Skocz do zawartości

[MULTI] Dying Light - seria


Recommended Posts

Daj znać czy warto było dać te 280 zł :P

T-Shirt jest w ogóle dobrej jakości ??

 

Koszulka przyjemna w dotyku, napisy raczej nie powinny odpaść po pierwszym praniu  :P

Jak dla mnie to warto była tyle dać. Artbook, figurka i koszulka fajna sprawa. Do tego jest to moja pierwsza kolekcjonerka. Jestem zadowolony.

 

Jak dla mnie kolekcjonerka warta swojej ceny, sporo producentów oferuje gorsze wyposażenie za sporo wyższą cenę. Chociaż szkoda że w EK nie dali zamiast koszulki tej bluzy co w premium :P

 

Też na początku nie byłem zadowolony, że bluza nie jest w kolekcjonerce, ale po sprawdzeniu rozmiarów swoich bluz i tej z edycji premium wyszło, że nie zmieściłbym się do niej  :D

 

Zrobiłem jeszcze kilka zdjęć: http://imgur.com/a/6BUWI

Link to post
Share on other sites

Pograłem chwilę, o dziwo gra działa bardzo dobrze. Na moim sprzęcie z sygnaturki działa z wszystkimi suwakami na maxa w 60 klatkach czasami dropnie do 50 ale rzadko ;) Przy polu widzenia na maxa zleci do 40 dałem to gdzieś na ~70% i trzyma w miarę te 60 klatek ;) Ehh gdyby tak Wiesiek 3 działał :P

Link to post
Share on other sites

U mnie zaś działa tragicznie... prawie cały czas 40-50 klatek (w pomieszczeniach 60)... po godzinie grania dopiero cuda się dzieją... co chwilę freezy, a użycie GPU spada do 0%. Przeszedłem dzisiaj prolog (grając od początku, nieco ponad godzinę czasu mi to zajęło) i później to było niegrywalne... ciągłe freezy. Może problem leży w sterownikach, bo nie instalowałem jeszcze 347.25, a mam 347.09.

 

 

Pograłem chwilę, o dziwo gra działa bardzo dobrze.

Na jakich sterach? Jutro sprawdzę 347.25, bo przez te problemy mi się grać odechciało...

 

Że tak powiem... dziwnie wygląda ten wykres użycia GPU http://i.imgur.com/UsT5Ft6.png

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś ma freezy przy obracaniu się to pomaga przeniesienie gry na SSD. Potwierdzone u znajomego, który siedzi na 2500k + 970  ;)

 jakoś nie chce mi się już gry odinstalowywać znowu :/ ale pewnie to pomoże

BTW. mi update dodał jakieś...50fps...teraz zamiast 60 fps na medium mam 100-110 na high o_0 na poczatu trochę ścina jak wczytuje tekstury ale później już jest ok.

Link to post
Share on other sites

IMO gra bardziej dla fanów Dead Island. Szarik się do nich zalicza :P.

 

Patch naprawił błąd z "ResizeBuffers failed", nie było żadnych cyrków w trakcie 2 godzin lania zombiaków. Gra działa tak jak działała wcześniej, jeśli chodzi o fps a przynajmniej u mnie. Zaliczyłem też trochę biegania po nocy, niezła rzeźnia :o takiego sprintu i skakania po wszystkim dookoła nie widziałem nawet w Mirror's Edge :wariat:.

Link to post
Share on other sites

No jedynie w nocy ta gra ma swój klimat ale zakładam, że takie bieganie po nocy to ma jedynie sens w co-opie bo solo to jest się w d.....

 

Graficznie gra zła nie jest. Jedynie system walki mógłby być bardziej dopracowany jak sam parkour. Do tego mogli dodać łuki i kusze bo skoro z niczego potrafimy zrobić cacka to czemu łuku czy kuszy nie możemy zrobić ?

 

W jakim sensie okrojony ??

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Pograłem 8h i gra mi się naprawdę przyjemnie, gdyby nie te dropy to miód malina. Cały czas gra mi dropi z 60 do 50/40fps a użycie GPU skacze sobie z 30-50% do 70-90%...

Parkour w tej grze jest świetny, walka też niczego sobie. Zombiaki tłucze się aż miło  :evil:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...