Skocz do zawartości

Recommended Posts

39 minut temu, Rebelmind napisał:

Tyle że reklama miała niesamowity zasięg, odbiór całej akcji był bardzo pozytywny (nawet, jeśli mowa tylko o jednym sklepie w Warszawie).

Otóż to. Nawet jeśli dołożyli z 300 tys. do interesu, to w tej cenie mieliby kilka reklam po 30 sekund w radiu i telewizji. A zasięg RTX Day był nieporównywalnie większy. 

Edytowane przez Artok
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, pendzel_3 napisał:

Przecież jeśli to prawda to na takie coś są paragrafy.

Z ciekawości sprawdziłem, nie ma paragrafów:

Cytat

Czy przedsiębiorca ma prawo sprzedać towar taniej, niż go kupić?
Sprzedaż towarów przez przedsiębiorców po niższej cenie jest zgodna z prawem. To przedsiębiorca jako właściciel towaru może dowolnie kształtować jego cenę, co jest konsekwencją istniejącej swobody zawierania umów, wyrażonej w art. 3531 Kodeksu cywilnego. Strony umowy, w tym wypadku sprzedający i kupujący, mogą ułożyć stosunek prawny wedle swojego uznania. Trzeba jednak wziąć przy tym pod uwagę to, aby treść stosunku prawnego lub jego cel nie sprzeciwiały się właściwości stosunku, istniejącym przepisom Kodeksu cywilnego i innych ustaw ani zasadom współżycia społecznego. W Polsce nie ma aktu prawnego, który zabraniałby sprzedawcom dokonywania sprzedaży towarów poniżej ceny zakupu. Jeśli takie działanie przedsiębiorcy pozwoli mu sprzedać towar taniej, ale się go pozbyć, to wielu zdecyduje się na taki krok.

 

Edytowane przez wrobel_krk
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, joker5513 napisał:

Czyli uważacie że ich polityka nabrania miliarda zamówień i realizowanie ich 13 miesięcy jest fpytke i ok?? :roll: Do tego dopłacanie 400zł do wyjściowej ceny? U mnie są skreśleni, nigdy więcej złotówki ode mnie nie zobaczą. 

Mnie zrealizowali po 9 miesiącach bez dopłaty.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Karister napisał:

@EH_Gosu Czym wyświetlasz użycie VRAM podczas gry? Mi OSD z MSI Afterburner twierdzi, że w miarę nowe gry biorą 4-5GB przy graniu na Ultra w 4K. Wydaje się mało.

 

MSI AB. Przy czym ja testowałem RTX 3080 Ti vs RTX 3090 w 3440x1440 / 5160x2160 / 6880x2880 także od 5160x2160 wzwyż, dociążenia wyższe od 3840x2160 (4K). Kwestia gry, ustawień, jedne gry zeżrą mniej, inne więcej VRAM. RTX 3080 Ti / 3090 mają bardzo wysoką przepustowość pamięci do tego kolejne usprawnienia kompresji tekstur względem Turinga co również się przekłada na efektywniejsze zarządzanie VRAM.

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, WPRD700 napisał:

 

Dumping dotyczy handlu bilateralnego. Jeśli transakcja odbywa się tylko na rynku krajowym, to na to paragrafu nie ma. 

Dumping dotyczy jakiegokolwiek handlu, gdzie sprzedaż poniżej kosztów prowadzona jest w celu zabicia konkurencji, która nie ma środków by utrzymać się na rynku przy takich cenach. 

To, że zwykle dumping ma miejsce w handlu międzynarodowym, aby zdobyć nowy rynek (u siebie sprzedaje się z zyskiem, a w nowym rynku za stratą, aby wyeliminować konkurencję, która sprzedaje tylko w nowym dla nas rynku) nie oznacza, że nie może być dumpingu na rynku krajowym.


Tak wygląda w Polsce na to paragraf:
image.png.d5901cf4146c5cdae84d33681cc5b8a0.png
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...