Skocz do zawartości

[MULTI] Cyberpunk 2077


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Trochę pogadanki o planach REDów na przyszłość 

 

Mowa jest o kilku póki co tajnych projektach o kryptonimach: 

 

- Orion to kryptonim naszej następnej gry z serii Cyberpunk, która rozwinie i wykorzysta potencjał tego uniwersum mrocznej przyszłości.

 

- Polaris to kryptonim kolejnej odsłony serii gier Wiedźmin, którą niedawno ogłosiliśmy, że jest w pre-produkcji. To początek nowej sagi: chcemy wydać dwie kolejne gry z serii Wiedźmin po Polaris, tworząc nową trylogię gier RPG AAA.

 

- Canis Majoris to pełnoprawna gra o Wiedźminie, odrębna od nowej Wiedźmińskiej sagi, którą rozpoczyna Polaris. Za powstanie tej gry odpowiada zewnętrzne studio kierowane przez doświadczonych deweloperów, którzy pracowali przy poprzednich grach Wiedźmina.

 

- Sirius to kryptonim gry, nad którą pracuje zespół The Molasses Flood, osadzonej w uniwersum Wiedźmina i stworzonej przy wsparciu CDPR. Będzie się ona różnić od naszych poprzednich produkcji, oferując rozgrywkę wieloosobową a także rozgrywkę dla jednego gracza, w tym kampanię z zadaniami oraz fabułą.

 

- Hadar to kryptonim dla trzeciego, całkowicie odrębnego IP, tworzonego od podstaw przez CDPR. Projekt ten jest w najwcześniejszej fazie procesu twórczego, co oznacza, że nie tworzymy jeszcze żadnej gry, a pracujemy wyłącznie nad fundamentami nowego settingu.

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Kupiłem cyberćpunka od razu jak wyszedł.
Raz nawet zagrać próbowałem dawno temu, ale w całej wsi były zaniki prądu przeze mnie i się ludzie wszystkie w kościele na mnie później patrzyli.
To teraz spokojnie czekam aż powiecie że juz można.

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem grę jakoś w grudniu 2021, teraz właśnie zaczynam grać. Chyba już można, fabuła ok , błędów poważnych nie widać, gliche jakieś i niedoróbki małe są . :D

Patrzę jest sklep , napisane open, ale ni chu chu wejść nie można, chyba działają tylko online :rotfl: 

Gram 1440p, z mydłem DLSS balanced + RT i FPS tak od 40 do 65 , zależy od miejsca .

Link to post
Share on other sites

Dla mnie ta gra 10/10, właśnie ją skończyłem wczoraj. I czuję taką pustkę po przejściu gry, bo chciałoby się dalej przeżywać przygody w tym świecie a to już koniec...

Mój mood po przejściu tej gry...

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Wprowadzili dziś obsługę DLSS 3 z FG dla RTX40xx, a dla starszych RTX dalej zostawili DLSS 2.3.4.0 gdzie jest już dostępna wersja 2.5.1.0 .

Gdzie tu logika ? Specjalnie pogarszają jakość dla starszych kart ? BTW moim zdaniem FSR 2.1 wygląda lepiej na moim RTX. LOL

Czekamy na FSR 3, tylko czy to zaimplantują ? 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, Kawabonga napisał:

Gdzie tu logika ?

Logika jest i to wiadoma.

 

Od dobrych dwóch tygodni Nvidia pompuje grube $ w śmiechu warte opłacane artykuły na śmieciowych portalach, nie trudno się domyślić że nie omija to deleloperki.

Przepłaconych Ada ma zejść jak najwięcej, wtedy może dostaniesz swoją aktualizację do 2.5.x

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...