Skocz do zawartości

Recommended Posts

Widzisz, a komuś innemu będzie szkoda tych 500 PLN, poza tym 3070 to "tylko" segment średni, a 2080 Ti tj top (mimo, że wydajnościowo zapowiada się na remis).

 

Po prostu rynek wtórny zweryfikował/znormalizował ceny Turingów - i czuję podobnie jak kolega @Ern: w przedziale 1000-2000 pln będzie ciasno.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja bym się jednak wstrzymał do rzetelnych testów, w tym tych o kulturze pracy....

 

btw... 2080ti za 2k....ups, po tyle jeszcze wczoraj 1080ti niektórzy chcieli sprzedawać.

 

2100... licytacja "kto da mniej".

 

https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-asus-geforce-rtx-2080-ti-rog-strix-oc-11gb-CID99-IDGmlFH.html#8807507ff7

 

Myślę że jak ktoś przespał i nie sprzedał swojego 2080ti to powinien się teraz chwilę wstrzymać, bo dosłownie te oferty zalały portale ogłoszeniowe a właściciele w panice prześcigają się w cenach.

 

@down to że ktoś to wystawia za 3,5k to jedno, ale nikt normalny tyle już nigdy nie da, chyba że jakiś niedoinformowany klient się trafi ale nawet taki potrafi kliknąć "sortuj po cenie".

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

Ale z czasem jak to zwykle u Nvidii i tak będzie tracił wydajnośc na rzecz 3070. Na premierze Turingów 2080 = 1080ti a potem nowe zaczęło odjeżdżać.

 

Czy lepiej mieć 11GB Gddr6 czy 8 GB Gddr6X?? Nie wiem . Z punktu widzenia gracza jeżeli nie mamy monitora o rozdziałce wyższej niż 1440p wolałbym mniej a szybsze...

Link to post
Share on other sites

Ja bym się jednak wstrzymał do rzetelnych testów, w tym tych o kulturze pracy....

 

btw... 2080ti za 2k....ups, po tyle jeszcze wczoraj 1080ti niektórzy chcieli sprzedawać.

 

2100... licytacja "kto da mniej".

 

https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-asus-geforce-rtx-2080-ti-rog-strix-oc-11gb-CID99-IDGmlFH.html#8807507ff7

 

Myślę że jak ktoś przespał i nie sprzedał swojego 2080ti to powinien się teraz chwilę wstrzymać, bo dosłownie te oferty zalały portale ogłoszeniowe a właściciele w panice prześcigają się w cenach.

 

@down to że ktoś to wystawia za 3,5k to jedno, ale nikt normalny tyle już nigdy nie da, chyba że jakiś niedoinformowany klient się trafi ale nawet taki potrafi kliknąć "sortuj po cenie".

o toto, dokladnie w sedno ;) teraz posprzedają 2080ti okaże sie że Ampery są rewelacyjne do kopania = dostępność zerowa :D tak jak pisałem, sam jestem posiadaczem 2080S, gram w 1440p  i nie zamierzam sprzedawać karty póki co, może z czasem pojawią się wersje SUPER rtx30xx to i wówczas pomyślę nad ewentualną zmianą. Nie dam sie zaorać drugi raz tak jak było to w architekturze Rtx20xx :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...