Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

12 minut temu, worm napisał:

...ale to jest 40szt. kartoników z prezerwatyw ;)

 

image.png.f7c91b6fd333f263e80b6c817eb83081.png

Dokładnie tak jak mówisz. Są to tylko opakowania po zużytych prezerwatywach więc nie wiem czym się tu obecni podniecają :) nigdy nie kupowali, używali. Mam takie hobby że kupują puste opakowania po prezerwatywach :)

Edytowane przez kazadan666
Link to post
Share on other sites
W dniu 18.07.2022 o 14:25, orbik napisał:

Lepsza jest wersja z jałowcem :)

 

Lepsza to jest "Nachmielona", bo to jest za słodkie ;)

 

NACHMIELONA-2019-portfolio_02.jpg

 

---

 

Coś na lato dla cegły kupiłem bym mi obrusu od tego gorąca nie zassała xD

 

7641857840eb8f050796181c6cf3

  • Lubię to 3
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaka jest rotacja ale stoją czasem w Kauflandzie czy Lidlu. Nie dam sobie ręki uciąć, bo strasznie dawno nie byłem, ale stały jeszcze w Auchan kiedyś.

W Lildu dostaniesz jeszcze Pan Jałowiec ale imo mocno średnie to jest, też ciut za słodkie do tego co się po tym napoju spodziewałem, jedynie wersja z kawą jest super, a przynajmniej mi smakuje i często kupuję. Choć w sumie moja mama lubi klasycznego i żurawinowego. Więc w sumie jak z wszystkim, trzeba spróbować by ocenić :)

 

pan-jalowiec-naturalny-napoj-gazowany-3.

 

 

  • Lubię to 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, ernorator napisał:

łańcuch KMC X11EL i kasetę 11-32 Shimano 105 R7000.

Spojrzałem najpierw na zdjęcie, zobaczyłem lśniącą kasetę i łańcuch, już miałem drzeć z Ciebie łacha za pucowanie do zdjęcia... ale zobaczyłem że to nowe :D

 

Ja niestety nie mam szczęścia do tego mojego bike'a. Teraz znowu zaczął łańcuch spadać na osłonę przedniej zębatki, wczoraj coś w Decathlonie niby mi regulowali ale nie wiele pomogło, coś musi być krzywe, zaraz się okaże że rama a tory też były złe - mam dość, ostatni rower z Deca.

 

Zrębki do generatora dymu, będę dymić na weekendzie.

 

6BYWmIs.png

 

  • Lubię to 5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
43 minuty temu, pendzel_3 napisał:

Spojrzałem najpierw na zdjęcie, zobaczyłem lśniącą kasetę i łańcuch, już miałem drzeć z Ciebie łacha za pucowanie do zdjęcia... ale zobaczyłem że to nowe :D

 

Ja ma zawsze błyszczącą kasetę i łańcuch

 

43 minuty temu, pendzel_3 napisał:

Ja niestety nie mam szczęścia do tego mojego bike'a. Teraz znowu zaczął łańcuch spadać na osłonę przedniej zębatki, wczoraj coś w Decathlonie niby mi regulowali ale nie wiele pomogło, coś musi być krzywe, zaraz się okaże że rama a tory też były złe - mam dość, ostatni rower z Deca.

 

Jaki masz rower z decathlonu

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...