Skocz do zawartości

[MULTI] Dying Light - seria


Recommended Posts

Brakło tylko kolców na oknie :wariat:. Gra ma sporo bugów w samej rozgrywce, wczoraj dwa razy wchodząc na dostawczaka wyrzuciła mnie w powietrze na 10 metrów zabierając dużo punktów przetrwania, śmierć w głupi sposób nie z mojej winy :wariat:.

Link to post
Share on other sites

A ja jade na minimalnych na Phenomie II 955 i radeonie 6850 :D Podrkęcę jeszcze kartę to może 30fps wycisne bo narazie tak 20+ jest.

 

Chciałbym Ciebie jakoś poecieszyć, ale chyba nie umiem w tej sytuacji wycisnąc żadnego argumentu :P

Chociaż w sumie lepszy rydz jak nic i tak nie jest źle. Masz grę !  8-)

Link to post
Share on other sites

projekt miasta niepozwalający rozwinąć skrzydeł

 

Jak dla mnie miasto jest bardzo dobrze przygotowane pod rozgrywkę. Moim zdaniem, gra zasługuje na ocenę 9/10.

:wariat:

 

http://giant.gfycat.com/ValuableGrayChuckwalla.gif

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@up misję zrobiłem bezproblemowo ale jakbym stracił większość umiejętności i przedmioty z plecaka to bym się trochę zagotował i pewnie zostawił grę w spokoju na dłuższy czas :evil:

 

@Piter, racja a w Starym Mieście to już w ogóle mega plac zabaw do skakania po kamienicach :wariat:

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Panowie pomóżcie. Ogólnie gra chodzi u mnie nie najgorzej jednak co jakieś kilkanaście minut trafiają mi się freezy .... Jest na to jakaś rada? Gra orginał pudełkowa, patch 1,3 zainstalowany.... Dokupić ramu  do 16 gb czy to nic nie da?

Link to post
Share on other sites

Na moim sprzęcie jest zawsze 30fps (ograniczone) wszystko na max'a tylko jakość tekstur średnia. Może to zatyka i powoduje freezy jak u mnie. 

 

BTW.

 

Mam niecny plan uruchomić DL na C2D 3.6GHz 4GB ram i HD 6950 :) Ciekawe czy się uda. 

Edytowane przez MiK86
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Panowie pomóżcie. Ogólnie gra chodzi u mnie nie najgorzej jednak co jakieś kilkanaście minut trafiają mi się freezy .... Jest na to jakaś rada? Gra orginał pudełkowa, patch 1,3 zainstalowany.... Dokupić ramu  do 16 gb czy to nic nie da?

Wyłącz głębię ostrości, mi pomogło w 100% ;)  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gra z patchem 1.3 stała się u mnie kompletnie niegrywalna, co jakieś 10-30 minut gry sypie rozmaitymi błędami krytycznymi crashexit. Sprawdzałem różne ustawienia, nawet sprzęt bez oc i dalej to samo. Doszedłem do 14/21 poziomu. Robię przerwę do czasu odpowiedniej łaty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...