Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts



Sorry, że tak trochę nie w temacie albo i w temacie @ernorator potrzebuję łańcuch do kasety Shimano CS-HG30-8I. Mój jest jakiś nie Shimano i ma 116 ogniw

Wymieniasz sam łańcuch? Kasetę masz ok?
Do tej kasety to możesz wrzucić cokolwiek,
żeby nie przepłacać to np takie coś
https://allegro.pl/oferta/lancuch-nexelo-s50-116-ogniw-6-7-speed-do-shimano-11260954443

Link to post
Share on other sites

Kaseta jest ok, przód też a z łańcucha można skręcić 8. Patrzyłem na te Shimano HG40 (w sumie to tylko parę zł różnicy) i one mają 114 ogniw, robi to jakąś różnicę? Czyściłem dzisiaj cały mechanizm bo jakiś idiota nałożył jakiś lepki smar do łańcuchów na wszystko co możliwe i zapadki mi się nie podnosiły w mechanizmie co skutkowało daremnym kręceniem a rower stał w miejscu :/

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Krzysko napisał:

Sorry, że tak trochę nie w temacie albo i w temacie @ernorator potrzebuję łańcuch do kasety Shimano CS-HG30-8I. Mój jest jakiś nie Shimano i ma 116 ogniw a na allegro widzę same 114 ogniw. Możesz coś polecić? 

 

Polecam łańcuch KMC bo ma spinkę i trochę tego jest w google. Wpisz parametry i wybieraj sklep, łańcuch KMC 8rz 116.

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, leto87 napisał:

Lornetka naprawdę daję radę, pomimo swoich rozmiarów.

Spoiler

 

Screen Shot 07-20-22 at 10.08 PM 001.JPG

Screen Shot 07-20-22 at 10.08 PM.JPG

 

 

Którą sąsiadkę będziesz podglądał :menda:

Edytowane przez ALF
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites

Po długim zastanowieniu TP-Linka Archer AX55 zamieniłem na ten router i nagle na laptopie Acer z sieciówką w 5Ghz do 433Mb, z routerem ma prędkość 390Mb, a speedtest w Inea download 212-230Mb/s piętro niżej pod routerem, w domku jednorodzinnym. Poniższy router to V2 sprzętowe. Na TP-Linku na tym laptopie jak i na przystawce Xiaomi do TV oraz na smartfonach z Wi-Fi 5Ghz AC maks 30-40Mb speedtesty. Może pomógł QAM-1024 i NU-MIMO, którego TP-Link AX55 nie ma.

 

715902320_Zrzutekranu2022-07-21o16_44_39.thumb.png.a2a7b926c0b5aa7a06e6287f4424ca7a.png

Edytowane przez Arnold
  • Lubię to 6
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
57 minut temu, drVanSteiner napisał:


 

 


Leto to ma w ogóle jakieś dziwne zainteresowania, kupuje gaz i pałki na psa, nocami ogląda zdjęcia martwych dzieci i do tego tony lornetek i teleskopów do aparatów emoji2957.png

 

Każdy ma jakiegoś fioła, nie każdy sie z tym obnosi wszem i wobec.

  • Lubię to 1
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Kuźwa chleb, nawet 3 różne. No kuźwa niejadalne, jakieś trociny bez soli.
W każdym razie jak ktoś planuje wycieczkę do Suwałk i w okolice to niech zabierze ze sobą chleba na cały pobyt bo jakaś masakra.

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...