Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Mało jest seryjnych wydechów które jakoś tam brzmią, ten nie jest zły ale daleko mu do ideału.

 

W planach mam crashpady, wydech, małą szybkę, ładowarkę usb, poprawę mapowania, fender eliminator i mniejsze kierunki led. Kiedy się za to zabiorę, nie wiem :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Już ponad 14 miesięcy jestem bez auta ale ten czas leci. Nawet się przyzwyczaiłem, wszędzie komunikacją spod domu mam dojazd i miasto mi to sponsoruje. Większe zakupy przywożą mi pod drzwi mieszkania, nie muszę marnować czasu na latanie w tłumie po markecie. Jak popatrzę czasem przelotem autobusem na ceny 98 na stacjach...  może to i lepiej. Dramat jakiś. Clio RS poszło na tor i kjsy na śląsku, z tego co pamiętam to tydzień po zepchnięciu miało już klatkę w środku więc grubsza jazda :evil:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja bez auta bym dnia nie wytrzymał . 

 

Dzisiaj pięknie motorem staranowałem dwa pachołki na raz na egzaminie :cenzura: Na kursie co najwyżej czasem pojedyncze musnąłem , a dziś centralnie rozjechałem . 

 

Dziś rano jeszcze idealnie wszystko mi szło przed egzaminem , zresztą jak prawie zawsze na kursie .

 

Link to post
Share on other sites

Ja cały czas czekam na auto i rozważam czy by czegoś ciekawego nie wziąć dodatkowo, czegoś co by było na miejscu

Ceny tak masakrycznie poszybowały że teraz to nie lada wyzwanie

Z odleglejszych zamówień zainteresowały mnie ostatnio bardzo mocno Corvette C8 oraz Lotus Emira, co uważacie?

Corvette miałem okazję pojeździć i bardzo mi odpowiada, natomiast Lotus to wielka niewiadomą (ostatnio jezdzilem Elise i Evora, ale to x lat temu)

Link to post
Share on other sites

Nic nie puka, nic nie stuka, śmiało możesz jechać na wakacje. To tłumik stuka o belkę i tak się przenosi do przodu, wymień gumy i będzie ok - słowa diagnosty.

 

4FOnMXH.jpg

 

:rotfl:  Sam człowiek musiał mu pokazać usterkę :facepalm:

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 10.06.2022 o 20:18, GreQonE napisał:

Ja cały czas czekam na auto i rozważam czy by czegoś ciekawego nie wziąć dodatkowo, czegoś co by było na miejscu

Ceny tak masakrycznie poszybowały że teraz to nie lada wyzwanie

Z odleglejszych zamówień zainteresowały mnie ostatnio bardzo mocno Corvette C8 oraz Lotus Emira, co uważacie?

Corvette miałem okazję pojeździć i bardzo mi odpowiada, natomiast Lotus to wielka niewiadomą (ostatnio jezdzilem Elise i Evora, ale to x lat temu)

mi też się mocno marzy c7,c6 co do wersji c8 mega ją dopracowali i jest/będzie to bardzo dobra lokata pieniężna. Popyt na c8 jest ogromny ceny niesamowicie szybują dodatkowo po informacji iż jest to ostatnia vetta spalinowa...  Jedynie ten tył jest szpetny ;/ ale to kwestia gustu. Cała reszta to bajka.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 16.06.2022 o 18:26, QubaKpl napisał:

c8 mega ją dopracowali

 

W vette bardzo podoba mi się jej charakter, nastawiony bardziej na funcar niż stricte auto sportowe, niemniej odstrasza mnie trochę pozycja za kierownicą

Link to post
Share on other sites
W dniu 10.06.2022 o 20:18, GreQonE napisał:

Ja cały czas czekam na auto i rozważam czy by czegoś ciekawego nie wziąć dodatkowo, czegoś co by było na miejscu

Ceny tak masakrycznie poszybowały że teraz to nie lada wyzwanie

Z odleglejszych zamówień zainteresowały mnie ostatnio bardzo mocno Corvette C8 oraz Lotus Emira, co uważacie?

Corvette miałem okazję pojeździć i bardzo mi odpowiada, natomiast Lotus to wielka niewiadomą (ostatnio jezdzilem Elise i Evora, ale to x lat temu)

 

Emira to też ostatni spalinowy Lotus ;) gdybym tylko mógł to brałbym lotusa, to jest jednak synonim sportowych samochodów, jest tylko kilka modeli a wszystkie znane i rozpoznawane do dzisiaj, małe (chociaż emira tutaj odstaje) charakterne sportowe samochody to zdecydowanie moja bajka. O gustach się nie dyskutuje ale nie podobają mi się żadne nowe konstrukcje z USA, challenger, charger, corvetty, tylko mustang jeszcze jakoś wygląda w nowej odsłonie chociaż poliftowy już gorzej.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...