Skocz do zawartości

[MULTI] Dying Light - seria


Recommended Posts

Jestem po ograniu sporej części podstawki. Gra bardzo fajna - parkour na plus, walka na plus. Grafika - zależy co - krajobrazy ok, budynki ok, ale mało modeli twarzy, a zombiaki powtarzają się niesamowicie często.

Ale fabuła jest tak beznadziejna że aż irytująca. Głupie teksty, żenujące dialogi. Główny bohater, jak i postacie poboczne są sztampowe i szablonowe. Główny antagonista jakby wyjęty z filmu kina akcji lat 80tych. 

 

Ogólnie sporo do poprawy. Jeśli wyeliminują takie rzeczy i poprawią te co są dobre, to Dying Light 2 może być tylko lepsze ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

The Following już jest, także można zaczynać zabawę ;)

http://imgup.pl/di/7LEY/capture.png



Edit

Jednak jeszcze nie ma, pewnie tradycyjnie wieczorem odblokują. Gra się tylko zaktualizowała do EE. Doszło 10 nowych kategorii umiejętności po 25 pozycji w każdej. Czyli 250 umiejętności :P

Link to post
Share on other sites

Szkoda, że following to oddzielna gra nijak nie powiązana z podstawką gdzie przenosimy tylko postać a nie jakoś połączona z podstawką mapa że przykładowo można przechodzić plakatem jak do starego miasta płynnie między lokacjami, chcę zagrać od nowa na koszmarze jako weteran tej gry ale chciałbym móc grać jednocześnie w fabułę dodatku i w podstawkę i sobie skakać między lokacjami a nie z menu się przebijać :/ miałem plany dziubać powoli podstawkę na koszmarze i przy okazji lekko popychać following

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Hmmm... Czyli following to oddzielna gra nie mająca nic wspólnego z save z podstawki?

 

 

Edit.

No i du*a... tak to napisałeś, że narobiłeś mi już nadziei. Poszukałem trochę info u wujka google i save z podstawki jednak wypadałoby mieć.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

The following ukończony (i to tylko dlatego, że miałem jelitówkę...)

Wybrałem drugie zakończenie czyli zgarnąłem fiolki z "lekarstwem/trucizną". Chciałbym jednak zobaczyć pierwsze zakończenie bo z atomówką znalazłem gdzieś na YT.



Bardzo fajny dodatek. Kompletnie nie żałuję zakupu przepustki sezonowej :)

 

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Was przechodził może podstawkę w trybie coop? Otóż mamy ze znajomym taki problem, że on nie dostaję wcale doświadczenia za misję poboczne, podczas gdy ja normalnie mam przyznawany. Tak samo za zrzuty/misję główne ja dostaję o wiele więcej expa od niego, co skutkuje tym, iż mimo faktu, że gramy razem moja postać rozwija się o wiele szybciej niż jego (u mnie jest 12 poziom przetrwania już, u niego tylko 6). Czy jest to normalne?

Link to post
Share on other sites

Przeszedłem na XONE 70% podstawki żeby poexpić poziomy bo musiałem od zera i The Following :) Trochę, krótkie ale fajne Dying Light stało się moją ulubioną grą po pierwszej godzinie w grze rok temu i the following było mega fajne. Mam jedno przemyślenie ale to w spoilerze.

 

Co mieli na myśli twórcy pokazując Crane'a wychodzącego na powierzchnie (jeśli wybrało się zakończenie z zabraniem fiolek) i zmieniającego się w Nocnego Łowcę no i dlaczego świat był normalny nie było zombie, a jednak on się stał zombiakiem?

 

Edytowane przez Zivolt
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Wyszły 3 nowe DLC do DL i powiem szczerze Techland mnie trochę zaskoczył :P Są to bzdety typu farba na buggy, stroje, zestaw broni ale nie wchodzi to już w skład season passa tyko trzeba zakupić osobno. Każdy w cenie 2,99€, gdyby jeszcze tam była jakaś jedna misja na każde DLC, nawet taki typowy zapychacz to spoko a tak to tego typu dodatki to do nich trochę nie pasują :P Nie dziwiłbym się gdyby takie coś wypuściło Ubi bo oni są z tego znani ale Techland czy Redzi przyzwyczaili nas do dodatków trochę innego kalibru :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...