Skocz do zawartości

[MULTI] Dying Light - seria


Recommended Posts

Dosłownie przed sekundą ukończyłem grę i to QTE wcale nie wydawało się takie złe :) Jak czas pozwoli to będę się przymierzał do wykonania wszystkich wyzwań. Później pozostanie czekać na ewentualne DLC  i Multi. Odkąd zakupiłem Dying Light nie ruszyłem żadnej innej gry. Bawiłem się przy niej świetnie.

Link to post
Share on other sites

Ehh, że też musieli ukatrupić Jade :(

Straszna lipa, zastanawiam się czemu taki "koxu" jak Crane, mając w ekwipunku karabiny po prostu nie zarąbał Raisa (połączenie fabuły z customową postacią gracza to byłoby to) i czemu nikt nie dopilnował ładunków wybuchowych, żeby ich Rahim nie wziął...

 

Jeszcze jedno niedopatrzenie: Crane wziął sobie jedną fiolkę antyzyny przecież, więc czemu nie wstrzyknął jej Jade ? Trochę to niedorobione...

 

Giera ogółem fajna. Btw. Was też denerwują tolga i fatin ?

Link to post
Share on other sites

@Wallpy każdy kto przeczytał post rafała zna końcówkę gry, więc to, co zacytowałem to nie spoiler :)

 

Zakupiłem grę mimo, że znam fabułę. Mam straszną ochotę ponapierdzielać zombiaki po łbach i zrobić wszyyyystkie questy poboczne :)

Kotwiczka taka zayebista <3

Link to post
Share on other sites

Cała fabuła oraz wszystkie misje poboczne w co-op z kolegą zajęły 35h. Szkoda, ze ostatnia misja jest do zrobienia tylko w trybie jednoosobowym.

Podczas tych 35h zrobiliśmy 44/50 achievementów. Miej więcej 2 tygodnie potrzebowaliśmy, aby odblokować wszystkie misje w Dying Light Companion app.

Ostatni raz tak dobrze bawiłem się w coop, grając w Borderlands 2   :D

Edytowane przez qulaa
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Grzebię trochę w plikach gry i planuję połączyć kilka modyfikacji m.in. na zwiększenie liczby lvl do 40 oraz zwiększenie samego doświadczenia potrzebnego do wbicia nowego poziomu, zmniejszenia zadawanych obrażeń wraz ze wzrostem poziomu (nie będzie ucinania głów jednym machnięciem w późniejszym etapie gry :P), nowe umiejętności np bieg po ścianie i parę innych pierdół. Ogólnie mody nastawione na trudniejszą rozgrywkę ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...