Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

15 godzin temu, Szarik napisał:

Dlaczego paranoja?

Uważam, że każdemu poślizg się może zdarzyć, gdyby gość kręcił się non-stop wokół tej stacji driftując i paląc gumę to byłaby zupełnie inna sprawa i stwierdziłbym że to nie miejsce na taką zabawę, ale tutaj chwila nieuwagi została nagrodzona nieproporcjonalnie dużym mandatem

Link to post
Share on other sites

co do tego bmw:
Widoczność w takim aucie jest praktycznie 100%, pędzić też nie pędzili.. Myślę że głównie chodziło o stan auta, spaw-lock, albo wystające opony.
Wysokość mandatu jest, moim zdaniem, chora, ale w takim policyjnym kraju żyjemy..
Chociażby obsługa panela dotykowego w aucie podczas jazdy wydaje mi się większym zagrożeniem, ale za to mandatów nie ma.

Edytowane przez leto87
  • Lubię to 2
  • Że co, proszę? 2
Link to post
Share on other sites
13 minut temu, leto87 napisał:

Wysokość mandatu jest, moim zdaniem, chora

No jest jest. Kumpel w pracy dostał ostatnio tyle, za najechanie na tył auta. Właściwie dotknął tylko go, ale babka wezwała policję i poleciało...

  • Smutne 1
  • Że co, proszę? 2
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, leto87 napisał:

Wysokość mandatu jest, moim zdaniem, chora, ale w takim policyjnym kraju żyjemy..

 

Przecież w PL są ponoć jedne z najniższych mandatów. Tacy co u nas driftują po ulicach jak jadą na zachód albo Skandynawia to zamieniają się w drogowe aniołki... bo tu trzeba jechać spokojnie, mega mandaty w euro są. Być może mandaty u nas są jeszcze za niskie ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dostałem te tarcze Rotinger.. na moją wagę w dłoniach wydawały się sporo cięższe.. korespondowałem ze sklepem. Powiedzieli że sprawdzali na wadze ważą 6.4kg. Poszedłem do sklepu i sprawdziłem na homologowanej wadze, 6.18kg. 2 tyg. przerwy od siłki musiały rozkalibrować moją  łapę.
Jeżeli zimmermany ważą 7.76 to przewaga polskich tarcz jest ogromna. Na feldze 1kg to jest spora różnica, a na tarczy nigdy bym się nie spodziewał.
Może jest przez to gorsza trwałość, ale jak to wytrzyma 3 lata to dla mnie i tak jest spoko. [cena 410pln za dwie]
 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Ja teraz chodzę na kurs na A . Wyjeżdżałem 3 godziny i powiedziałem że na razie przerwa 
 . Nie będę w taką pogodę jeździł . W dodatku strój mam nie za specjalny i mi plecy przewiało . 
Jaki koszt kursu? W mojej pipidówie 2600-2800 :/ Cena z kosmosu imo.. Kilka lat temu po 800zl był.
Link to post
Share on other sites

Ja zapłaciłem 1000 w styczniu chyba i w tym tygodniu kolejny . Czyli 2 tys .  

Pierwszy egzamin 23 lipiec z teorii mam . No i zostały 4 godz do jazdy tuż przed egzaminem . Jak pech mnie nie dosięgnie to prawko niedługo będzie . 

 

Miałem się zapisać na początku jesieni  , wtedy kosztował kurs 1800 . Ale zanim zrobiłem badania lekarskie i ppk to się zeszło . 

Link to post
Share on other sites

Ja na kursie śmigam mt 07 . Nie moje bajka dalej wolę skuter . 

Największy zarzut w MT  mam do braku owiewek . Przy 120 jest mocno nieprzyjemnie . W trasę się to nie nadaje .

Jak już bym kiedyś chciał coś zmienić to może jakiś szybki skuter typu  gilera gp800 bmw c600  lub spróbowałbym supermoto .

 

Tak  na marginesie to dziś zdałem teorię :) no i musze czekać do 10/06 na praktykę . 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...