Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja w zasadzie czekałem na 3070 z tym moim wydajnościowym dziadkiem w postaci 970 i to co pokazują tylko potwierdza, że raczej dłużej nie poczekam, bo premiera 20XX była dla mnie taka sobie (przez ceny) a tutaj boost wydajności jest bardzo duży przy tych samych cenach co dwa lata temu, tak że progres z 970 będzie na tyle znaczący, ze wydanie tych 2,5k tak bardzo nie zaboli. 

 

PS: Byłem na discordzie, ale niestety brak mikrofonu, a nie za bardzo widzę żeby można było na tym kanale gdzie gadacie pisać.

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

No szkoda, bo koło mnie 4 tygodniowe dziecko zasypia więc nie ma warunków na wypowiadanie się ;)

 

Na 3070S można niby czekać, ale czekać to można bez końca. Do FHD to i tak będzie overkill więc nie widzę sensu, a nie będę TV na 4k wymieniał, bo do PCMS nie zamierzam się włączać. Puki jestem przyzwyczajony do FHD to oczy nie bolą, a jak raz skosztuję  4k to piniunszki będą ginąć z portfela dużo częściej niż teraz.

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja w zasadzie czekałem na 3070 z tym moim wydajnościowym dziadkiem w postaci 970 i to co pokazują tylko potwierdza, że raczej dłużej nie poczekam, bo premiera 20XX była dla mnie taka sobie (przez ceny) a tutaj boost wydajności jest bardzo duży przy tych samych cenach co dwa lata temu, tak że progres z 970 będzie na tyle znaczący, ze wydanie tych 2,5k tak bardzo nie zaboli.

 

Ja też siedzę jeszcze na 970 i planuję poskładać całą nową platformę z RTX 3070, ale bardziej obstawiam, że ta karta będzie u nas kosztowała 3,5K niż 2,5K.

Link to post
Share on other sites

Tylko, że to są ceny bez podatku oraz wersja FE. Dolicz 23% + podatek od nowości x% i spokojnie wyjdzie 3,5K.

 

Rzesza to nie Stany. Tam się podaje ceny brutto. VAT jest aktualnie obniżony do 16% do końca roku. Niektóre rządy wspomagają gospodarkę zamiast dobijać ją dodatkowymi podatkami.  :D

 

Czekam na testy i "rozbieranie" Referenta. Jeżeli jego demontaż będzie bardziej user friendly (w co SROGO wątpię) to pierwszy raz rozważę na bardzo poważnie referenta NV... Pastę awaryjnie trzeba mieć jak wymienić... Chociaż z drugiej strony... żałuje że na FTW3 wymieniłem pastę na kryonauta. Stock był taki sam a się nie starzał. :x 

Link to post
Share on other sites

Ale jaki podatek? Cena podana dla klienta indywidualnego zawsze musi być ceną brutto. Na tej samej stronie, w takiej samej cenie jest 2070S więc NV żadnego podatku od nowości nie przewiduje. Polski VAT raczej tu nie obowiązuje, bo wysyłka i siedziba nie jest w Polsce jeżeli dobrze kojarzę, ale w grancach UE (więc cła i doliczania lokalnego VAT'u nie ma). 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...