Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

2 godziny temu, Szarik napisał:

Co taka poturbowana? jakaś jazda po torze czy coś?

 

 

Jazda po torze jest zdecydowanie bardziej bezpieczniejsza niż jazda po drogach powiatowych x)

Ostatnio na zakręcie wpadłem w poślizg i wpadłem do rowu. (około 80 kmh).

Dobrze że te samochody nie mają strefy zgniotu bo nic by z Celicy nie zostało :P

Głównie customowy element z włókna szklanego się potrzaskał który przyjął większość impetu uderzenia. 

Obróciło mnie troche w rowie dlatego tył samochodu/próg jest uszkodzony.

W środku mam kubełki i szelki dlatego wypadki ogólnie są dość bezpieczne.

 

Spoiler

Untitled.thumb.jpg.6592790cedeb87e1a67cbc500bfaea9c.jpg

 

 

1 godzinę temu, QubaKpl napisał:

prawdziwy gt four ? pozdro z klubu :D

 

Tak. Niestety, samochód ma już swoje lata i nie był zbytnio dobrze szanowany przez poprzednich właścicieli.

Ja  już ją dostałem w słabym stanie. Musiałem spawać podłużnice, wszechobecna rdza w samochodzie. Nawet wymienić wycieraczki to zajęcie na dwa dni.

Silnik już nie ma tych osiągów co kiedyś.

Nawet podstawowa konserwacja St205 jest po prostu bardzo droga. Nie zawsze mam na to pieniądze.

 

ST205 można kupić od około 8-9k euro. Moim zdaniem renowacja tego samochodu wymagała by podobnego nakładu pracy i pieniędzy.

A spawana karoseria to jednak nie to co z fabryki.

 

 

 

  • Lubię to 2
  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, pitch napisał:

Głównie customowy element z włókna szklanego się potrzaskał który przyjął większość impetu uderzenia. 

Obróciło mnie troche w rowie dlatego tył samochodu/próg jest uszkodzony.

 

1abe8e1584bd38bad703020ac688876f.jpg

Szkoda tej tojotki :(

Musisz trochę wolniej na tych powiatowych drogach jeździć ;)

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Pojazd fajny od strony technicznej, ale mam z nim (znaczy z tymi starymi, które były na służbie u nas) bardzo złe wspomnienia z Warszawy.

Osobiście wolałbym, aby takich wozów nigdy w kraju nie było w ogóle. I w zasadzie w normalnym, zdrowym kraju takie wozy nawet jak są kupione i czekają w gotowości nigdy nie powinny mieć możliwości wyjazdu na ulicę.

 

:(

 

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites

A ja mam Fiata Uno. Rocznik 2001, potężny silnik 0.9 l, i całe 39 koni mechanicznych. To znaczy, tyle było na początku, a ile zdechło, to nie wiem.

Gdybym nie miał w planach budowy domu, to kupiłbym sobie coś fajnego, na tę chwilę musi wystarczyć.

Takie autko mi się podoba. Lexus RC-F. Świetnie wygląda. Może mieliście doświadczenie z tym samochodem?

2016 Lexus RC 300h F Sport CVT 2.5 Front.jpg

Edytowane przez adi777
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
W dniu 31.12.2020 o 03:58, AudiAWX napisał:

Lex fajny, ale wszyscy znajomi którzy to mieli już sprzedali, podobno utrzymanie masakra.
Swoją drogą to siada w nich wszystko co wsadzili z Avensis, czyli chyba ta Toyota nie taka super...

Korwin w Audi.

akurat znam osobę która ma rcf i prócz oleju, klocków, opon nic tam się nie zmienia i nie psuje, przecież to niezniszalna v8. Autko marzenie nadaje się spokojnie na daily, gdyby nie ta cena...

Link to post
Share on other sites
W dniu 31.12.2020 o 03:58, AudiAWX napisał:

Lex fajny, ale wszyscy znajomi którzy to mieli już sprzedali, podobno utrzymanie masakra.

 

Komentarz zawierający; znajomy, kuzyn, słyszałem, podobno, czytałem można sobie darować.

Opony, klocki, tarcze, ubezpieczenie - tzn koszty utrzymania są bardzo zbliżone dla samochodów danej klasy.

 

W dniu 30.12.2020 o 16:53, adi777 napisał:

Lexus RC-F. Świetnie wygląda. Może mieliście doświadczenie z tym samochodem?

 

Z tym konkretnym modelem nie ale nie mogę powiedzieć niczego złego o LS, IS, GS i RX a tymi trochę jeździłem i sporo sprzedałem. 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...