Skocz do zawartości

[MULTI] Dying Light - seria


Recommended Posts

Panowie w jaki sposób mogę naprawić broń jeśli użyłem wszystkie narzędzia naprawcze dla danej broni? muszę zdobyć nowe gdzieś? (jeśli tak to gdzie, bo kupić ich nie można) a może nie da się więcej razy już broni naprawiać i trzeba ją rozmontować acz trochę by to było dziwne. Nie pamiętam jak to było w Dead Island.

Link to post
Share on other sites

Drugi patch potrzebny %-)

http://i.imgur.com/EYziK5A.jpg

E// jestem w okolicy drugiej wieży z nadajnikami radiowymi, która jest otoczona płotem pod napięciem. Błąd "resize... device" występuje tylko w tej lokacji (a przynajmniej u mnie) zaś błąd podobny z kodem przed patchem 1.2.1 zniknął kompletnie wtf.. wszystkie przedmioty zebrane od wczytania się ostatniego save-a traci się w momencie pojawienia się tego błędu :/

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

 

 

Nieszczęsne freezy, ma ktoś pomysł jak ich się pozbyć raz na zawsze? Zdarzają mi się zbyt często, żeby poprowadzić płynną rozgrywkę 

Poczekaj na aktualizację   :menda:

 

 

Drugi patch potrzebny

Ja jak pogram trochę dłużej to zamiast tego błędu mam ciągłe freezy... 

Link to post
Share on other sites
a może nie da się więcej razy już broni naprawiać

 

Po limicie napraw już jej nie naprawisz, ale chyba przy pomocy schematu można także użyć zepsutej i zrobić jakąś inną. Ogólnie warto szukać schematów i robić te modyfikowane bronie, zadają znacznie więcej obrażeń ;) Są też miejsca na ulepszenia (np trwałości) oraz skill, dzięki któremu bronie zużywają się trochę wolniej.

Edytowane przez piterrrxd
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z modem elektryczności były świetne w DI, tutaj na razie zrobiłem prosty mod kija baseballowego na krwawienie acz moja postać jest jeszcze raczkująca a tych schematów jest tyle co kot napłakał :]

Link to post
Share on other sites

Wyłączyłem głębie ostrości, rozmiar mapy cienie przestawiłem na wysoki, zasięg widzenia dałem na 0 i na sterach 347.25 na wersji gry 1.2.1 zniknęły freezy... Co nie zmienia faktu, że praktycznie cały czas mam 50 klatek (60 to rzadkość) i często spadki poniżej 50... Oczywiście GPU i CPU wykorzystywane maksymalnie w 70% :[   

Link to post
Share on other sites

Trzy godziny gry w samym mieście i pamięć gpu zaczyna się kończyć :wariat:

http://i.imgur.com/tTJF23y.jpg

PS. DL zjada u mnie ramu coś w okolicach 4-5gb. 4gb mam zarezerwowane dla fancycache, reszta system.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...