Skocz do zawartości

Recommended Posts

RTX3070 FE pojawi się pewnie w cenie 2299-2399zł na stronie nV.

Z informacji wynika, że ma być wydajniejszy od RTX2080Ti pytanie czy ogólnie czy w RT bo jeśli ogólnie to nV na prawdę mocno zaszalała by z ceną w stosunku do wydajności.

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Tak teraz ceny od dostawców :D

1499$ za RTX 3090 przy jej wydajności to jest nic. Z miejsca zmieniam 2x RTX 2080 Ti na 1x RTX 3090, najwyżej potem wleci druga jeśli by wydajności zabrakło ;-)

Już preorder złożon?

Nie (nawet nie można póki co), czekam sobie na to co pokażą vendorzy. Jak będą dostępne to kilka RTX 3080 i RTX 3090 będę zamawiał do konfigów  które robimy dla ludzi i do mojego nowego ale jeszcze bloki wodne się muszą pojawić.

Link to post
Share on other sites

No nie wiem, czytałem że RTX non supery są nie produkowane, a nie te nowsze.

RTX2070, 2070S, 2080, 2080S i 2080Ti już od dłuższego czasu są nieprodukowane. Jedynie RTX2060 i RTX2060S jeszcze produkują ale to tylko dlatego, że karta z rodziny ampere w ten przedział cenowy pojawi się później.

Link to post
Share on other sites

No nic, jestem trochę zły na siebie, że kupiłem rx 5700xt. Teraz czekam na odpowiedź AMD.

 

Niestety, o ile ZAWSZE kibicowałem AMD... to tutaj zostali zaorani. Solidnie.

 

Jestem zainteresowany 3080 Founders lub FTW3.  :D Czekam tylko info o HDMI 2.1. Bo na stronie zielonych tylko przy 3090 piszą o HDMI 2.1.

no to teraz ci co kupili 2080ti to maja niesmaka , tyle kasy wydali i teraz ich karta 1700zl max uzywana , masakra .

 

Zawsze tak jest gdy wychodzi nowa generacja. Dla tego najlepiej kupować wersję "70" - czyli +- wyższa klasa średnia. Produkty premium mają to do siebie że zawsze tracą bardzo dużo na wartości.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...