Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

U mnie w okolicy   wszyscy mechanicy   biorą za wymianę oleju  160-200zl .

Wiadomo  olej z beczki  to niech  kosztuje  100zl z górką za 5l   za  odkręcenie i wkręcenie  korka  spustu  biorą od 60-100zl  ... można ?

 

Za wymianę  klocków i tarcz   wołali 150zl  (robocizna )  ,  auto  na pół   dni  u mechanika  .

Wymieniłem sam   obie strony w 45min  ....

 

Wiem ze może i cebula  ,ale  bez  przesady aby  płacić  150 zl  za odkręcenie   3  śrub ?  czy za odkręcenie korka  w misce olejowej  100zl  .

 

Dla tego    ja również  to co mogę zrobić  sam i wiem jak zrobić (jak nie wiem to mam YT :P  )  to robię  sam

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, jozek23 napisał:

Mnie ostatnio w Bosch serwis skasowali 125 zł za wymianę oleju , gdzie wcześniej było za darmo albo 10zł .

 

 

2022-07-12 (2).jpg

 

jak masz większe szlifowanie to polecam kupić szlifierkę -mniejsze zużycie papieru niż na ,,flexie" o wygodzie nie wspomnę ,a cena też myślę dobra ,i sprzęt super

Screenshot 2022-07-12 at 17-19-57 Szlifierka mimosrodowa Metabo FSX 200 Intec 240W.png

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

1913445503_Zrzutekranu2022-07-12o20_04_40.thumb.png.b7f4276aa2148d448c6357dcb49787c0.png

 

Niestety TP-Link oddany. Każde urządzenie połączone z AX72 w 2.4Ghz tylko 54Mb/s, a w 5Ghz 48Mb/s. Zarówno w Smart Connect jak i bez z ustawionymi na sztywno kanałami i ich szerokością pasm. Może ferelna sztuka i to mimo wgrania najnowszej wersji firmware. Na AX55 wszystko śmiga idealnie.

Edytowane przez Arnold
  • Lubię to 3
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

feksiu ale wiesz, że brązowych monków czy derby tudzież czarnych oksfordów nie nosi się do krótkich spodenek i tshirtu? ;) Ja wiem co do czego mi pasuje i pod tym kątem tworzę swoje stylizacje i w du**e mam czy moje obuwie sie komukolwiek podoba, to ja mam być zadowolony :]

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
Teraz, spider_1987 napisał:

feksiu ale wiesz, że brązowych monków czy derby tudzież czarnych oksfordów nie nosi się do krótkich spodenek i tshirtu? ;) Ja wiem co do czego mi pasuje i pod tym kątem tworzę swoje stylizacje i w du**e mam czy moje obuwie sie komukolwiek podoba, to ja mam być zadowolony :]

 

Przeca to tylko dla zaczepki :D Też lubię takie buciory. A mają świecącą podeszwę?

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
W dniu 12.07.2022 o 20:19, spider_1987 napisał:

S2qYLyE.jpg

:)

Po tym jak nike, nie uznało mi reklamacji zepsutych airmaxów (pseudoekspert, który nawet nie potrafił podpisać się z imienia i nazwiska, tylko pseudonimem, twierdził, że buty, zepsuły się z mojej winy (zaczął pękać amortyzator? [nie znam fachowej nazwy tego przeźroczystego czegoś pod napisem airmax)], firma ta, trafiła na moją czarną listę. Być może, ktoś z Was, uzna to za dziecinne, no ale się wkurzyłem i to srogo. Buty oczywiście były zakupione w sklepie nike, a nie na jakimś targowisku.

  • Lubię to 1
  • Smutne 2
Link to post
Share on other sites
W dniu 12.07.2022 o 14:57, raiders napisał:

U mnie w okolicy   wszyscy mechanicy   biorą za wymianę oleju  160-200zl

Źle zrozumiałeś

CASTROL EDGE 5W30 LL 250ZŁ 4 litry , (normalnie jest po 160zł)
FILTR OLEJU 34ZŁ
WYMIANA 125ZŁ

Razem 409z

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Kapitan Jawor napisał:

Po tym jak nike, nie uznało mi reklamacji zepsutych airmaxów (pseudoekspert, który nawet nie potrafił podpisać się z imienia i nazwiska, tylko pseudonimem, twierdził, że buty, zepsuły się z mojej winy (zaczął pękać amortyzator? [nie znam fachowej nazwy tego przeźroczystego czegoś pod napisem airmax)], firma ta, trafiła na moją czarną listę. Być może, ktoś z Was, uzna to za dziecinne, no ale się wkurzyłem i to srogo. Buty oczywiście były zakupione w sklepie nike, a nie na jakimś targowisku.

W Rebooku nie robią problemów, po za tym buty wygodniejsze na szersze stopy

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...