Skocz do zawartości

xbk123

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

363 Wspaniały

O xbk123

 • Tytuł
  Amator

Informacje

 • Płeć:
  Nie podaję
 • Zainteresowania:
  MTB, PC, FILM
 1. Z doskoku śledzę tą emocjonującą dyskusję. Chodzisz do kościoła? Wspierasz kasą i słowem instytucje kościelne? A czy ateista z polski wspiera słowem i kasą reżim KRLD?
 2. Takie gadanie bez sensu. A może poznasz fajną dupcię, ateistkę, zostawisz żonę i dzieci, zrobisz apostazję i pójdziesz sprayować po ścianach kościoła? W tym co napisałeś widać syndrom nawiedzonego katolika. Jak ktoś zostawił kk i ma w du.. te rytuały i całe religijne mambo jambo to znaczy, że coś z nim nie tak, krzywdę sobie robi, trzeba mu pomóc.
 3. https://stooq.pl/n/?f=1396138 Na najbliższej sesji szykuje się chyba jeszcze jedna przecena.
 4. Fabuła w GTAV i RDR2 jest bardzo dobra, nie wiem o co ludzie się czepiają. Dobrze nakreślone postacie, fajne dialogi i sporo humoru. Poza tym to tak bardzo dobrze zrobione sandboxy, że nawet bez głównej części fabularnej te gry dają nieziemsko dużo frajdy.
 5. Niestety, wygląda na to, że nakręcanie hype i obiecywanie gruszek na wierzbie przynosi efekty i w polityce, i w branży gier.
 6. To 11fps na XO też nieziemskie. Trzeba być jajcarzem żeby w takim stanie to wypuścić i powiedzieć... grajcie. Chłopaki zbierają zasłużone baty w memach i nie tylko.
 7. Te bugi przypominają mi te z mafii 3. Tylko tamtą grę robiło studio pod wiatą.
 8. Jak w takiej sytuacji mr zero ma ścigać przypadki pedofilii i tuszowania pedofilii w kościele. Przecież on tam jest jak chłopiec jedzący brednie z ręki tego samozwańczego szamana z Torunia. Gdzie tu jest niezależność najważniejszych organów władzy sądowniczej. A jak nie to, to szef partii rządzącej w ścisłej komitywie ze swoim odkryciem towarzyskim z TK. Pis to parodia władzy. Najśmieszniejsze jest to, że oni dochodzili do władzy pod hasłem walki z układem, a stworzyli układ wszystkich układów.
 9. xbk123

  Co ostatnio kupiliście?

  Zaje... film. Konsola też fajna.
 10. Ten tekst Tuwima polecam szczególnie narodowcom, pis i prezydentowi.
 11. Jak najwyżsi hierarchowie kk chronili pedofilii to nie wiem co pozostaje do lubienia. Może mury i budowle kościelne darzysz uczuciem.
 12. To nie dzieło szatana, czy innego nieistniejącego bytu. Część społeczeństwa i kolejne ekipy rządowe pracowały na to, że kk cieszy się specjalnym statusem i nietykalnością. Księży skazanych wyrokami za pedo przenosi się do innych parafii, gdzie nadal mogą pracować z dzieciakami i nikt tego nie kontroluje i nie ściga poza dziennikarzami śledczymi. Tymczasem mr zero jest zajęty ściganiem za zawieszenie tęczy na bramach kościoła czy innymi pierdołami. Kk jest nadal święty i nietykalny w Pl. Lewica (sld) nie była lepsza, też wchodziła w d... klerowi.
 13. Pieniądze, władza i brak kontroli korumpuje. A kościół, nie tylko w Polsce, ma tego w nadmiarze od lat.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...