Skocz do zawartości

leto87

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  251
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1408 Doskonały

O leto87

 • Tytuł
  Gaduła

Informacje

 • Płeć:
  Nie podaję

Specyfikacja PC

 • Procesor:
  dual xeon
 • Karta graficzna:
  kalmX 1050ti
 • Płyta główna:
  supermicro
 • RAM:
  64gb ddrIII
 • Dyski:
  WD
 • Zasilacz:
  1kw newton
 • Obudowa:
  chińczyk

Ostatnie wizyty

14995610 wyświetleń profilu
 1. Chyba znalazłem przyczynę dlaczego od paru dni były problemy z toaletą..
 2. Umówmy się z jednego i drugiego. Wydaje mi się że w początkowej fazie pandemii, social media miały ogromny udział w budzeniu histerii. Potem inne media podchwyciły dramę. Co nie znaczy że internet sam w sobie jest zły.. może właśnie social media są złe.. Te wszystkie bazy informacji o koronie na facebookach .. śmiech. Raporty ministerstwa o liczbie zarażonych.. zdjęcia którymi ludzie się wymieniali.. "skrajna nieodpowiedzialność" to wyrażenie wzięło się prosto z internetu. Ktoś poszedł na wódkę w dobie pandemii- skrajna nieodpowiedzialność i mordercy..
 3. Cała ta korona-paranoja wzięła się z internetu, dopiero później ludzie zaczęli mieć wątpliwości. Gdyby nie wątpliwości na temat pandemii, pewnie nie kwestionowali by zasadności szczepienia się na covid. Właściwie takie pytanie należałoby zadać, nie czy te szczepionki ratują życie, tylko czy jest sens by korzystała z nich cała populacja. [w tym konkretnym przypadku] Moim zdaniem lepiej gdyby zamiast tych szczepionek, chociażby dzieci miały lepszy dostęp [w ogóle miały dostęp?] do darmowego dentysty w szkołach.. Taka prozaiczna sprawa, ale u nas w kraju nie do zrealizowania..
 4. leto87

  Co ostatnio kupiliście?

  Buty na siłkę.. Poprzednie, które kosztowały podobne pieniądze, wytrzymały parę lat, właściwie bez uszczerbku.. Jednak ktoś mi je zakosił jak się wietrzyły przed domem
 5. Dzisiaj jadę przez okolice, ktoś mi mruga światłami, sprawdzam czy mam włączone światła. Potem ktoś znowu mi mruga, sprawdzam czy mam drzwi otwarte.. A tu nagle widzę z prawej strony psiarskie stoją. Kompletnie się nie spodziewałem ich w tym miejscu, i mimo że jechałem jakieś 55km/h odruchowo dałem po heblach. Może nie zatrzymałem się, ale zwolniłem do jakiś 22km'h. (Gdyby nie te mrugania pewnie bym ich szybciej zauważył) Przez te szykowane zmiany jeszcze bardziej zestresowany jestem. Nie wiem czy jak jadę 110 na drodze gdzie wolno 90 to jestem piratem drogowym? Wychodzi na to że tak. W doda
 6. Ja bym się nie zdziwił gdyby stopy pozostały na obecnym poziomie (na przestrzeni paru lat). A jak podniosą to będzie kosmetyczna zmiana 0.25 p.p. Ale to tylko moje rozważania. Z dzisiaj: "Glapiński: Nierozsądne byłoby podniesienie stóp procentowych, zanim sytuacja pandemiczna się nie wyjaśni"
 7. leto87

  Co ostatnio kupiliście?

  Pisałem o sobie, Ty masz rozplanowane, ja jeszcze nie, a floty już poszło tyle że nie wiem czy na wino wystarczy
 8. leto87

  Co ostatnio kupiliście?

  tak się zacząłem zastanawiać czy jakiś alkohol w cenie. Trzeba będzie własny brać z chaty
 9. leto87

  Co ostatnio kupiliście?

  Dwoje dorosłych plus dziecko, hotel spa, dwie noce.
 10. Ja uważam, że pomaganie ojcu/matce to jedna z najsłuszniejszych rzeczy do zrobienia. Mogłoby się coś złego stać i chłopak by sobie nie darował do końca życia. [No chyba że się ma wyrodnego ojca alkoholika, to inna sprawa] A gdy będzie dziecko to dziadkowie będą pomagać i się zajmować. Zazwyczaj tak się dzieje. Gdy się ma gdzie mieszkać, jest się na swoim (albo prawie na swoim), i ma drugą osobę i żyjących rodziców to jest bardzo dużo, chociaż często tego nie doceniamy..
 11. https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8210663,komisja-europejska-fit-for-55-ke-emisja-co2-prad-ceny-samochod-elektryczny-ue-unia-europejska.html zastanawiające..
 12. leto87

  Co ostatnio kupiliście?

  Zdecydować się nie było łatwo.. ale tego mi brakowało najbardziej w kolekcji. Te słoiki, wydają się być rzadkie na rynku [Production Years 1958 to 1965]. Dlatego brałem go wbrew zdrowemu rozsądkowi. Dłuższe ogniskowe, zaciskając ostro pasa, już udało mi się nabyć.
 13. leto87

  Co ostatnio kupiliście?

  żeby aż tyle czekać.. z JP. przyszło w 7 dni: obiektyw 400mm
 14. U nas żadnej dyskusji o PPK nie było, dostaliśmy po prostu kwit do podpisania. Ok, wywiązała się moja dyskusja z jednym pracownikiem i wyszło z niej niezadowolenie.. Mój szef jest zdania że najlepiej byłoby nic nie płacić państwu i to rozwiązałoby wszystkie problemy.. No może nie problemy finansowe pracowników, ale jego tak. Ja na emeryturze goły na mróz do lasu..
×
×
 • Dodaj nową pozycję...