Skocz do zawartości

Recommended Posts

2 minuty temu, Artok napisał:

Więc mamy odpowiedź. Teraz poszli po rozum do głowy i już taka sytuacja nie występuje. 

W moim przypadku nic to nie zmieniało to że spartolili pierwsze rewizje nadal stawiało mnie na pozycji poszkodowanego. więc po prostu zrobiłem to co raczej trzeba było zrobić, karta która jest nawet IDLE  na pamięciach obecnie 40 stopnie gdzie przed tym było w granicach 70. Gdzie teraz taką temperaturę mam pod obciążeniem na stock zegarach.

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
15 minut temu, janek20 napisał:

Taki expirjenc dla mnie.Nie biore w przyszłości graf z 250 plus

a grafa na pół roku wiec marudzenia malo

250 watów to już od cholery ciepła do odprowadzenia. Wszyscy narzekali na Vegę 56, która mała 210W fabrycznie, zaś 64 240W.

Edytowane przez Artok
Link to post
Share on other sites

Za późno na refleksje, Palit się sprzedał.

 

Na SuprimceX 3080 dojadę do końca pierre$ rynkowego i wtedy zaszaleję jak odkuje sie finansowo po kupnie i wykończeniu mieszkania :)

 

XKOM wyobraźcie sobie dziś zadzwonił że jest dla mnie 3080 po 14 miesiącach czekania... Wprawdzie nie Strix a MSI Suprim X:[  i oczywiście 400 zł drożej niż w zamówieniu z września 2020 :[:[:[:[:[:[ (nie mogli zachować się po ludzku, po prostu nie mogli....) ale wuj... Biere a kasa przyda się na meble...

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
29 minut temu, joker5513 napisał:

(nie mogli zachować się po ludzku, po prostu nie mogli....)

Na PC Labie też gościowi chcieli wcisnąć inną kartę zamiast Strixa - dokładnie Gigabita Gaming. Twardo stał przy swoim, że chce Strixa. I udało się, konsultant zadzwonił po godzinie i poinformował, że Strix się znalazł. 

Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, janek20 napisał:

Nie wiem nie ogladam kilka kanałów które kase biora

Rozumiem wiele, ale żeby obrażać Gamer nexus to trzeba było nie być na tym kanale :D (nagłośnili problem z obudową nzxt, z zasilaczami Gigabyte). Potraktuj to jako ciekawostkę co by było gdybyśmy takie mieli na bocznej ściance obudowy 

Edytowane przez human_2010
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...