Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

W dniu 19.06.2022 o 18:03, AreoMaxx napisał:

gdybym tylko mógł to brałbym lotusa, to jest jednak synonim sportowych samochodów

 

Właśnie jak jeździłem Elise i Evora to miło wspominam, niemniej nie zrobiły na mnie takiego wrażenia "wow"

 

Jeżeli uda mi się dorwać auto do jazdy próbnej to dam znaka :)

Link to post
Share on other sites

Zacne autko . Fajny zakup , na wartości raczej już nie straci , a wręcz odwrotnie . Kwestia tylko utrzymać w odpowiednim stanie . 

 

 

To jak już się udzieliłem w temacie to jeszcze napisze , że wreszcie udało się zdać egzaminy na kategorie A za drugim podejściem .  Nie wiem co mi  się stało za pierwszy razem . Ale za drugim wszystko poszło idealnie . 

Edytowane przez jakub1t
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nowe wymiary miejsc parkingowych od 1 stycznia 2018 r.

Według nowego Rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Budownictwa (z dnia 14 listopada 2017 r.), które zmienia dotychczasowe wytyczne odnośnie rozmiarów miejsc parkingowych, stosowne przepisy otrzymały brzmienie:

„§ 21. 1. Stanowiska postojowe dla samochodów powinny mieć wymiary wynoszące co najmniej:
1) szerokość 2,5 m i długość 5 m – w przypadku samochodów osobowych;

 

2) szerokość 3,6 m i długość 5 m – w przypadku samochodów osobowych użytkowanych przez osoby niepełnosprawne;

2. W przypadku usytuowania wzdłuż jezdni stanowiska postojowe dla samochodów powinny mieć wymiary wynoszące co najmniej:

1) szerokość 3,6 m, z możliwością ograniczenia do 2,5 m - w przypadku zapewnienia możliwości korzystania z przylegającego dojścia lub ciągu pieszo-jezdnego, i długość 6 m – w przypadku samochodów osobowych;

 

2) szerokość 3,6 m i długość 6 m – w przypadku samochodów osobowych użytkowanych przez osoby niepełnosprawne;”

  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...