Skocz do zawartości

[MULTI] Dying Light - seria


Recommended Posts

GOOD NIGHT.... GOOD LUCK....

 

http://i.imgur.com/tNpn4hR.jpg

 

http://i.imgur.com/CegqAia.jpg?1

 

http://i.imgur.com/OaFBuOy.jpg?1

 

Bluza właściwie taka sobie. Ogólnie jest trochę mała w kołnierzu... albo to ja mam taki wielki sagan  :menda:

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Szarik - robiłeś zadania poboczne czy je zwyczajnie pomijałeś ? Ja podszedłem do DL podobnie jak do Far Cry - wszystkie zadania poboczne jakie są tylko dostępne. Dodatkowo jakieś wyzwania od czasu do czasu i mam wrażenie, że ta gra jest bardzo długa. Co ciekawe ani przez chwilę nie poczułem się w żaden sposób znużony. Odkąd zakupiłem twór Techlandu nie ruszam żadnej innej gry :)

Dopiero co przetransportowałem swoje cztery litery do starego miasta i jestem w trakcie poszukiwania Jade choć to zadanie wykonam dopiero po wszystkich innych dodatkowych.

 

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

robiłeś zadania poboczne czy je zwyczajnie pomijałeś ?

Zrobiłem większość bo są ciekawe acz zostało mi jeszcze kilka, można dalej grać po skończeniu głównego wątku i męczyć zadania poboczne

 

Dopiero po 50h dowiedziałem się, że jest fast travel  :rotfl:

a jest? bo wiem, że można kicać z jednego dużego obszaru w drugi ale normalnie w dane miejsce na mapie (jak w Skyrim) chyba się nie da :co:

 

PS. Gra z patchem chodzi jakby lepiej, sprawdzam czy będzie świrować z kręconą grafą :wariat:

Link to post
Share on other sites

@Szarik

Tak, chodzi mi o to, że można się teleportować ze Starego Miasta do Slumsów.

 

PS. Jak komuś wyskoczy, że ma zmodyfikowane pliki gry i nie może grać z innymi, to wystarczy sprawdzić spójność plików gry(chyba, że się grzebało w plikach).

Edytowane przez Wallpy
Link to post
Share on other sites

Pytanie do grających na padzie x360.

 

Czy nie macie problemu z prawym analogiem przy domyślnym ustawieniu martwej strefy? Mianowicie u mnie postać sama z siebie często obraca się w lewą stronę.

Nie zauważyłem czegoś takiego. Początki były trudne na padzie, ciężko było ogarnąć sterowanie ale teraz gra się dużo lepiej niż K+M :) 

To jest chyba pierwsza moja gra w której questy poboczne bardziej mi się podobają niż główne :P Są niesamowicie rozbudowane, nie są to tylko typowe śmieciowe gdzie idzie się z jednego punktu do drugiego tylko po dotarciu na miejsce okazuje się że całość ma głębsze dno. Zanim rozwiążemy dany quest trzeba nieraz odwiedzić kilka miejsc :) Tak powinny być zrobione poboczne w każdej grze ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gra z łatą 1.4 i podkręconym gpu wreszcie działa idealnie, brak jakichkolwiek błędów resizebuffers itp. :]

 

 

//E... robię wyzwania, niektóre są dość trudne a do tych z plakatami musiałem użyć myszki, nie umiem szybko precyzyjnie strzelać z karabinu przy użyciu gamepada, tragedia :wariat:

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

Fabuła skończona, ogólnie było nieźle aczkolwiek tych questów było bardzo mało, zdecydowanie bardziej zapadły mi w pamięci poboczne :)

 

 

Ehh, że też musieli ukatrupić Jade :( Finałowa walka to chyba najgorszy element gry, całość to samo QTE i nic więcej. Miałem ochotę  go własnoręcznie posiekać mieczem za Jade. Akcja w kanałach przed walką z Raisem to była niezła jazda, powtarzałem to kilka razy zanim dotarłem do celu :P

 

Link to post
Share on other sites

Rafale też powtarzałem zabawę w kanałach głównie przez ciągłe spadanie w dół, często postać mi się blokowała na rurach. Ostatnie podejście zrobiłem w zupełnie inny sposób, na spokojnie zabijając wszystko po drodze z ukrycia w kamuflażu :evil:.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...