Skocz do zawartości

Recommended Posts

a na stole strucel GTX 1070, wciąż na gwarancji. 
Ja nie wiem czy tam nie ma jakiegoś deadline na realizacje gwarancji u producenta. Bo tak to by można i 20lat przetrzymać sobie na sklepie takie GPU i po roku od sprzedaży wystosować żądania gwarancyjne od producenta, gdzie kondesatory juz dawno zlasowane :)

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, zbiku90 napisał:

Nie zdziwiłbym się gdyby w przyszłym roku dobił do 1zł/kWh. Na szczęście w kompie wszystko z AMD, a na dachu panele :) 

 

Future of Gaming:
RTX 4000 series recommended: 2x300W solar panels connected directly to the GPU via USB Type-C.

RTX 5000 series recommended: 10kWp solar grid connected directly to the GPU via external hub (sold separately) via super-different-but-same ThunderboltTM cable.

RTX 6000 series recommended: France or China fusion reactor at it's peak power. 

RTX 7000 series recommended: you cant run it anyway you fool of a Took. 

 

  • Haha 3
Link to post
Share on other sites
31 minut temu, joker5513 napisał:

A jak ktoś jest nocnym Markiem i gra gdy słońce nie świeci? :)

 

giphy.gif?cid=ecf05e47451i7kw2rjrijg72to

 

Albo nvidia zaoferuje za kolejne $$ jakiś bank energii... GeForce PowerNow available from 4kWh and stackable up to 16kWh... Szczerze pisząc to chciałem by brzmiało to głupio ale jak to czytam przed wysłaniem to zaczyna mnie to martwić... bo w sumie nie zdziwiłbym się... mroczne czasy nadchodzą. %-)

Link to post
Share on other sites
16 minut temu, lukasz272015 napisał:

GRANIE  w chmurze może tylko uratować już graczy.

Testowałem GFN przez pół roku i Xbox Cloud też. Jest spoko do mało dynamicznych single playerów ale do grania na fizycznym sprzęcie to jeszcze bardzo daleko, lagi i pikseloza na światłowodzie. Chyba że może potrzebny jest ten router za >1k pln które rekomendują :co:

No i nie zapominajmy że granie w chmurze = więcej GPU w serwerowniach, więc jeszcze bardziej pogłębia niedobory.

58 minut temu, joker5513 napisał:

A jak ktoś jest nocnym Markiem i gra gdy słońce nie świeci?

Akumulatory, mówi to panu coś? :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
18 minut temu, lukasz272015 napisał:

GRANIE  w chmurze może tylko uratować już graczy.

Są też starsze tytuły warte grania i działają na bardziej przeciętnych konfiguracjach. Przy poziomie obecnych gier jakie ostatnio wyszły to ja dziękuję bo nie ma w zasadzie w co grać. Przytoczę tu choćby kolejną odsłonę skrótu CTRL-C/CRTL-V - Far Cry 6. Deathloop to taki Dishonored z naklejonym uniwersum, które jest mega puste a zrobienie pętli wita cię tylko stertą pytań, bo w tej grze nawet nie ma za bardzo lore i nic nie wiadomo. I takie coś dzisiaj się wypuszcza. Za bagatela 249zł.

 

Z zakupem konsoli też się nie spieszę bo oprócz refreshów to tytuły jakie by mnie interesowały na PS5 pojawią się raczej w drugiej połowie 2022.

 

Mam stare fallouty i wiele innych gier które bez problemu odpalą na laptopie nawet moim z plecaka i będą działać. A jakby mi się nie chciało grać to zawsze po godzinach mogę nakarmić kozę opałem żeby było ciepło w garażu i pogrzebać sobie przy czechosłowackim wehikule czasu.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
43 minuty temu, Gadget napisał:

I takie coś dzisiaj się wypuszcza. Za bagatela 249zł.

No ja jedyną grę którą kupiłem na premierę to był CP 2077 :D I mimo skopanej mechaniki to dla samej fabuły może i było warto. Generalnie staram się nie przekraczać 50zł/grę, ewentualnie nowości ogarniam w XGP który można mieć za ok. 100zł za pół roku, albo i taniej jak się z vpn pokombinuje,

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

W chmurze jest nawet cs 1.6 :D ja gram w cs go jak nie mam karty dedykowanej, i powiem wam że jest spoko, boli tylko full hd, a nie 1440p, ale z czasem może te usługi będą offerować takie rozwiązanie, abonament plus kupno gier na platformach trochę boli, ale już chyba lepiej przetrwać te wyskogie ceny kart, w cyberpunka grają na max detalach ale szkoda że tylko full hd, nie poto kupowałem monitor zeby grać w full hd, tylko 1440p, ale co poradzić mamy na te czasy, 4 - 6 - 8 koła wydawać na karty które nie są tyle warte to szkoda kasy, no chyba że ktoś jest bogaty i zarabia 10 koła na miesiąc.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, zbiku90 napisał:

No ja jedyną grę którą kupiłem na premierę to był CP 2077 :D I mimo skopanej mechaniki to dla samej fabuły może i było warto. Generalnie staram się nie przekraczać 50zł/grę, ewentualnie nowości ogarniam w XGP który można mieć za ok. 100zł za pół roku, albo i taniej jak się z vpn pokombinuje,

W CP nie grałem, nie mam zamiaru się tak katować na 970. Akurat CP jest dobrym tytułem gdzie faktycznie RT ma sens i miałem okazję sobie zasmakować przez chwilę u znajomego na 2080s.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, zbiku90 napisał:

No ja jedyną grę którą kupiłem na premierę to był CP 2077 :D I mimo skopanej mechaniki to dla samej fabuły może i było warto. Generalnie staram się nie przekraczać 50zł/grę, ewentualnie nowości ogarniam w XGP który można mieć za ok. 100zł za pół roku, albo i taniej jak się z vpn pokombinuje,

Ja mam listę życzeń na Steam i przychodzą maile o promocjach. Jak coś jest srogo przecenione to biere. na premierę prawie niczego już nie kupuję bo zawsze ostatnio mam kupkę wstydu i zaległości.

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Artok napisał:

Zrób sobie z VPNem na Argentynę. Mają jeszcze lepsze ceny. 

 

4 godziny temu, Artok napisał:

Jak się zostawi polskie IP to jedyną konsekwencją jest 100% prędkości pobierania, nieograniczonej przez VPN :evil:

No tak....a później skacz po kontach, które gdzie na jaki kraj założone i graj w jedną grę kupioną taniej.....Nonsens. Już tu wcześniej podawałem stronkę z tanimi kluczami. @zbiku90 chyba wie, która, bo sam jeszcze coś proponował. I nie trzeba @joker5513 czekać na okazje na Steam, bo nawet jeśli, to ich ceny są naprawdę zabójcze......

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, marko22 napisał:

No tak....a później skacz po kontach, które gdzie na jaki kraj założone i graj w jedną grę kupioną taniej....

Mam dwa konta na Epicu, jedno polskie na którym odbieram darmowe gry i drugie mołdawskie na tanie gry. A że darmówki odbieram na telefonie to można powiedzieć, iż używam jednego konta. 

Edytowane przez Artok
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...