napisał:

tylko jak odpalam cyberpunka zaczyna się cyrk.

 

3 godziny temu, dan-mark napisał:

W momencie odpalania CP2077 WYMUSZA jakieś bezsensowne OC 15 Mhz na rdzeniu i 100 na pamięciach.

 

Po co optymalizować, skoro można podkręcić sprzęt użytkownika? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...