Skocz do zawartości

[MULTI] Dying Light - seria


Recommended Posts

http://i.imgur.com/i5cdfEq.jpg

W tym momencie mam dropy do około 25-30 fps, karta w 70% zawalona robotą.  Sprawdzę jak będzie ze zmniejszonym dystansem i w trybie borderless.

 

E// lekkie zmniejszenie dystansu załatwiło sprawę, jak na razie stałe 60 fps :]

A wciaz masz Core 1 prawie 100%?  

Link to post
Share on other sites
A wciaz masz Core 1 prawie 100%?  

Pisałem wcześniej jak rozwiązać ten problem - wyłączenie i następnie ponowne włączenie pierwszego rdzenia koligacji procesu w menedżerze zadań.

http://s1.bild.me/bilder/060112/8341560Bez_nazwy-1.png

Edytowane przez piterrrxd
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

OOO kolejna gra która pomimo dobrego sprzętu działa wójowo. Która to już w przeciągu roku. (Watch Dogs, Lords of the Fallen, Wolfenstein, ASSASS'yn, Dead Rising 3,) A ja niepoważny miałem kupować r9 290x. Już mi przeszło. 

Link to post
Share on other sites

Sprawdzę z ciekawości acz programik do monitorowania nie pokazywał by było zapchane więcej jak 3.97gb z dystansem ustawionym na 50%, może jakieś wycieki są przy takich problemach technicznych gry :co:

Link to post
Share on other sites
E// lekkie zmniejszenie dystansu załatwiło sprawę, jak na razie stałe 60 fps

Dałem view distance na 0, a i tak jak pochodziłem trochę po mieście to na GTX 970 miałem ~50 klatek, a GPU wykorzystane w około 60% (CPU ~70%...). Do tego momentami sekundowe freezy... i spadki klatek do 20-paru (np. na 13. piętrze). 

 

 

Może mi ktoś powiedzieć, czy te lagi w Dying Light to nie są przypadkiem przyczyną mojego komputera?  Specyfikacja:  Windows 8. Karta Graficzna: AMD Radeon HD 7800 Series. Procesor: AMD FX™ -8150 Eight-Core Processor 3.60GHz Ram: 8GB System 64 bitowy. 
 

Według mnie gra powinna działać na niskich detalach w full HD bez większych spadków płynności. Po prostu Dying Light "nie lubi" AMD.

 

 

Szarik zmniejsz jakość tekstur. Wywaliło Ci to bo vram ram musiał się najwidoczniej skończyć.
 

No bez jaj... 4GB VRAM-u to za mało? U mnie na GTX 970 niby używane 3,5GB i żadnych błędów (jeszcze) nie było.

 

 

"If your devices (video card, processor) are over-clocked - please set them to their defaults."
 

Thief mi się wysypywał na fabrycznym OC GPU  :wariat: Dopiero jak zmniejszyłem taktowanie o 50MHz na rdzeniu to działało dobrze. W innych grach i benchmarkach nie ma żadnego problemu jak zwiększy się taktowanie rdzenia o 150MHz...

Edytowane przez Arcathic
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...