Skocz do zawartości

[MULTI] Dying Light - seria


Recommended Posts

Problem z błędami aplikacji i resizebuffers naprawiłem zmianą ustawień w afterburner, wklepane ustawienia referencyjnego GTX-a %-)

http://i.imgur.com/fwtoccU.jpg

Chyba nigdy w swojej karierze gracza  :wariat: nie widziałem by gra tak głupiała z podkręconą fabrycznie kartą...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To wy zawsze musicie grać z tą tabelką ile fps macie i jak komp obciążony? Nigdy tego nie zrozumiem

A ktoś tak gra ? Sam kiedy odpalam nową grę to czasami włączam frapsa na te 20-30 min. żeby sprawdzić jak gra chodzi na moim sprzęcie, ot tak z ciekawości i na tym koniec. Myślę że nikt nie lubi kiedy gra chodzi filmowo (czyt. 24fps) więc tego typu narzędzi używa się żeby sprawdzić na jakich ustawieniach gra będzie działała najlepiej. Screeny służą też innym (tak mi się wydaje), kiedy ktoś nie jest pewien czy gra pójdzie, sprawdzi sobie- aha, ta gra potrzebuje tego i tego żeby działała płynnie na takich i takich ustawieniach. Oczywiście gra powinna sprawiać frajdę ale chyba każdy lubi wiedzieć ile fps wyciąga ich sprzęt i ile zasobów pożera dana gra. To takie moje małe przemyślenia. ;)

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

A ktoś tak gra ? Sam kiedy odpalam nową grę to czasami włączam frapsa na te 20-30 min. żeby sprawdzić jak gra chodzi na moim sprzęcie, ot tak z ciekawości i na tym koniec. Myślę że nikt nie lubi kiedy gra chodzi filmowo (czyt. 24fps) więc tego typu narzędzi używa się żeby sprawdzić na jakich ustawieniach gra będzie działała najlepiej. Screeny służą też innym (tak mi się wydaje), kiedy ktoś nie jest pewien czy gra pójdzie, sprawdzi sobie- aha, ta gra potrzebuje tego i tego żeby działała płynnie na takich i takich ustawieniach. Oczywiście gra powinna sprawiać frajdę ale chyba każdy lubi wiedzieć ile fps wyciąga ich sprzęt i ile zasobów pożera dana gra. To takie moje małe przemyślenia. ;)

 

A mi to wszystko nie jest potrzebne do szczęścia. Tnie to zjeżdżam z ustawieniami, a jak nadal tnie to czekam na patcha, a jak łaty nic nie dadzą to po prostu mam kompa za słabego.

DL skończyłem. Jakoś dla mnie to była gra na raz. Jedynie intryguje mnie 44 misja poboczna której nie moge nigdzie znaleźć, a robię wszystko.

Link to post
Share on other sites

Misje poboczne są fajne, jest ich dużo i co ważniejsze nie są tak nużące jak w Dead Island. Wczoraj skończyłem misję z nadajnikiem za kanałami, poszło ponad 50 wybuchowych pułapek :wariat:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ciekawe, w slumsach zostały mi dwa zadania poboczne, jedno z jakimś domem i chyba pomoc dla kogoś, oba są zaznaczone na biało na mapie ale co i jak to nie wiem. Do końca gry długa droga, mam zrobione może z 60%. Dark wysłałem Ci zapke na Steam od Lamarr (taki mam tam nick) :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...