Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Tu się muszę zgodzić, niedługo sam kupię sobie jakieś wrotki żeby mieć pewność że wina kierowcy...
Bo zaczynam bać się jeździć, tym bardziej że nie rozumiem już co mam zrobić, niech postawią znak stop przed każdym przejściem to łatwiej ogarnę.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Masakra.

W W-wie jest średnio 1.5s na obczajenie znaku na odcinku 1km, a przecież mózg kierowcy jest jeszcze bombardowany 1000 innych spraw. Nie ma ch*ja aby ktoś ogarnął wszystko w czasie rzeczywistym. Tym bardziej jak ktoś jest po 40, 50, 60tce, bo jak wiadomo refleks i wszystko inne opada :lol:, ptfu znaczy spada z wiekiem.

6 baniek na infrastrukturę, 25 na propagandę, wróć - edukację, kampanię społeczną. No cóż - czas pokaże jak zmieni się statystyka wypadków z udziałem pieszych. Mi się wydaje, że wzrośnie - i to przez samych pieszych, którzy wiedząc, że są teraz "nieśmiertelni" na przejściach będą włazili jak chcieli, często łamiąc podstawowe zasady bezpieczeństwa.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, AudiAWX napisał:

Robią porządek z małymi tablicami.

 

No właśnie widziałem. Wstawiam filmik, bo albo zapomniałeś, albo coś się zwaliło w poście.

 

 

Powiem Wam, że mi to do łba by nie przyszło, aby np wymodelować wnękę na tablicę (czy to szpachlą, czy w inny sposób), aby móc założyć sobie właśnie małe tablice. Ale w imię czego, że auto szybsze, czy że takie amerykańskie ... ręce opadają :lol::facepalm:

Edytowane przez Succubus
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tablica to jeszcze nic , ale po co ludzie robią coś takiego jak na zdjęciu . Wczoraj mijałem się z taką celicą . Ani to wygląda , pogarsza prowadzenie , opona znika w mgnieniu oka . Bez sens . Nie to że stary już jestem . Mi się od małego żadne spojlery i inne cekiny na aucie nie podobały .

1380056066_by_pyrka95.jpg?1380056663 

 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, jakub1t napisał:

po co ludzie robią coś takiego jak na zdjęciu

 

Dla lansu - tylko. Wg mnie takie coś nie ma żadnego sensu, auto jedzie jak na szczudłach, opony ścierają się z jednej strony w mgnieniu oka, przyczepność pewnie też o wiele mniejsza. A i wygląd - mi się takie coś nie podoba.

18 godzin temu, PatrykT napisał:

Wygrzewamy bandarz na dp

 

To musiałeś pałować silnik ...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Taki styl. Jak długo nie stwarza zagrożenia w ruchu nie ma co się podniecać, bo to komfort i pieniądze właściciela. To trochę jak by każdemu właścicielowi mopsa opowiadać, po co komu taki pies, co ani porządnie nie biega, ani porządnie nie szczeka, tylko ciągle trzeba go leczyć na zatoki. Takiego chciał, takiego ma.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...