Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Dziś byłem na cpnie - udało mi się zatankować pod korek i wziąłem jeszcze 60l w baniak (tak dla świętego spokoju). Dizla nie ma, 95 nie ma - jest tylko 98 i to nie wszędzie :( - kolejki jak cholera długie. Do banku po 200 osób - jakaś panika ludziom siadła na głowę.

Ja mam na to wywalone, co będzie, to będzie i tak gó**o mogę poradzić jak się coś grubszego by zaczęło.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
15 minut temu, Succubus napisał:

Ja mam na to wywalone, co będzie, to będzie i tak gó**o mogę poradzić jak się coś grubszego by zaczęło.

 

15 minut temu, Succubus napisał:

i wziąłem jeszcze 60l w baniak (tak dla świętego spokoju)

To się może zdecyduj, a nie jako kolejny nakręcasz spiralę spierd... wykupując paliwo ze stacji mimo, że nie potrzebujesz.

 

Ta sama sytuacja co w marcu 2020, kiedy bezmózgi wykupowały zapas srajtaśmy na 2 lata.

Link to post
Share on other sites

Ale ja tak często biorę. Nawet jak nie ma problemów, bo mieszkam teraz na zadupiu (odkąd wyprowadziłem się z Wawy) i nie chce mi się zbyt często jeździć po paliwo i czekać w kolejce, a teraz jest jeszcze gorzej, bo kolejki są min na godzinę czekania.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj u mnie tasiemce pod stacjami , ale że miałem jakieś paliwo to olałem . Dziś dotankowałem dwa auta bez kolejek . Pusta stacja była . Tyle , że ceny od 5.89 do 6.39 na normalny ON .  Ja to wolę mieć paliwo jak by trzeba było spierxxxxć :D 

Link to post
Share on other sites

U mnie bez zmian. Opelek Boży służy dzielnie i bezawaryjnie od 2017 roku. Jeszcze go trochę potrzymam, bo jak na razie sensu wymieniać nie ma, du**ę dowiezie, a za parę lat się pomyśli nad czymś nowszym.

 

1zuR8dI.jpg

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jestem w trakcie dogrywania zamówienia na nowy sprzęt, tym razem nie napisze co ani kiedy, bo było już tego tyle co nie wyszło a to przez pandemie, a to przez kryzys a to przez zdarzenia losowe, że masakra.

 

Niemniej trzymajcie za mnie kciuki, żeby w końcu wymienić moją mydelniczkę

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
19 minut temu, Succubus napisał:

Oby się Ci udało wreszcie spełnić marzenie :)

 

Coś czuję, że może być na grubo, zdradź chociaż - do miliona, czy powyżej?

 

Tym razem zmiana wozidła typu "daily" więc nie jakoś na grubasie, poniżej miliona :)

 

Niemniej dziś dostałem pozytywną decyzję od banku, ale zdążyła wygasnąć oferta od dilera, ciąży nade mną jakieś fatum chyba, próbuje ogarnąć

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 8.03.2022 o 15:34, GreQonE napisał:

ciąży nade mną jakieś fatum chyba

 

Robi się coraz lepiej!

 

Ogarnąłem nową ofertę na auto, nieco gorszą niż poprzednia (15 tys. PLN różnicy) i podpisałem papiery, wpłaciłem zaliczki, prowizje

 

Przyszło do podpisania umowy z bankiem.... No i okazało się że mój opiekun w banku zaoferował mi warunki, których nie mogą spełnić

 

Naprawdę mam jakiegoś pecha.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Celny ten temat powiem wam, "rozbijam się" tym:
IMG_20201004_210554.thumb.jpg.4a3e4586850d17b7b4ff9e72b3582d4e.jpg
Wspaniały to był sezon, nie zapomnę go nigdy.
A czego sobie życzę w następnym?
Tego samego, co w poprzednim – dużo wycieczek miałem, dużo tankowałem benzyny, bo motocykl bardzo ją lubi i dużo jeździłem.
(I żeby mnie na głównej drodze samochody widziały...)

  • Lubię to 3
  • Smutne 3
Link to post
Share on other sites
16 minut temu, android717 napisał:

(I żeby mnie na głównej drodze samochody widziały...)

To niestety jest niemożliwe do spełnienia .  Ludzie niestety nie widzą jednośladów . Ileż to razy się przekonałem w ciągu życia .

12 godzin temu, Succubus napisał:

no i pierwsze 50k pękło

Jak wygląda spalanie w takim autku ? 10 średnio ?

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Zależy jak się jeździ i w jakim trybie jest komputer. Na eco to około 7,5l/100 (ale auto jest bardzo wołowate, bardzo), na normalu 10l, a na sporcie - ile się wleje :/ (przynajmniej się fajnie pobiera i nie ma problemu aby wyprzedzić itd).

Zatem - średnio trzeba liczyć - 12l/100.

Auto waży 1300kg i to się czuje

 

Dlatego cieszę się, że mam jeszcze suzuki sx4 - auto waży 980kg, ma 120KM, generalnie jeździ też żwawo, a nie pali więcej niż 7l/100 i to nawet podczas ostrzejszego piłowania w mieście.

Edytowane przez Succubus
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 16.03.2022 o 21:37, android717 napisał:

(I żeby mnie na głównej drodze samochody widziały...)

Jak zobaczyć ? Kilka dni temu , stałem na pasie do jazdy na wprost. Obok był drugi pas do jazdy na wprost. Motocklista, na motorze tego tupu co na zdjęciu - ścigacz - tak przeleciał , że w lusterku nie można było go zauważyć , a jest ograniczenie do 70km/h, a on pewnie miał mocno powyżej 100 lub coś koło 200 i tyle go widzieli. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, karai napisał:

Motocklista, na motorze tego tupu co na zdjęciu - ścigacz -

Ścigacz <3

To nie jest ścigacz, to był motocykl "szosowo-turystyczny", no ale ok XD
Policjant powiedział wprost do sprawcy (sic!), że ja nie miałem wysokiej prędkości bo by mnie skrobali (gość chciał żebym dostał mandat za prędkość chyba XD).

Zadanie na prędkość!
Zapraszam szanowne grono ekspertów jak i również zwykłych forumowiczów do wspólnej zabawy XD (niech telewidzowie bawią się razem z nami!)
Pytanie konkursowe brzmi: Oceń prędkość z jaką się poruszałem (zdjęcie motocykla jest wyżej).
Głową uderzyłem prościutko w prawy słupek A pojazdu Volvo V70 (2 gen).
Po strzale byłem w stanie utrzymać tyłek na siodle.
Brak stłuczeń, otarć, złamań - 100% HP na pasku zdrowia.
Do wygrania jest prestiżowy, Fioletowy Puchar pod postem!
1166995995_Obraz(1).thumb.jpg.1d67be5e944744fc504e006712b4f8ba.jpg

Nie oceniam, ale uważam że: "tu jest miasto, tu się jedzie normalnie (szczególnie że i tak jestem 2x szybciej niż inni bo omijam koreczek między samochodami, po co jeszcze bardziej szlifować na pałę + nie mam czym), chcesz wygłupów - tam masz tor.

Edytowane przez android717
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...