Skocz do zawartości

[MULTI] Dying Light - seria


Recommended Posts

I5-4690k :) HD 4600 Integra, korzystam głównie przez to, że na płycie głównej mam też złącze HDMI, który podpinam do TV i mam dwa monitory + głośniki.

 

Swoją drogą, ja też lubię produkcje z zombi, np serial TWD oglądam, ale nie umiem grać w coś co wcześniej widziałem i wiem co się wydarzy

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Komuś nowy patch 1.6 wraz z dlc bozak horde zepsuł i tak już słabą optymalizacje tej gry? Mam wrażenie że po update gra zalicza dużo częściej spadki fps głównie w starym mieście gdzie jest sporo zombiaków. Już przy domyślnym fov i draw distance na 35% potrafi przydropić do 45-40 fps jak biegam po uliczkach, wcześniej gra trzymała 55-60 fps. To są żarty jakieś. Może od razu dystans na 0, wszystko na medium i łaskawie pogram w 60 klatkach w gre której zalecane wymagania spełniam jeszcze wszystkie bebechy po znacznym OC XD Wydałem niemało na grę + season pass i więcej użerania się ze spadkami klatek niż przyjemności z gry, jakbym wiedział to bym tego nie kupił.

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Już przy domyślnym fov i draw distance na 35% potrafi przydropić do 45-40 fps jak biegam po uliczkach, wcześniej gra trzymała 55-60 fps.

Nie wiem jak było wcześniej, grałem tylko chwilę na premierę i z tego co pamiętam jedna z opcji o których piszesz ładnie zarzynała kompa. Potem to poprawili. Obecnie na wersji 1.6 przy moim configu w ustawieniach all max na FHD mam 60-70 fpsów (oba suwaki do końca i cienie v.high) a z cieniami na HIGH pokazuje się 80-100klatek w zależności od miejsca. Gra mocno ciśnie i7 - wszystkie rdzenie i wątki mają nierzadko ponad 60% obciążenia. Moim zdaniem przyczyną może być u Ciebie sterownik AMD. Jakbyś chciał jakieś screeny czy sprawdzenie lokacji to pisz śmiało ;)

Link to post
Share on other sites

Tzn ja też podejrzewam, że to wina karty AMD i sterowników do niej, a raczej wina nie karty tylko optymalizacji która została olana na AMD. Są najnowsze bety 15.5, wcześniej grałem na 15.4. Być może nowy sterownik jeszcze gorzej sobie radzi niż poprzedni. Cóż, nic nie zrobię z tym, nie sądzę również by jakakolwiek łatka czy driver cokolwiek zmienił, za dużo od premiery minęło, pozostaje grać w tak mizernej formie i uważać na przyszłość z kupowaniem gier które reklamują się logiem NV XD 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Kurcze:/ Ale premiera dopiero jakoś grudzień, a ja zbyt szybko się nakręciłem na ten dodatek i teraz się doczekać nie mogę. Jedno co mnie pociesza to to, że ma to być dlc o wielkości podstawki, czyli z tego co zrozumiałem po ostatnich materiałach o nim ponad 10h głównego wątku + mnóstwo aktywności pobocznych. Czyli znając mój styl grania, że się nie spieszę, lubię nawet kilka godzin połazić bez celu po mapie i powęszyć to znów będzie z 40-50h gry, i jeszcze mam nadzieje że ten dodatek będzie jakoś tak swobodnie powiązany z główną fabułą że będzie można się przemieszczać pomiędzy nowymi i starymi lokacjami bo chciałbym sobie go zagrać na NG+ wraz z podstawką

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...


 


Twórcy ogłosili, że edycja rozszerzona Dying Light zadebiutuje 9 lutego. 


 


Rozszerzona edycja będzie zawierać:


  • Rozszerzoną wersję gry - nowe ruchy Parkour, nowe modele NPC, nowy poziom trudności, ulepszenia dźwięku, system Legend, system trofeów, ulepszone A.I., ulepszona grafika i wiele, wiele innych zmian
  • Dodatek Dying Light: The Following
  • Całą dodatkową zawartość

Dla posiadaczy podstawowej wersji gry również przewidziana jest aktualizacja do wersji rozszerzonej (oczywiście bez dodatku The Following i reszty DLC)


 



Edytowane przez Antiax
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...