Skocz do zawartości

pendzel_3

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  3302
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2168 Doskonały

7 obserwujących

O pendzel_3

 • Tytuł
  Maniak

Informacje

 • Płeć:
  Nie podaję

Ostatnie wizyty

28201373 wyświetleń profilu
 1. pendzel_3

  Co ostatnio kupiliście?

  @leto87, nie prościej przystawkę do teleskopu kupić?
 2. Ponieważ jest najbliższy obecnemu stanowi wiedzy? A mi się "wydaje, że tylko Tobie się wydaje" sądzę. że większość ateistów nie odrzuca czysto hipotetycznej możliwości istnienia rzeczywistości niematerialnej, ale sam ten fakt nie może być z kolei dowodem na jej istnienie. Wspominałem już o tym kiedy przywołałeś do tablicy Platona: Wiec bardzo proszę o ich przedstawienie. Wałkuję to od dłuższego czasu ale bezskutecznie. Ja sądzę, że @Arthass nie tyle tego nie rozumie, co nie potrafi tego pojąć z uwagi na głęboko ugruntowany światopogląd. W jego
 3. pendzel_3

  Co ostatnio kupiliście?

  Napiszę na pw, żeby tu offtopu nie robić.
 4. pendzel_3

  Co ostatnio kupiliście?

  @up Nad tym samym modelem dla żony myślę, zastanawiam się też nad nikonem D3500, można wiedzieć czym się kierowałeś przy wyborze? W tych tematach nie latam.
 5. pendzel_3

  Przesyłki z Aliexpress

  Tu jest nieco w tym temacie: https://techunbox.pl/rodzaje-przesylek-na-aliexpress Ile czasu minęło od chwili kiedy przesyłki wjechały do kraju? PP to stan umysłu. Miałem już przypadki, że od chwili zakupy w 7-10 dni przesyłka była już w kraju a dalej czekałem miesiąc. Od człowieka który pracował na sortowni dowiedziałem się, że całe kontenery nierejestrowanych potrafią stać tygodniami i czekać, aż ktoś sobie o nich przypomni, bo to przecież nie jest "PRIORYTET" - to można spokojnie olać. Jeśli w grę wchodziłoby coś cenniejszego niż 20USD to nigdy bym się na taki zakup
 6. Takie odrośnięte zdeka, żeby już nie trzeba było przewijać a w razie potrzeby wysłać do sklepu? No niestety. To nie takie proste, mamy bardzo restrykcyjne prawo adopcyjne: https://dadhero.pl/285605,Samotny-mezczyzna-tylko-teoretycznie-moze-adoptowac-w-polsce-dziecko Niektórzy mają nadmiar :
 7. A tak serio to tak jak koledzy Ci wyżej napisali, Bo jeśli trzeba w to inwestować więcej to zwyczajnie nie ma sensu. Jak chcesz sprzedać to szybciej Ci to "na części" pójdzie.
 8. Trzeba mieć dobrego kolegę który odstąpi Ci takiego GTX 960 za 200zł, niestety prawdziwy altruizm to dziś rzadkość. Dzięki @REBEL, dzięki Tobie mogę sobie pograć w nową ligę w POE. Przychylam się do zdania Rebelcia, na prawdę nie ma to większego sensu. To już szukaj czegoś pokroju 650ti za jakieś 200-250 powinieneś coś znaleźć. Kiszka jest i tyle.
 9. Za co? https://sjp.pwn.pl/korpus/zrodlo/jebaka;1546;395.html "pot. mężczyzna odbywający dużo stosunków płciowych z wieloma kobietami" A propos... Znałem kiedyś się z gościem który był męską dz. .k... chłopcem do towarzystwa. Pytałem go: "No dobra, a jak to jest kiedy przychodzi stara i brzydka klientka? dajesz radę?" Kręcił coś tam, mataczył a w końcu kiedyś po piwie mi się przyznał.
 10. No to coś na rozluźnienie....
 11. @marko22, wasze prywatne rozmowy powinny takimi pozostać.
 12. To kij w niego... był warty tyle co złotówka przed denominacją.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...