Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

4 godziny temu, wrobel_krk napisał:

Biały kruk rx6800, w jakiej budzie to upchasz?

 

Define 7 Compact (solid), Silent Build. Oczywiście pobawię się też w Undervolt by podbić wydajność i zbić pobór o te dodatkowe (a raczej ujemne) 20-40W. 
Wsio powinno przyjść w piątek lub po niedzieli. 

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Switch USB do przełączania (klawiatury, myszki, głośniczków Pebble, HUB USB) między dwoma kompami :)

aJWdOY2.png

Edytowane przez CrisPell
  • Lubię to 6
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Taką oto mobilną stację roboczą do montowania filmów i okazjonalnego pyknięcia w gierkę (gracz ze mnie mocno niedzielny :D) PS; Kostka 8GB RAMu już czeka na montaż :)

Ideapad.PNG

  • Lubię to 6
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobra, przyznać się ile kupali cukru?
Ja 4 kilo matce, bo ogórki robi.
Nie do końca to rozumiem, ale widzę że ogórki... Z cukierem? Może coś innego planuje...
I kilo żonie. Pewnie starczy do wigilii, bo nikt nic nie słodzi.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, ALF napisał:

a i bym zapomniał, kupiłem jeszcze jajecznicę led pod siodełko :D

Wrzucałem nie dalej jak tydzień temu na SB w formie ciekawostki, no ale nie sądziłem że znajdzie się na to kupiec... a jednak. ;)

 

Będzie kręcone na urlopie jak u prawdziwego Polaka.:->

 

ercOxIN.png

 

  • Lubię to 5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Trochę tego jest:
1. Eneloopy (industrial), 4. generacja, do 2100 cykli. Teraz mam 8 szt. 2. generacji, do 1500 cykli, które pewnie mają z 10 lat, ale wciąż dają radę (z tym, że najsłabsze mają z 1500mAh i max. napięcia nieco niższe)
2. Oryginalny pilot do TV, ale w nowszej wersji, bo pierwotny jest gumowany, ale ta guma złazi i wygląda ohydnie
3. Zapas filtrów do dzbanka Dafi
4. Płyn do prania (tani i dobry - już sprawdzony, bo miałem) i chemia zapachowa
5. Trzy koty = trzy drapaki (a właściwie same rolki)
6. No i kawusia. Ta jaśniejsza po raz drugi, bo nam pasuje - idealna do kaw mlecznych, do espresso niezbyt (na szczęście nie pijamy). Ta druga do testów ecae94888a91920ee5e34f7536542ba7.jpg9a50a026c4c7edd0a15dd9e9ff17c616.jpge8a201118e82a11b6c958250370104f8.jpgc20badc6bc837a29d54f4aafd03f5701.jpg089ac7c7ac3eef672d81d4ece5b30454.jpgd2339d730a553a3c55113e468b36b20a.jpg

  • Lubię to 8
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, drVanSteiner napisał:

2. Oryginalny pilot do TV, ale w nowszej wersjiemoji16.png, bo pierwotny jest gumowany, ale ta guma złazi i wygląda ohydnieemoji35.png

Kruczi to co ty z nim robisz? Mam ten sam TV co Ty, kupiony zaraz po premierze i nic się guma nie wytarła (jedynie nadruki).

Link to post
Share on other sites

Ja nic, ale mam dzieci

e// kupiłem też drugiego laptopa do domu, głównie dla Syna i dla mnie (bo Córka już ma, a że panna idzie do liceum, to pewnie będzie bardziej potrzebować tylko dla siebie).
Acer Aspire 5 z Ryzenem 5500Uc1142c1481cf8f355af0a40258440c9f.jpg

  • Lubię to 2
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...